Umudumuz Umut olsun

İyi akşamlar semracım sanada iyi yıllar cnm ya bişey sorca senin karnındaki şişlik ne oldu ben mi takip edemedim

sağol asiyecim .benim rahimde şişlik var doktor d.konturol hapı verdi bitince gidecem bakalım ne diycek tahliller temiz çıkıyo gerçi doktorumda anlam veremiyo. ben acaba neden şiş sorun ne tahliller temiz diye düşünmekten üzülmekten bıktım artıksenağlama

kızlar selam yenı yılınız kutlu olsun göbeklerınıze mıs kokulu bebekler gelsın ınsallah göbeklerınde bebeklerı olanlar saglıklı sıhatlı bebeklerınızle bır yıl dılerım eeeeeeeeeeee mıllet nerde kayıp valla kızacam ama yaaaa ne bu boyle

Anladım semracım inşallah geçer canım hapla da kurtulursun ..
Ben hap kullandığını biliyordumda onun için olduğunu bilmiyordum

geldimmm bende yemekteydimm.. emelcimm sağol güzel dileklerin için.. semracım kaç tane kaldı hapın bitmesine

valla olmuyo boyle ıhmal allah allah aslıdan haber yok mu hala sehercımde ısden çıktı çıkalı annesıne gıtmedı mı nasıp yok ayse hadı ıznlı dıgerlerı yılbası hazırlıgımı yapıyooooo

Emelcim valla herkes dağıldı bi yerlere seher işten çıktı nazmiye bebeği için dinleniyo aslı yok nerde bilmiyoruz nasip gelmiyo esmacım arada cee diyo ayşecim arada ceee diyo ama dinlenmesi gerekiyo.
Şebnem uğruyo arada sinem gelmiyo artık pek
aylint te yok gene
emel ve merveler geliyo
ne bilim öksüz kaldı bizim forum

Valla bizde evdeyiz tv başında çekirdek çıtlatcaz eşimin babası da bizde o yüzden herhalde herkes bi kanepe de oturur yılı öle bitiririz...

X