Umudumuz Umut olsun

herkeslere günaydın kızlar nasılsınız bayram dönüşü herkes çalışmayı istemiyo galiba
aslım hiç korkma canım bişey olmıcak bebişine
boyu kaç olmuş canım kilosu falan

günaydın canım geçmiş olsun asiyecim dikkat et kendine :teselli:

günaydın sehercim inş bol bol dua edin bize evet bende isim konusunda karasızım mehmet yağız demiştim ama hadi banada isimler yazın bakalım aklıma başka bişey gelmiyor

Kızlar topuğum çıktı sabah sabah ya eve gidip değiştireceğim iyiki evim yakın yoksa bitmiştim ben (((((((((((

Geldim kızlar haftaya tuhaf başladım ama inşallah sonu iyi olur.

Emelcim sen iyileştin mi cnm

Asiyecim aksilikle başlamışsın ama neyse değiştirmişsin ya o şansın var emelcim evet iyi olucak inanıyorum oğluşuna bir arkadaşta benden geliyor ya ben erkekismi bulamıyorum ya

Asiyecim aksilikle başlamışsın ama neyse değiştirmişsin ya o şansın var emelcim evet iyi olucak inanıyorum oğluşuna bir arkadaşta benden geliyor ya ben erkekismi bulamıyorum ya

yağız efede güzel isim? ben furkan isminide severim,,sonra selim, kerem ..

ıyıyım asıyecım aslıcım vallahı o sorun bızdede var kızımız olsaydı ZEYNEP koyacaktık oglana ısım begenemedık benım ısımlerımı esım begenmıyor RÜZGAR-YAĞIZ-GÖKTUĞ

günaydın kızlar nasılsını bakem bende yeni geldim geçmişi okuyamadım bitek aslıcık oğluşun oluyomuş onu gördüm hayırlısıyla kucağına da alırsın inşallah hayatım okuyumda geliyim öpüldünüz kızlar

sehercim seninde prensesin gelişi kesinleşmiş hadi bakalım sende kucağına alırsın misler gibi koklarsın inşallah
eee başka başka emel naptı acaba cumartesi lekelenmem var demişti bi haftadır ama hala regl olmamıştı inşallah olmamıştır. esma bi görünmüş doktora gitcekmiş kız esma çok özledim seni hadi gel artık. mervem canım sen nasılsın çalışmalar var mı kız. bi ara nasip ce demiş gitmiş. gülşenim asiyem raziyem yücelli emelim nazmişim sinemim pınarım ayşe de gelmiş bebişi iyiymiş maşallah feyzacım merve2cim yeni hamişim herkes iiyimi öptüm hepinizi hadi hamile adayları hızlanalım 2009 geliyo hamişlerimin de bebişleri martta gelmeye başlıyo bir bir hayırlısıyla gelsinler

günaydın tatlı bayanlar........bayram sonrası işgenceye hoşgeldiniz çalışanlar:)) yatmak güzelmiş yahu neyse daha 12 hafta çalışayımda sonra ense yaparım inşallah....benim cumartesi 50 mg lık şeker yüklemem vardır ve ne yazıkki yüksek çıktı....şimdi çarşamba günü 100 mg lık 3 saatlik şeker yüklemem var umarım orda herşey yolunda gider ama ben cumartesinden beri dikkat etmeye başladım...bana diyet yolları gözüktü (

canım ya benımde bu cumartesı olacak ve ben çok korkuyorum çunku asırı yıyorum bırde bıraz bılgı versene nasıl yapıyorlar bu testı

hoş geldin şebocum emelcim gülşencim
asiyem senin aksiliklerle işin var bu gün
gülşenim dikkat et valla şekerden bende korkuyorum bişey çıkar diye gerçi kilom hala iii ama çok tatlı istiyorum valla ölücem çukulata die
aslım ben erkek olursas yağız efe istiyodum canım mervecimle kararlarımız aynıymış
kız merve2 yeni anne adayımız sen neler yapıyosun
gülşenim sen geçmi çıkıcaksın izne ben 32 hafta sonunda çıkıcam şubat sonuna denk geliyo
yav benim ufaklık sat a göre 4 gün önde gidiyomuş aksilik olmazda şubatın sonunu bekleriz inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…