Umudumuz Umut olsun

:Saruboceq: asiyecım kolay mı hamıleyken dıyet yapmak kız ben kı ıradem çok kuvvetlıyım ama sımdı onume ne çıksa yıyorum allahım sonum ne olacak benım

hoş geldin şebocum emelcim gülşencim
asiyem senin aksiliklerle işin var bu gün
gülşenim dikkat et valla şekerden bende korkuyorum bişey çıkar diye gerçi kilom hala iii ama çok tatlı istiyorum valla ölücem çukulata die
aslım ben erkek olursas yağız efe istiyodum canım mervecimle kararlarımız aynıymış
kız merve2 yeni anne adayımız sen neler yapıyosun
gülşenim sen geçmi çıkıcaksın izne ben 32 hafta sonunda çıkıcam şubat sonuna denk geliyo
yav benim ufaklık sat a göre 4 gün önde gidiyomuş aksilik olmazda şubatın sonunu bekleriz inşallah

canım ya benım oğlanda 1 hafta büyük çıkıyor doktor aman büyük çıksın küçük çıkmasında dedı

benimkide herşeyin normal dedi haftasına göre gayet gelişmi güzelmiş ama ne bilem doğum 26 nisan dedi ama sankim erken olur gibi geliyo annemde dio 8 aydan sonra bekle kızı erkek 9 ayı tamamlarda dio kız erken doğar

benimkide herşeyin normal dedi haftasına göre gayet gelişmi güzelmiş ama ne bilem doğum 26 nisan dedi ama sankim erken olur gibi geliyo annemde dio 8 aydan sonra bekle kızı erkek 9 ayı tamamlarda dio kız erken doğar

canım vallahı ben ocak 15 gıbı kıyafetlerı yıkayıp utuleyıp yerlestırecegım kendı çantamıda yavas yavas hazırlıyorum bır pıjama takımı almıs annem bana bende gecelık alayım dıyorum bılmıyorum artık hangısı lazım olur

canım ya benımde bu cumartesı olacak ve ben çok korkuyorum çunku asırı yıyorum bırde bıraz bılgı versene nasıl yapıyorlar bu testı

ben aşırı yemiyordum emel ne yalan sölim...hatta tatlıyada çok aşırı düşkünlüğüm yoktu...ilk 4 ay görmek istemedim tatlıyı sonrada sütlü tatlılar yedim genelde.....şeker yüklemesine gelincede gittiğin gibi kan alıyorlar önce parmaktan sonra 50 gr lık glukoz hazırlıyorlar bir büyük bardak(benimkinin içinde limon vardı saolsun birçok hastanede limonlu olmadığı için zor olduğunu duymuştum yutmanın..) glukozu içip 1 saat sonra tekrar kan alıyorlar parmaktan ve glukoz sonrası 140 geçmesin istiyorlar....benim 197 çıktı şimdi çarşamba günü 100 mg lık 3 saatlik testim var....yani 4 kere kan alınacak ve 2 sonuç yüksek çıkarsa dahiliye el atacak olaya....

Geçmiş olsun gülşencim olsun sende diyet yaparsın nasılsa yönlendirirler seni

saol canım öyle olacak artıksenağlama

hoş geldin şebocum emelcim gülşencim
asiyem senin aksiliklerle işin var bu gün
gülşenim dikkat et valla şekerden bende korkuyorum bişey çıkar diye gerçi kilom hala iii ama çok tatlı istiyorum valla ölücem çukulata die
aslım ben erkek olursas yağız efe istiyodum canım mervecimle kararlarımız aynıymış
kız merve2 yeni anne adayımız sen neler yapıyosun
gülşenim sen geçmi çıkıcaksın izne ben 32 hafta sonunda çıkıcam şubat sonuna denk geliyo
yav benim ufaklık sat a göre 4 gün önde gidiyomuş aksilik olmazda şubatın sonunu bekleriz inşallah

canım sanırım çok kilo almayla alakalı değil ama hayırlısı artık...

doğum sezaryan olursa gecelik istiyorlar...en iyisi bir gecelik birde pijama sanırım....bende doktoruma sordum şeker kesinleşirse doğum şeklini etkiler mi diye;şekere gelene kadar daha çatı muaynen var,bebeğinin kilosu var dedi karar vermek için...3 ay sonrası için ahkam kesmek etik olmaz dedi...öyle çatısı uygun kişiler var ki bebek 4 kilo bile olsa normal doğurur derim dedi...ama çatı dar ve bebekte büyük olursa kesinlikle riske girmem diyor...bu konuda suçlanmamız çok kolay oluyor diyor sonrası için...sonrasında aksilik olduğu zaman hasta yakınları hadi bizim çocuklarımız cahil,sizdemi uyarmadınız diye söyleniyorlar diyor...hayırlısı artık ama nefes egzersizi ve hamilelik hareketlerine başlıcam artık kendimce...

canım vallahı ben ocak 15 gıbı kıyafetlerı yıkayıp utuleyıp yerlestırecegım kendı çantamıda yavas yavas hazırlıyorum bır pıjama takımı almıs annem bana bende gecelık alayım dıyorum bılmıyorum artık hangısı lazım olur

hadi ben niye mart dedim ya o zaman ocakda başlıyo bebişlerin gelişleri o zaman. pardon canım. allah bizede kısmet etsin inşallah. :Saruboceq:

geçmiş olsun gülşencim inşallah küçük birşeydir hemen atlatırsın hayırlısı olsun canım bebeklerinizi sağslim kucağınızı alır doya doya koklarsınız inşallah canlarım

gülşenim tekrar geçmiş olsun aman dikkat et yediklerine sadece şekerli şeyler değil bazı besinlerde de şeker yüksek olabiliyo bilinçli diyet yap anacım. doktorun sana liste versin onu uygula emi.

kızlar benim biraz işleri toparlamam lazım biizm işyeri cumada çalıştı ben gelmedim işe baya birikmiş bitirince gelirim görüşürüz

kolay gelsin asiyecim
valla şebo dediğin gibin sade tatlıyla olmuyo zaten doktor liste veriomuş canım benim bildiğim kadarıyla

ay bende kalkayım evı temızlıyeyım sonra dus alayım aksama kocama ıspanak pısıreyım bu arada yemekteyiz programını ızleyeyım duş alayım sonra kocişimle sinemaya gideyim

gülşencim geçmiş olsun canım inş düşer şekerin bizim evde kayın bederim şeker hastası olduğu için ölçüm aleti var pazar günü ölçtürdüm 89 çıktı sanırım normalmi sizce

bildiğiniz gibi çok affedersiniz ama b... tan ağrılarım çoğaldı koçişle hala bozuğuz artık annemlerede söyledim haberiniz olsun heran herşey olabilir diye vs vs
gülşencim çok geçmiş olsun hayatım bizim tanıdığında gebelikte şeker çıktı ama sonradan kayboldu

X