Umudumuz Umut olsun

oh ii bari cnmm.. kızlar bende cmtsi kürtajımı yapan doktorumla konuştum bana bazı testler yazacak sanırım asiye senin yaptırdıgın testler toxoplazma vb..gibi hafta içi gel yazayım dedi..bakalım hakkımızda hayırlısı..

hadi inşallah temiz çıkar mervecim...bende yeni yaptırdım bazı testler...iyi çıktı sonuçları...benimkide senin yaptıracakların sanırım...hadi artık başla çalışmalara....teyze olalım hihoyyyt :dance:

selam kızlar.....asiyeciğim allah analı babalı büyütsün yeğenini inşallah....allah sanada tez zamanda kısmet etsin....mervecim işe dönmüşsün kendine çok dikkat et canım....merve ve aslı sizlere günaydın anacım....bol güneşli günler herkese...havalar önemli değil kalpler buzlu olmasın

sağol gülşencim...dikkat etmeye çalışıyoz valla...kalplerimiz çok şükür ki buzlu değil...sıcacık yüreklerimiz var dimi kızlar? :1hug:

Gülşencim çok heyecanlandım valla süpewr bi duygu hala olmak anne olmak daha güzeldir sanırım Allah sizlerede hayırlısı ile doğurup büyümeyi nasip etsin

sizi benim torba yanaklımla tanıştırayım.....işte bu idil teyzeleri..bak annecim bunlar benim arkadaşlarım...maşallah kızıma:nazar:
gulsenozturk5xh8.th.jpg
[/IMG]

maşallah canım koskocaman bi kız olmuş idilimiz...o torba yanakları öpmeyi koklamayı da nasip etsin rabbim sana...darısı da bana ve tüm anne adylarına....

idilcik kocaman kız olmuşşş yiğenlerini gezdircek nerdeyse annesii.. güzel burunluu güzel kız yüreğinde annen gibi güzel olsun inşallah hayırlısı ile dünyaya gell seni seven bisürü teyzen var..

inşallahh kızlar bende güzel sonuçlar alırımm..

selam kızlar ben perşembe günü kartı yedim epey erken :KK43: sanırım polip ameliyatı yüzünden neyse canım saolsun önce moralim biraz bozuldu sonra toparlandım şimdi iyiyim canlarım.
yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz ben şebnem .
asiyecim gözünüz aydın allah analı babalı büyütsün canım.
esmacım gelmiş gitmişsin iyi haberlerim olmadığı için aramadım canım. zaten tahmin etmişsindir. bu arada geçmiş olsun ağır grip geçirmişsin canım kendine dikkat et. çok özlettin kendini.
merve 2ciğim canım iyimişsin çok sevindim maşallah sana nazar değmesin kendine dikkat et.
gülşenim canımm idilime de maşallah nazar değmesin şekerim çok şeker çok tatlı yerim onun tombiş yanaklarını.
aslıcım yoğunmuşsun kolay gelsin canım
mervemmm canımm inşallah bi kaza kurşununa denk gelmişsindir de süprizlerin en büyüğünü 2009 a girerken yaşarız olmassada beraber kalcaz inşallah önümüzdeki maçlara bakcaz dimi.
feyza memlekete gitmişsin güle güle canım inşallah seninde sağlıklı ikizlerin olur canım. artık ders mers hakgetire olur sölim dersleri çalış bebişler gelene kadar okul işini hallet sonra vakit bulamıcan galiba :)
raziyem canım biz geride kalanlar 2009 da bu duyguları yaşıcaz inşallah kociş naptı doktora gitcekmisiniz?
sinem aylin hiç gelmiyosunuz ekiyosunuz bizi olmuyo ama
ayşe nasip sizde öyle devamsızlık yapıyosunuz hadi ayşe neyseee de nasip sen iyiden iyiye koptun anacım hayırdır?
emelim canım seni unuttum sandın dimi unuturmuyum sen nasılsın bitanem
pınar mersindemiydi kızlar ne zaman gelcekti?
semra canım biz senle tanışmıydık bilmiyorum ama şimdi tanışmış olduk sen bu şişlik ile ilgili kaç doktora gittin bikaç doktora gösterdinmi çözemiyolarmı ?
nazmiş izin aldı evde yatıyo heralde ne zamandan beri haber yok iyice meraklandım
seher canım evde olmak nasıl bir duygu hayatım keyif yapıyomusun ne zaman ses vercen meraktayız gülüm
yok dimi unuttuğum kızlar
hepinizi öptüm yanaklarınızdannnn

