Umudumuz Umut olsun

slm kızlar umarım bayramınız iyi geçiodur. benim tatil iptal oldu aileme gidemiyorum çünkü 1 hafta erken regl oldum,p.tesi polipim alınacak dualarınız eksik etmeyin kızlar. insallah hayırlı haberlerinizi almaya devam ederizz. öptüm çook

memnun oldum ne bilim belki tanışmışızdır ama hatırlamadım diye utandım:)
nasıl gidiyo varmı bebişle ilgili gelişmeler hamişlik istiyormusun canım

yok canım bir gelişme evet istiyorum 1,5 yılı geçti istemeye başlayalı artık çok rahatım sıkıntı yapmıyorum bebek konusunu allahım hayırlısın versin herkeze

canım ilk önce saglık canım saglıgın yerinde olduktan sonra çok gidersin ailenin yanıma üzülme tamammı allahım sana yardımcı olsun inşallah hiçbir şey hissetmeden hepsi olup bitecek duam seninle pınarcım:Saruboceq:

kızlar merhaba nasılsınız bebeğimin cinsiyetni öğrendim erkek olucak oğluşum erkekkkkkkkkkkkkkkk
ama böbreğimizin biri diğerine göre biraz daha fazla gelişmiş tam sınırdaymış doktorum çok ciddi değil dedi ama başka bir doktora gönderiyor hala randevu alamadık ama canım sıkkın yani

hadi gözün aydın canım bende bayram sonu giricem ultrasona hayırlısı bakalım

canım benim gözün aydın bebişin erkek maşallah. bu arada canını sıkma öyle önemli bişi değil demiş nasılsa drun. bayramdan sonra insallah gidersin druna.

canım öncelikle saolasın,teşekkür ediyorum tabi önce herşeyin başı sağlık. sen de canını sıkma, insallah zamanı gelince bizim bebişlerimiz de gelecek

KIZLAR HEPİNİZE SAĞLIKLI MUTLU HAYIRLI BAYRAMLAR DİLİYORUM!a.s.
görüşmek üzereekaydirigubbakcemile3

canım hayırlısyla ogluşunu kucagına almayı nasip etsin allhım isim düşündünüzmü:uhm:

aslıcım ne güzel oluşun olcak he çok sevindim allah sağlıklı bi şeklde kucağına versin

günaydın kızlarr
hepiniz gecmiş bayramı mübarek olsunn..evett bızım tatılılımız bıttı kızımla basladık işe(((((var mıı bugun calısanlarrr???
aslıcım oglusun hayırlı olsun allah saglıkla kucagına almayı nasıp etsın....pınarcım canım dualrım senınle ıns cabucak kurtulacaksın su polipten gelıcek sonra bebekkkk:))))

Kızlar hepinziin günü aydın cuması mübarek olsun...Bakıyorum herkes tatilde...Umarım herkesin bayramı güzel geçmiştir...
Mervemm tebrik ederim canım tekrar..Allah sağlıkla büyümesini nasip etsin inşallah..
hepiniz tatilden döndüğünüzde görüşürüz bari...Herkesi öpüyorum...

günaydın nazmiyecim ben varım...Bende herkes tatil sadece ben geldim sandım ama yalnız değilmişim demek :)))

günaydın emelcim nazmiyecim geçmiş bayramınız cumanız mübarek olsun
aslıcım oğluşun olucak mış ne güzel oysaki bana kız gibi gelmişti olsun kız erkek farketmez sağlıklı olsun da canım

Günaydın raziyecim nasılsın...biraz geç oldu ama yeni gördüm kusura bakma..sen ve benden başka kimsede yok sanırım :)))

hepinize tşk ederim kızlar yarın doktora gidicem inş iyidir bebşim doktor anne karnında bebek hastalıkları uzmanıymış hepiniz dua edin kızlar

UMUDUNA SONUNDA KAVUŞAN GÜZEL HAMİŞLERİMİZ

* Boddim......................................( Esma )..........17.09.1987
* Emelyucel.................................( Emel )............02.03.1982
* nazers......................................( Nazmiye )......09.03.1984
* RUMELİLİ.................................( Gülşen )........29.03.1979
* ssensun...................................( Seher )..........31.07.1982
* aslımmm................................. ( Aslı ).............28.01.1985
* myhope....................................( Ayşe )...........06.12..1974
* nicole78...................................( Merve ).............01.12.1978

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDEN GÜZELLER

* aabeyazmelek...................22 Aralık ( Feyza)............24.09.1984
* raziş.................................22 Aralık .( Raziye )..........03.06.1984
* resema.............................22 Aralık ( Semra )...........27.07.1983
* cancer..............................28 Aralık ( Merve ).............23.06.1982
* asiş.............................................. .. ( Asiye )............15.02.1981
* Rahel............................................. ..( Emel ).............15.02.1978
* melankolia....................................... ( Pınar ).............26.02.1985
* alabama........................................... ( Şebnem )........07.08.1971
* zuzu79............................................ ..( Sinem )
* crazybaby.........................01 OCAK .( Nasip )............28.01.1972

BİZLERDE BU AY UMUDUMUZA KAVUŞABİLMEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…