Umudumuz Umut olsun

slm kızlaaaaaaarr.

gülşenim kutluom seni prensesimiz geliomuş maşallaaaaaaaaah..
mervecim adet olmuşsun sana da hayırlı olsun. ay ben de bi an önce olsam da ona göre ameliyatla polipim alınacak ondan sonraki reglimde transferim olcak ölme eşeğim yaz gelsin.
canım şebiiim,geçmiş olsun sende de polip çıkmış yanlış okumadıysam.küçük bi operasyonla alınıyomuş ben de 18i gibi olcam sanırım. insallah herşey yolunda gider.
merve2 nice mutlu yaşlara kız, insallah yeni yaşın bitmeden bebeğini kucağına alırsın birtanem.
emelimm,hamişiiim, grip mi oldun seen? oy kıyamam gelip temizliğini de çorbanı da yemeğini de yapayım sana. ben bugün ayaklandım. p.beden beri kıvranıyorum agrılardan.allaha şükür iyi oldum.

aysem nerde yav göremedim geçmişte? insallah iyidir? raziyem,aslım (kıs seninkide mi prenses yoksa yanlış mı okudum? allah gönlüne göre versin kuşum), şebiim,emellerim,asiyeem,mervelerimm,ayliniim,nasipiim,esmamm,gülşeniim,seherimm,sinemiim ve güzel topiğime yeni katılan herkesss. umarım iyisinizdir. ya bi gündüz giremiyorum ha hep geceye kalıyorum. sizleri çok özledimm. çok öpüyorum. şu polip olayını az daha araştırayım ben. görüşürz kuşlarımm

evet canım grıp oldum ama bugun daha ıyıyım temızlıgı bırakmam buarada yavas yavas ouda yapıyorum utulerı persembe yaparım cumartesı pzar ev supurcem artık perdelerı yıkadım utuledım sekerım

Günaydın kızlar bol hmaişli günler diliyorum hadi bakalım merve 2 ümitler ve tüm dualarımız senle

pınarcım benim bebeğim göstermedi yine beklemedeyiz cmt belli olucak seninde iyi olup ayaklanmana sevindim nasipçim nasılsın canım emelcim bebişin yatağının resmini koyda görelim canım
merviş kestiricem canım benim başka caresi yok

Günaydın kızlar gününüz aydın olsun...
Pınarım gelmiş gitmiş canım inşallah sende şeboda kurtulcak şu polipten hamiş olacaksınız dualarımız sizinle.

Nasipcim gelip gitmişin biz iyiyiz sizi özlüyoruz arada uğruyosunuz. Eşinle de düzelir aran kısa zamanda inşallah. Bide hamiş olduğunu öğrense kaymak olur du valla...

hayat böyle işte kimisi ne zaman doğacak der kimiside ne zaman hamile kalacam der.hamiş arkadaşlar allah bebişlerinizi sağ saglim doğurmak büyütmek nasip etsin.allahım olmayanlarada verir inşallah.kızlar ya bugün doktora gittim ya iyikide gitmişim her işte vardır bir hayır demişler.rahmimin üzerinde pek önemsemediğim bi şişlik vardı dr idrar torbasında bir sorun var sanırım dedi kan ve idrar tahlili istedi ultrason istedi ama aç olmam lazımmış perşembe günü gidecem doktrum okadar iyiydiki çok ilgilendi çok tatlı bir bayan bana hamile kalana kadar ben seninle ilgilencem dedi sitres yapma henüz bebek için 4 ay erken bi süre ama iyiki gelmişsin dedi
evet cnm ii kide gitmişsin inşallahh bişey çıkmaz cnm en kısa sürede hamiş kalırsın geçmiş olsun..
slm kızlaaaaaaarr.

