Umudumuz Umut olsun

kız şişecek merak etmeyın bızım bebekler abı abla olacak bız sıze yardım edcez belkı bakarsınız oglanı alır ben gezmeye gelırım

İnşallah emelcim dualarımız bu yönde.

Ben çıkıyorum kızlar kendinize iyi bakın iyi akşamlar

canım benim geçmiş olsun ama hamişlik bazen zor oluyo napcan idare et artık yeterki meleğin sağlılklı büyüsün

canım tebrik ediyorum allah tamamına erdirsin darısı bizlere ve tüm isteyenlere canım beniim

saolasın canım biz de seni özlediiikkk:1hug:

canım hamişim ben de seni öptümm çook

amiin kuşum darısı bizlere. ben iyiim şükür. şafak sayıyorum işte hayırlısı olsun bakalım.

slm kızlaraa hepinize kucak dolusu sevgileer.yarın sabah 6.30 da mersine ailemin yanına uçuyorum, bayramda gidememiştim ve haftaya salı gecesi döneceğim. beni merak etmeyin ama çoook özleyin tamam mıı. geldiğimde güzel güzel haberler bekliyorum ona göre kızlar. tekrar tekrar öpüyoruuuuuuuuuuuuuuma.s.

kızlar ben olmayınca ne çok kaynatıyosunuz siz bakiim..aman allah bozmasın...okudum bütün gün yazdıklarınızı...feyzacım çok sevindim canım...benimde 2. çizgi silik çıkmıştı..kan testinde çıktı kesin..sende yaptır bence...allah kucağına almayı nasip etsin canım...
ayşecim sende benim gibi...of ne sıkıcı bişey yatmak...senin yine anneciğin yanında..benim kimsem yok..kocişimden başka...canım işten gelince bi de benle uğraşıyo...hiç bişey yiyemiyorum..patates haşladı bana canım...allah onu başımdan eksik etmesin...
aslıcım mehmet can güzel bi isim..adıyla yaşasın canım...bu arada ben hala ne zaman oğlun olacağını öğrendiğini bulamadım...kaçırmışım neyse...
mervecim şebocum emelim raziyecim asiyecim nasipcim pınarcım...sizler için tüm kalbimle dua ediyorum..en kısa zamanda meleklerinizi getirecek leylekler....rabbim çoook büyük...
güzel hamişlerim...gülşen emel nazmiye seher esma sizler nasılsınız bakalım...
semracım sen de hoşgeldin...ailen bursadamı...bende bursalıyım canım...memleketimi özledim bak yine....
kızlar unuttuklarım varsa affedin...hamişliğime verin...hepinizi seviyorum..ve çoooooooook özledim....

canım benim hoşbuldum.bursada teyzemler var keşke ailemde bursada olsaydı :1no2:istanbula yakın ama onlar amasyada bak şimdi sende bana ailemi özlettin.canım arkadaşım sende iyisindir inşallah aman dikkat et kendine bu aralar hep güzel haberler alıyoruz maşallah değmesin. feyzacımda verdi müjdeyi.allahım kucağınıza almayı nasip etsin.mervecim herkez için dua etmişsn benim adım geçmiyosenağlama neyse hadi hamişsin affettim seni oyyy kıyamam ben size şakaydı canım hamiş kalmamızı tüm kalbinle istediğinden çok eminim.birgün bende buraya hamiş olduğumu yazacammı acaba gece gece duygulandım şimdi gözlerim doldu neyse allaha emanet ol mervecim.

günaydın kızlar
mehmet can dicez kızlar hepinize tşk ederim
emelim sonuçların temiz çıkmasına sevindim sıra bana geldi bakalım
asiyecim ocakta bebiş patlaması olucak desene
merve2cim bayramda öğrenmiştim canım ozaman yazdım sana ve bebişine maşallah bol bol dinlen
ayşe tşk ederim canım inş 2lin iyi çıkar
esma batuş sizi çok özledim
sehercim inş iyisindir bak havada soğudu sıcak sıcak otur bebşinle evde hem sıkıntı stres yok senin yerinde olmak isterdim sabah çok zor kalktım işe gelene kadarda dondum kar yağarsa yandım
nazmiyecim seni çok merak ediyorum kızlar haber alan yokmu nazmişten

günaydın aslıcım kesinlikle katılıyorum sana bende seherin yerinde olmayı isterdim evde sıcacık ohh..
mervecimm nasılsın tatlım ? böyle akşamları girmen bile çok ii senden haber alıyoruz ya çok şükür..
nazmiyeyi çok merak ediyorum kızlar teli olan varsa arasın?
güzel hamişlerrr ve hamiş olacak güzeller hayırlıı günler olsunn soğuk havalarda aman dikkat edinn..

