Umudumuz Umut olsun

kızlar desteğiniz için hepinize teşekkür ederim....yarın görüşmek üzere....iyi akşamlar canlarım benim...

slm kızlaaaaar.

nasipiiiimm yaa beni unutmuşsun yazmışsın ama ben seni unutmadımkiiiii,orda yazımda seni de sormuşum bak :KK43: hem isim olarak unutsam da hep aklımdasınız siz benim canlarımsınızz
şebiiiiiiiiiim,kız hadi gözün aydın aldırmışsın polipini.insallah bi an önce hamiş kalırsın canım dualarım sizinle. bi de nerde ne kadara hangi yöntemle aldırdın polipi? dr bana adet ol bitsin öle alcaz histeroskopi ile dedi. kendi tüp bebek merkezimde kaça yapıyolar bilmiyorum ama başka yerlerde 4milyar diyolar bayılcaaam şimdii:1shok:
emeliim, ya hiç mi yardım edenin yok temizliğine kuzum benim. kendini yormadan yap bari daha hastalığı atlatmadan fenalaşma kuşumm.
aslımmm, insallah bebişinin cinsiyetini allah gönlüne göre verir ama bana da kız gibi geliohihoyyyt
asiyeeem,kız napim gece geliom yazıom kaçıom kimse olmadığı için,ama bütün geçmişi okuyom valla sizleri merak ediom.
mervemmm(cancer), kız hadi darısı başıma ilk defa kırmızılarımı bukadar istedim bi an önce olayım diye hihi:roflol:
mervemmm(nicole), canım insallah hamişsindir. bence de cumaya yap testi insallah allah senin de gönlüne göre verir canım.
seherimm,geçmiş olsun insallah baş agrın geçicidir canım benim,kış geldi dikkat edin kendinize sıkı giyinin canlarımm.

topiğimin fıztıkları hepinizi öpüyoruumm. görüşmek üzree mucukks:içelim:

aaa pınaaaarr nasılsın canıııımm..bayadır görmüyodum seniii...sen ne yaptın tedaviye devam mı ediyosun..öptüm canım..

Ah pınarım yardımı bırak benım gorumcem emel bu bayram nasıl yetıstırecem bırı kapıları sılse veya ben perdelerı yıkasam o utulese dıyor yanı tırnagın varsa kendı basını kendın kası

e01ca806edhi8.jpg

Son düzenleme:
günaydın bayanlar
emelcim ay çok şeker maşallah allah sağlık huzurla yatmayı nasip etsin beşine duvar kağıdı harika komple odamı aldın sen

günaydınn kızlarr..

emelcim oğlun ii günlerde yatsın uyusun inşallah..

pınarcım inan bende buay sabırsızlıkla bekledim regl olmayı..inşallah sende hayırlısıyla ol bitsin bu işkence..

kimse yok sanırım sabah erken olduğu için merve adaşım hadi gelde olmadım hala demeni bekliyoruz..umuyoruz ki buay alırız senden güzel haberler..

Ben burdayım mervecim kestirdim saçlarımı kıca omuzlarıma anca değiyor napıyım kafam rahatladı

herkeslere günaydın
emelcim güle güle kullansın oğluşun
aslıcım hayırlısı olsun saçların canım

günaydın kızlar.....aslıcım saçlarını güle güle kullan hayatım....mervecim,sehercim sizlerede kocaman merhabalar....merve gelsede öğrensek haberleri yaptıysa tabi

Tşk ederim mervecim sehercim gülşencim emelin yatağını odasını görünce acayip özendim ya

X