Umudumuz Umut olsun

herkeslere günaydın kızlar ultrasona girdik kızımın olacağı kesinleşti ultrasonla bakan doktor bi problem olmadığını bebişin gayet sağlıklı olduğunu söyledi

kızlar biz isim konusunda karasız kaldık koca listeden kala kala ceren ve tuana kaldı sizce hangisi daha güzel

slm kızlar nasılsınız bayram nasıl geçdi biz iyiyiz bugün kontrolümüz var kontrole gideceğiz bilginize öptük sizi

günaydın seher ve ceren :))) günaydın esma ve batuş nasılsınız bakalım esmacım batuşa çok selam öpüyorum

kızlar biz isim konusunda karasız kaldık koca listeden kala kala ceren ve tuana kaldı sizce hangisi daha güzel

canım hayırlısıyla kucagına almayı nasip etsin allahım bence tuana güzel ama aklında bulunsun ecrin ve ceylin benim fovorim

slm kızlar nasılsınız bayram nasıl geçdi biz iyiyiz bugün kontrolümüz var kontrole gideceğiz bilginize öptük sizi

iyiyim canım sen nasıılsın hadi bakalım güzel haberlerle bebşini gör gel inşallah...

valla feyzacım uzun bi listeden kalan bunların ikisi eşim beyenmedi sağolsun öle isimleri

nasılsın raziyecim neler yapıyosun

iyiyim sehercim ne yapayım evdeyim kahvaltı yaptıkkaydirigubbakcemile3 daha yeni yattık kocişle öğleye kadar çok yorulmuştuk erken kalkıp geç yatmaktan iyi oldu ben kaçar kızlar çiftliğe gidiyoruz hepinizi öpüyorum Şeniz

ssengün tenrik ederim canım,Allah sağlıkla kucağına almayı nasib etsin.Bizlere de dua et olur mu?kendine dikkat et.

günaydın kızlar herkeze iyi haftalar benim bebeğim böbreği büyük ama şuan bir tehlikesi yokmuş eğer daha büyürse sorun oılurmuş inş büyümücek

günaydınn aslıcımmmm..oğluşun hayırlı uğurlu olsun cnm.. böbreğide inşallahh ii olcaktır annesi..
ayşecimm gelmişş çok şükür bebişin ve sen iyimişinnhihoyyyt
seher benim yiğenimin adı cerenn tercihim ceren olcakkaydirigubbakcemile3

esma,şebo,nasip,gülşen,raziş,teyzişkoo emel, emelyücel,pınar, nazmiş,feyza, vee yeni hamişş merve 2 hepinizi öpüyorummmmmmmmmm....:teytey:

Günaydın kızlar iyi haftalar
Daha yeni girebiliyorum siteye aslıcım demek oğluşun olcak tebrik ederim cnm inşallah hayırlısı ile ona bişey olmayacak normal büyüyecek böbreği.
Valla bayramsonu sarhoş gibiyim kızlar bide grip oldum o da cabası oldu sesim erkek gibi çıkıyo .
Sizler nasılsınız

geçmiş olsun asiyecimm valla bende öyleyim hiçç mi hiç çalışasım gelmiyor..

günaydın kızlar haftanın ilkgünü tatile alışmıştıkkaydirigubbakcemile3 herkese iyi haftalar bol hamişli günler inşallaha.s..

razişşşşşş benim incirler kargoya takıldı galıba sekerım

bitanem adresini vermedinki ver adresini göndereyim canıma.s.

Günaydın mervecim tşk ederim canım
sehercim ben tuana ismini çok beğeniyorum kızım olsaydı koyacaktım tuana cennete düşen ilk yağmur damlası demek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…