Umudumuz Umut olsun

nereye gittiniz kızlarrr.......Neyse günü ben kapatayım..HERKESE MUTLU SAĞLIKLI HUZUR DOLU BİR YIL DİLERİM...

kızlar varmı yılbaşında programınız?

biz evdeyiz valla hava soğuk aslında zateen bu kırizde dışarı çıkmakta istemiyorum bizimkine kalsa batarız herhalde ne demişler yuvayı dişi kuş yapar:) akşama bişeyler hazırladım hamişlerimiz var canları çeker diye yazmıyorum.ewde romantik bi masada başbaşa olmakta güzel olur diye düşünüyorum.

nereye kız teyzişkoooo dur bakayım biraz daha çalışıyoruz kızımson gün bile:)))

semracım inşallah hayırlıhaberlerinide alcaz olsn 1ay geç olsn napalım..

kızlar ben hepinizi çokseviyorum tekrar nice yıllara dileyim..biraz işlere boğulayımm.. öptümm sizii...

yok kız batıl ınanç onlar geçen tvde bır doktor dedı asermede anne yemese bırsey olmazmıs soyle hadı
belkı fıkır olur bende yaparım allah allah

kızlar ben çıkıyorum akşama kadar ancak işlerimi hallederim.malum bide benim hazırlanmam var.ben arada uğramaya çalışırım topiğe.kendinize iyi bakın hepinizi öptümmm

yok kız batıl ınanç onlar geçen tvde bır doktor dedı asermede anne yemese bırsey olmazmıs soyle hadı
belkı fıkır olur bende yaparım allah allah

valla eşimin sevdiği şeyleri yaptım ben emelimbilindik şeyler yani..senin eşin severmi bilmem.sabah 6 da kalktım hala koşuşturuyorum.ev işi yemek derken yoruldum çok bişey yapmadım aaslında ama yoruldum yaprak sararken sanırım neyse. yaprak sarması k.fasulye mercimek çorbası akşamada pilav yaparım salata yaş kek yaptım k.pasta aslında yeter ama netten bakıyım değişik bişeyler varmı diyenetten bakıcam

olsun olsun çalıs leylek belkı kapıya dogru yaklasır

kız nasıl yaklaşsın doğum konturol hapı kullanıyorum doktorda bunu niye verdiyse anlamadım emel bide benim bu ay 10 gün sürdü adetim hiç böle olmamıştı ne oluyo bana anlamıyorum valla ara ara geldi 10 gün neden olurki

X