gülşenim kutluom seni prensesimiz geliomuş maşallaaaaaaaaah..
mervecim adet olmuşsun sana da hayırlı olsun. ay ben de bi an önce olsam da ona göre ameliyatla polipim alınacak ondan sonraki reglimde transferim olcak ölme eşeğim yaz gelsin.
canım şebiiim,geçmiş olsun sende de polip çıkmış yanlış okumadıysam.küçük bi operasyonla alınıyomuş ben de 18i gibi olcam sanırım. insallah herşey yolunda gider.
merve2 nice mutlu yaşlara kız, insallah yeni yaşın bitmeden bebeğini kucağına alırsın birtanem.
emelimm,hamişiiim, grip mi oldun seen? oy kıyamam gelip temizliğini de çorbanı da yemeğini de yapayım sana. ben bugün ayaklandım. p.beden beri kıvranıyorum agrılardan.allaha şükür iyi oldum.

aysem nerde yav göremedim geçmişte? insallah iyidir? raziyem,aslım (kıs seninkide mi prenses yoksa yanlış mı okudum? allah gönlüne göre versin kuşum), şebiim,emellerim,asiyeem,mervelerimm,ayliniim,nasipiim,esmamm,gülşeniim,seherimm,sinemiim ve güzel topiğime yeni katılan herkesss. umarım iyisinizdir. ya bi gündüz giremiyorum ha hep geceye kalıyorum. sizleri çok özledimm. çok öpüyorum. şu polip olayını az daha araştırayım ben. görüşürz kuşlarımm
cnm ayşe köyde annesinin yanında lekelenmesi olmuş ondan orda kalıyormuş nasip söyledi biz..evet bende çok şükür oldum sarısı başına.. sonrada hamiş kalmak darısı başımıza:)

tamam hayatım hoşgeldin aramıza bana gününü adını ve doğum tarihini verirsen listeye kendini eklenmiş bil:1hug:

aslıcım ne güzel hadi hayırlısı canım

mervecim allah hayra yorsun ama bebeği ben kötü haber diye biliyorum inş ben yalnış biliyorumdur

merak etme merve canın çok oklava istersen ayşenin görevini üstlenirim merak etmekaydirigubbakcemile3:eek:klava:

nerdesin kız sen kaç gündür:eek:klava:

hoşgeldin canım aramıza ben nasip

kız bu cadı esma bana vermedi numarasını cadı hep özel numaradan aradı ona söyleyin arada benide arasın
bu topiğin diğer topiklerden farkı bu iştekaydirigubbakcemile5

geçmişolsun sonunda kavuştun ya pc sine önemli olan bu

mervecim üzülme bitanem onlar uykusuz geceler yaşarken biz hamişliğimizin tadını çıkaracağız

kız hele 1.nciyi bi doğur bakalm sonra 2. düşün

şebocum hayatım senden hala bir haber alamadım oldun mu ameliyatını hayatım olduysan geçmiş olsun
ayşem özledim seniiiiiiiiiiii
emelim hayatım şu topikte beni düşünen bi sen varsın
pınar gece kuşu sende mi bürütüz unutuyon beni
merve2 canım inş 9 ay gelmeyecek hakem size
başka kimler vardı unuttuklarım asiyem raziyem esmam emel2 canlarım
ben bugün nette giremedim koçişle atıştık yine ya bu kadar kavganın üstüneistyermisiniz hamiş olayım amma olur
neyse yarın görüşürüz<

yok cnm bizdede yok cebi vermiyor kimseye işyeri teli var ordan konuşuyoruz.. ben ordan arıyorum.veririm istersen?

sen aldın mı ayşeden haber?

neden kız noldu ne dedi kocişin? hayırlısı herşeyin hamişsende belki aranız düzelir busayede..

günaydın kızlar gününüz aydın karınlarınız kucaklarınız bebiş olsun
merve2cim inşallah gelmeyesiciler gelmezde güzel haberi verirsin bize bitanem

semracım bak ben sana dedim bebek ile ilgili kötü bi haber dememmiş ama gitmende iyi olmuş diğer sorunun çözülür kısa zamanda inşallah.

kızlar hepinize günaydın....ne hoş bişey merak edilmek yaa...henüz bişey yok canlarım...bekliyoz bakalım...bi belirti de yok...bazen karnım ağrıyo...ama lekelenme olurdu bi kaç gün öncesinden...o da yok...bakalım bugün olmazsa yarın test yapayım diyom...daha erkenmi acep?...biraz daha mı beklemeliyim...

