Umudumuz Umut olsun

hakkaten aslı kız olursa nazlı mı koymayı düşünüyorsun?
benim kocişte her mide bulantımda elif naz mı geliyor diye soruyordu:))) öle bir elif naz ismi takıldıydı..

evet kızlar nazlım veya öyküm naz veya tuana yaren düşünüyorum işte oğlumun ismi hazır ama mehmet yağız mehmet benim ve eşimin büyük dedesinin ismi

Kızlar merhaba nervem çok sevındım hamıle olduguna bende bugun grıp yuzunden hastaneye gıttım oglumuda gosterdı doktorum bu arada 910 gr olmus

kızlar...test sonucum 431.5....

eveeeeeeeeeeeettttt...hamileyiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmm.....

ben siteye girmeyeli neler olmuş böyle .testlerden doktordan ev işinden zamanım olmadı valla.canım benim ya okadar mutlu oldumki allah bebişini sana bağışlasın sağlıklı bişekil doğurmak nasip etsin bitanem bu haberin beni inanılmaz mutlu etti darısı bizlere inşallah.

Valla kızlar ben hamileyken eşim mercimek diyodu bebeğimize sonra fasulye demeye başlamıştı artık bebek doğunca ne derdik bilmem

emelcim şimdi nasılsın iyileştin mi biraz
semra cım sen tahlil olacaktın sanırım ne oldu sonuç çıktı mı

Kızlar merhaba nervem çok sevındım hamıle olduguna bende bugun grıp yuzunden hastaneye gıttım oglumuda gosterdı doktorum bu arada 910 gr olmus

ben siteye girmeyeli neler olmuş böyle .testlerden doktordan ev işinden zamanım olmadı valla.canım benim ya okadar mutlu oldumki allah bebişini sana bağışlasın sağlıklı bişekil doğurmak nasip etsin bitanem bu haberin beni inanılmaz mutlu etti darısı bizlere inşallah.

sağolun kızlar teşekkür ederim...darısı sizlere olsun inşallah...

kızlar hepinizin bayramı kutlu olsun....uğurlu gelsin hepinize....

asiyecim tahlil sonuçlarını aldık canım ama tahliller temiz çıktı.doktorumda anlam veremedi en kötü durum bu olsa gerek ortada bi sorun varken herşeyin normal görünmesi bir ilaç verdi yumurtalıların çatlama günleri bugünler bunu kullan dedi .adet olursam da doğum kontürol hapını 1 ay kullanacakmışım. yalnız ben bayramda yokum eşimle ayrı olacaz ne olcak bilmem valla.

selam milletttttttttkaydirigubbakcemile3
geldim yoksunuzzzzz kimi bayramdan sonra görüşürüz demiş ee ne yapalım yakalayamadık siziiiiiiiikaydirigubbakcemile
nikolüm inan öyle sevindim ki anlatamam inşallah sorunsuz bir hamilelik yaşarsın sağlıcakla kucağına alırsın bebişiniiiiiiii:teytey::teytey:
bana gelinceeee geçen perşembe leke geldiğinden ve de doktor yatacaksın dediğinden annemlerde kalışım birazcık uzadı ama bugün pıt pıtı gördüm bebişim 27.8 mm olmuş şu anda bir sorun yok dedi doktorrr:sm_cool:
sadece bu sayfayı okudum atladığım birşey yoktur umarım malum 2 haftadır sizlerden ayrıyım ama inanın hep aklımdasınız nasipim esmam gülşenim şebbom mervem rahelim asişim emelim pınarım nikolüm razişim seherim aslım aylinim nazmiyem sinemim unuttuğum varsa affolaaaa hepinize kocaman öpücüklerrrrrrrr bayramınız kutlu olsunnnnnnnnnŞenizŞeniz

selam kızlar kuzenlerdeyim hemen yazam ddim mervem güzel haberini ayşeden okudum çok sevindim canım sorunsuz bir hamilelik geçirirsin inş bu arada gülşen ve dünür size küstüm hani güzel haberi uçarmamışınız bana öyle olsun unutuldukmu bilgisayarımız yok diye neyse hepinizin bayramı mübarek olsun hepiniz kocaman öptük ve oğlumla

selam kızlar nasılsınız hepiniz herkezin bayramını şimdiden bende kutluyoruz sevdiklerinizle güzel geçirmeniz dilegiyle
mervecim çokkkkkkkkkkkkkk çokkkkkkkkkkkkkkk sevindim inan haberin bize umut verdi allah seni ve bebşini nazarlardan saklasın dikkat et kendine darısı bizim başımıza inşallah....

günaydın kızlar oo esma ile batuş :sm_cool:ve ayşe :dance:gelmiş ama kaçırdık:çok üzgünüm: neyse iyisiniz ya bize yeter temizlik yapacaktım bir bakayım dedim ama sanırım bugün kimse yok
semracım bu doktor kafanı karıştırdıysa başka doktora git canım ama yine de sen bilirsin :teselli:
hepinizi çokkk öpüyorum ŞenizŞeniz

UMUDUNA SONUNDA KAVUŞAN GÜZEL HAMİŞLERİMİZ

* Boddim......................................( Esma )..........17.09.1987
* Emelyucel.................................( Emel )............02.03.1982
* nazers......................................( Nazmiye )......09.03.1984
* RUMELİLİ.................................( Gülşen )........29.03.1979
* ssensun...................................( Seher )..........31.07.1982
* aslımmm................................. ( Aslı ).............28.01.1985
* myhope....................................( Ayşe )...........06.12..1974
* nicole78...................................( Merve ).............01.12.1978

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDEN GÜZELLER

* aabeyazmelek...................22 Aralık ( Feyza)............24.09.1984
* raziş.................................22 Aralık .( Raziye )..........03.06.1984
* resema.............................22 Aralık ( Semra )...........27.07.1983
* cancer..............................28 Aralık ( Merve ).............23.06.1982
* asiş.............................................. .. ( Asiye )............15.02.1981
* Rahel............................................. ..( Emel ).............15.02.1978
* melankolia....................................... ( Pınar ).............26.02.1985
* alabama........................................... ( Şebnem )........07.08.1971
* zuzu79............................................ ..( Sinem )
* crazybaby.........................01 OCAK .( Nasip )............28.01.1972

BİZLERDE BU AY UMUDUMUZA KAVUŞABİLMEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

Son düzenleme:
günaydın kızlar...kimseler yok mu?esmacım gelmiş ama bi türlü denk gelemiyoz...ayşe esma feyza...sağolun kızlar...inşallah sağlıkla doğsun da...bize de bayram süprizi oldu....hani yoksunuz ya kızlar...bebişimle beni ilk günümde yalnız mı bırakıcanız?

X