şebnem hosgeldın sekerım
gülsen kocaman olmus yıgenımız masallah
asıyecım allah analı babalı buyutsun

şimdi nazmişi yakaladım msnde raporluymuş ama işçok diye gelmiş hastaneye yatmış serum takviyesi filan yapmışlar şimdi iyilermiş vakit bulursa gelcek kk ya biraz yoğunmuş kızlar çok şükür iyiler merak etmeyin emiiiii

evet cnmm bende avrupa yakasındaki dursun gibi konuşayım mı :) bugün oldum oldum olmadı yarın oda olmadı cumaya enkötü ihtimalle haftaya ..:))) yok be şebocum benim hamiş olma ihtimalim çokçok düşük ocakta sıkı çalışmalarla inşallahh hamiş olmayı hedefliyorum mart ayına hedef koydum kendimee ..en geç marta kadar gel meleğimmmm..gelmezsen gelir alırım:))))))

kızlar hepinizin günü aydın olsun.. iyi haftalar dielrim hepinize...veee herkesden önce MUTLU YILLAR..
biraz erken oldu ama en önce ben kutlayım dedim :)))
şebom moralinin iyi olduğuna sevindim..Salla gitsin hayatım...:)))
Merve2 aramıza döndüğüne sevindim....
İdilcik istediğim gibi bir poz vermiş...Sonunda anladım nerde yanakları :)))
Nazmiye iyi olduğuna sevindim...kendine ve kızına yi bak .:)))
teyzişkoo sen nasılsın..Senınkını almaya giderken banada al 3-5 tana olurmu :))) Boş dönme :)))
Raziye aslı asiye emel sinem pınar seher ayşe nasip sizler nasılsınız..
yeni gelen arkadaşlar gelmiş gitmiş :)) Umarım side iyisinizdir..

nazmiyecim iyi olmana sevindim canım...daha iyi ol da aramıza gel inşallah...
şebocum sen nasılsın hayatım...boşver canım siz merveyle 2009 da hamiş kalcaksınız...bak görürsünüz...dimi adaşım?

kız merve emel gelmezlerse ben gıder getırırım bırtane ayyyyy oda olmadı benım oglanu gonderırım sıze bır hafta bakarsınız olmaz mı

nazmiyecim iyi olmana sevindim canım...daha iyi ol da aramıza gel inşallah...
şebocum sen nasılsın hayatım...boşver canım siz merveyle 2009 da hamiş kalcaksınız...bak görürsünüz...dimi adaşım?

kızlar hepinizin günü aydın olsun.. iyi haftalar dielrim hepinize...veee herkesden önce MUTLU YILLAR..
biraz erken oldu ama en önce ben kutlayım dedim :)))
şebom moralinin iyi olduğuna sevindim..Salla gitsin hayatım...:)))
Merve2 aramıza döndüğüne sevindim....
İdilcik istediğim gibi bir poz vermiş...Sonunda anladım nerde yanakları :)))
Nazmiye iyi olduğuna sevindim...kendine ve kızına yi bak .:)))
teyzişkoo sen nasılsın..Senınkını almaya giderken banada al 3-5 tana olurmu :))) Boş dönme :)))
Raziye aslı asiye emel sinem pınar seher ayşe nasip sizler nasılsınız..
yeni gelen arkadaşlar gelmiş gitmiş :)) Umarım side iyisinizdir..

kız merve emel gelmezlerse ben gıder getırırım bırtane ayyyyy oda olmadı benım oglanu gonderırım sıze bır hafta bakarsınız olmaz mı

delikafadulden gelcek gelcekkk ama sağlıkla hayırlısı ile gelsinn :Saruboceq:

X