kızlar hepinize günaydın....ne hoş bişey merak edilmek yaa...henüz bişey yok canlarım...bekliyoz bakalım...bi belirti de yok...bazen karnım ağrıyo...ama lekelenme olurdu bi kaç gün öncesinden...o da yok...bakalım bugün olmazsa yarın test yapayım diyom...daha erkenmi acep?...biraz daha mı beklemeliyim...

sen bilirsin cnm valla içinden ne gelirse yap hissettiklerine inan güvenn.. gelmeyecektir :Saruboceq: bize sorarsan yap deriz her zaman biliyorsun:eek:

şebocum nerelerdesin...ne zaman kürtaj olcan...sesin çıkmıyo ne zamandır...
semracım..sana demiştik stres yapılacak bişey yok diye...inşallah sonuçlarında iyi çıkar hayatım...
nasip sen neden atıştın kocişinle...düzelir inşallah canım hayatın tuzu biberi bunlar...
emel..sen nerelerdesin...emel2 sende nasıl oldun..iyileştinmi biraz...
canım adaşım...nasıl bi haber vercem bakalım size...
diğer bütün güzel anneler ve anne adayları...hepinizi kocaman kucaklıyorum...

selam güzel bayanlar......şebnemcimden güzel haberler bekliyoruz....hayırlı ile derdinden kurtulacak sonra ver elini hamişlik....pınarcımda en yakın zamanda yolundan takipte.....merve2 cim hayırlısı hayatım istersen yarın sabah ilk idrarla yap testini....merve,esma,şebnem,emel,sinem,asiye,nazmiye,aslı,raziye,nasip,ayşe,pınar herkesin günü aydın,gönülleri şen olsun....

mervecim bencede cmt günü yap canım bekle biraz inş hamişsindir
şebom inş iyisindir canım
gülşencim kızınla nasılsınız bakalım
emelcim hadi gelde bebişn yatağının resmini koy merak ettim
sehercim nerelerdesin canım
ayşecim çok özlettin kendini
razişçim sende yoksun ortalarda
nasip hadi kalkta gel siteye artık
esma batuş sizi çok özledim

selam güzel bayanlar......şebnemcimden güzel haberler bekliyoruz....hayırlı ile derdinden kurtulacak sonra ver elini hamişlik....pınarcımda en yakın zamanda yolundan takipte.....merve2 cim hayırlısı hayatım istersen yarın sabah ilk idrarla yap testini....merve,esma,şebnem,emel,sinem,asiye,nazmiye,aslı,raziye,nasip,ayşe,pınar herkesin günü aydın,gönülleri şen olsun....

mervecim bencede cmt günü yap canım bekle biraz inş hamişsindir
şebom inş iyisindir canım
gülşencim kızınla nasılsınız bakalım
emelcim hadi gelde bebişn yatağının resmini koy merak ettim
sehercim nerelerdesin canım
ayşecim çok özlettin kendini
razişçim sende yoksun ortalarda
nasip hadi kalkta gel siteye artık
esma batuş sizi çok özledim

ne bileyim yaaa...öyle bi tuhafımki anlatamam...ne istediğimi bilmiyom...

herkeslere günaydın kızlar bende bi baş ağrısı var bu gün sormayın bide boğazlarım elimde 1 ıhlamur bi salep bardağı var kötü hissediyorum kendimi yav bide benim bebeiş gazlımı olcak ne okadar fena gaz problemi yaptıki bana karnım nasıl ağrıtıyo sıpa

mervecim inşallah bayram hediyesi olursun bize
şebocum sen nasıl oldun canım
gülşenim kızın nasıl
aslım bizim belirsiz ufaklıklarla işimiz var napar senin ufaklık annesi
merve canım sen nasılsın
ayşeden yeni bi gelişme yok dimi
kız nasip düzelirsiniz iki gün sona kocişle olur öyle şeyler

X