Umudumuz Umut olsun

sadece taze sıkılmıs meyve suyu ıçılecek oyle çerez merez çok yenmeyecek meyve agırlıklı olacak yorulunmayacak alkol kesınlıkle yasak yaglı seyler yasak çigköfte veya pismemıs seyler yasak

ben ağbimlerde olcam yiğenimi sıkıştırcam yok emelcim daha başlayamadık çalışmaya kart yedim ondan:)

merve evet yani otur oturdugun yerde kızım yaa..

sadece taze sıkılmıs meyve suyu ıçılecek oyle çerez merez çok yenmeyecek meyve agırlıklı olacak yorulunmayacak alkol kesınlıkle yasak yaglı seyler yasak çigköfte veya pismemıs seyler yasak

aferim bak emeli örnek al doğuracak insan böle olur.. emel sen sezeryan mı düşünüyorsun az kalmış sanada.

aferim bak emeli örnek al doğuracak insan böle olur.. emel sen sezeryan mı düşünüyorsun az kalmış sanada.

evet canım ben doktorumla konustum ıkınmayı beceremezsen hıç heveslenme normale dedı ben kendımı yormam bebegıde yormam 15 dakıkada baslatamazsan dıgumu keserım alttan dedı kadının bırıyle konustum 25 dıkısı varmıs oturamıyormus ben yapamam korkarım o yuzden temızınden sezeryan ısterım

sende bendensin desene bencede allah kısmet etsin banada bende sezeryan isterim:CüvCüv:

Benim yengem normal doğurdu kızlar onda da dikiş var ıkınamamış o yüzden bebek ilk başta solunum problemi yaşadı ben normal doğum istiyorum Allah nasip ederse çünkü normal doğum izleri dikişlerden sonra kayboluyormuş ama sezeryanda dikiş yerleri çok acıyormuş

Bide normal doğumda içerisi temizleniyormuş öle diyorlar tabi hamile kalırsam tırsıp sezeryn diyebilirim ama bakcaz artık

bence tırsıp sezeryan ıstersın kız ben ayaklarımdan 6 defa amelıyat oldum estetık dıkız oldu suan ne ız ne bırsey hıçbırsey yok bu arada ınsanın bunyesıne gore degısıyor o agrılar sızılar

valla bi yandan korkuyorum bi yandan normal mi yapsam diyorum hamile kalayımda karar vereyim de mi emelcim

sağol cnm ama yengem doğururken canım yanmadı fazla dedi doğduktan sonra dikiş atılıyo ya ondan şu ara biraz zor hareket ediyor o kadar dedim bağırıyordun o kadar dedim ee bebek çıkamadı ondan bağırdım dedi

iğne yapılıyormuş cnm bende çok acır diye düşündüm de sonradan çıkıyo acısı anlayacağın

yok yaa kızlar...oynar mıyım hiç...oturcam cam kenarında...sigara dumanından rahatsız olmamak için...

anaaaaa ben onu unuttum cam kenarında otursanda bebek hıssedıyor bılıyon mu mervem sen aksam evde oturuyorsun bıryere gıtmek yok

ooo yeni yılın son günü kaynamış yine topik....evet merve sen hamilesin nereye gidiyorsun..Otur evinde :)))) bak biz gidiyormuyuz ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…