Umudumuz Umut olsun

Kızlar merhaba nervem çok sevındım hamıle olduguna bende bugun grıp yuzunden hastaneye gıttım oglumuda gosterdı doktorum bu arada 910 gr olmus

oy maşallah emeliim bebişin kocaman olmuş, insallah sorunsuzca sağlıklıca alacaksın kucağınaaa

topiğimin oklavalı gülüü. özledim kızz. herşeyin yolunda olduğuna sevindim. dikkat et kendinee ve bebişinee :)

aaa şimdi oklava geliyo ama haaklava:klava: ne bu böle stres yapma çok etkilio. ben de marttan beri bebek istiyorum bi de bende sorun üstüne sorun çıktı, önce kistler sonra tüplerden biri tıkanık,tam tüp bebek yapacaz derken yumurtalarım toplanmışken bi et parçası buldular,şimdi embriyolarım donduruldu adet olmayı bekliom ameliyat olcam sonra adet olmayı beklicem ben de. 2 ay var nerdeyse, ve dondurulmuş embriyolarla şansım düşüyor, iyi o zaman ben de umutsuzluğa kapılayım. hem bi sürü arkdaşımız var hamile kalıp düşük yapan. lütfen birtanem ayakta durmaya çalış. unutma ne yaparsak yapalım bebişlerimiz onlar istediği zaman gelcek insallah hayırlısıyla. tamam mı kuşummm,hepimiz destek olcaz birbirimizeea.s.

canım benim çok geçmiş olsun tekrardan. dinlen bolcana, insallah kısa bi tedaviyle düzeleceksin birtaneeem.allah şifa versin.

saol kuşum senin de bayramın kutlu olsun :)

tekrardan herkesin bayramını kutluyorum, iyice dinlenin emii. ben bayramın 3. günü sabah erkenden mersine gidiyorum ayın 17sine kadar yokum,gteldikten sonra da adetim bitmiş oluyo hoop ameliyat olcam ama yazarım sizee..sizleri çoook özliceem,siz de beni özleyin tamam mııı,hepinize kucak dolusu sevgileera.s.:1hug:

kimse kalmamış burdada pınarcım seninde bayramın mübarek olsun bizde seni özlüyecegiz öptüm kendine dikkat et allahım acil şifalar versin

haklısın bitanem büyük sorunlar atlatmışsın peş peşe çok geçmiş olsun. ben o oklavaları hakettim sanırım birbirimize moral vermemiz gerekirken ben biraz fazla dağıttım birden saldım kendimi işte insanın elinde olmuyo bitanem bana moral verdin çok sağol canım .amaliyatında güzel geçerde sende en kısa zamanda iyileşirsin inşalllah.bu arada bende 2 hafta yokum bide beni özleyin yazmışsın özlemezmiyiz canım benim valla bilmiyorum sizler beni özlermisiniz ama ben sizleri çok özliycem.buraya yeni taşındığım için bahsetmiştim arkadaşım yok ablam telefonda soruyo arkadaşın varmı komşularını tanıdınmı falan diye bende hepinizi sayıyorum tek tek.sizleri çok seviyorum kızlar burada menfaat çıkarcılık yok.sadece sevgi dostluk ve destek var canlarım benim.hepinize çok teşekkür ederim banada aranızda yer verdiğiniz için mutlu ve salıcakla kalın a.s.:1hug:

arkadaşlar herkezin bayramını kutluyorum sevdiklerimizle saglıklı bir bayram geçirirsiniz
bayramdan sonra görüşürüz allahım nasip ederse kendinize çok çok iyi bakın öpüyorum bende herkezi

offffff of topicte kimse yok çok özledim yaaaaaaaaaa sizi
herkese hayırlı bayramlarrrrrrrrrrrrr

memnun oldum ne bilim belki tanışmışızdır ama hatırlamadım diye utandım:)
nasıl gidiyo varmı bebişle ilgili gelişmeler hamişlik istiyormusun canım

Hepınıze ıyı bayramlar kızlar benım bebısın uykusu geldı 2 gundur yazık oglumla ev temzılıyoruz

Mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder
hayırlara vesile olmasını dileriz. Buhayırlı günde dualarınız kabul olsun. Dualarınızı eksik etmeyin... Bayramlar, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği günlerdir. Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Bayramlar,milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle,

Kurban Bayramınız kutlu olsun!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…