selam millet dün bayaa kaynamış buraları ama ben çok yoğundum inşallah bugün daha iyi olacak diye tahmin ediyorum....aslıcım mehmet can adıyla yaşasın inşallah....mervecim ve ayşecim inşallah tez zamanda sıkıntılardan kurtulursunuz.....nazmiyeye ulaşacağımız tel yok ne yazık ki...msnden konuşan varmıydı bilmiyorum.....inşallah iyidir oda.....herkese tekrar günaydın....esmacım ve batumada:))

esmada sanırım vardı nazmişin msn adresi ama oda olmadığına göre ..
nazmiye umarım kızın ve sen iyisindir..

dünürümmmmmm arayamıyorum ya senii yanımda yeni gelen eleman var telefonlarımızda paralel özel görüşme yapamıyorum özlendiğini bill ama..

günaydın güzel hatunlar hamişler ve hamiş adayları donuyorum bende hamiş olsamda evimde sıcacık otursam :)))))
aslıcım mehmet can çok güzel canım adıyla yaşasın benimde allah nasip eder oğlum olursa adı mehmet olur kayınpederimin ismi
emelcim test sonuçlarının iyi olmasına sevindim sonuna kadar güzel gitsin inşallah miniğini kucağına alıp koklayana kadar
ayşecim seninde yolunda gider inşallah bol bol dinlen canım bir kaç ay artık
esma ve batuş sizi çok özledik bir cee deyin hadi bugün
sehercim sıcacık evinde oh örgü ör artık bebişine dinlen canım ama bizi unutma emi
nazmiyecim inşallah herşey yolunadadır haberini bekliyoruz
merve2cim ne güzel insanın eşinin hep yanında destek olması hasta iken sağlıklı iken allahım bozmasın çok şanslıyız kıymetlerini bilelim canlarımızın
şebnemcim sende son güne kadar bas gaza hakemden kurtulacağız birgün allahın izniyle
asiyecim inşallah bebişlerimiz ilaçsız gelir süpriz yapar bitanem
emelcim sen nerelerdesin sende ne var ne yok
feyzacım kantesti yaptırdınmı bize haber ver kaçırmadım dimi yaptırmamıştın
semracım birgün herkes büyük harflerle avazınca yazacak canım
nasip gelmez oldun eskisi gibi değil topiğimiz
sinemcim alerjin nasıl oldu yarıyıl tatilinde görüşürüz artık bol bol
başka kim kaldı ıhhhmm
gülşencim minik kızınla sende az uğrar oldun
unuttuklarım hepinizi çok seviyorum öpüyorum

Günaydın kızlar gününüz aydın olsun
Kızlar ben sabah hastaneye gittim kan verdim cumayı bekleyemedim öğlen sonuçlarım çıkacak doktora göstercem. Bakalım ne olcak merak ediyorum.

Nazmiyeyi bende çok merak ediyorum neredeyse gelse de bi haber uçursa bize.
Nasipte uğrayamıyo sanırım ortalarda yok.
Aslıcım oğlun adıyla yaşasın canım benim Allah sağlık versin.

kızlar hepinizin günü aydın olsun....
Aslıcım Mehmet Can ın adı ile mutlu sağlıklı yaşasın inşallahhh..
Pınar iyi yolculuklar sana canım...Gelincede sorunsuz bir transfer gerçekleşir umarım
Yeni hamişler Ayşe Merve2 Feyza sizler nasılsınız..
Eski hamişler "kıdemli pardon :)))" gülşen esma seher aslı emel sizler ve bebişlerde iyi mi?
Hamiş adaylarım mervem şebom nasipcim raziyem asiyem sinemim semram aylinim umarım szilerde iysinizdir..
unuttuğum varsa gözüme sokmadan parmak kaldırsın :)))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…