Umudumuz Umut olsun

geldim kızlar ben hatta hamiş kalınca bıraksam mı işi diye düşünmeye başladım:)

ayyyyyyyyy ben hemen hamiş kalmak istiyorum kızlar ya inşallah birdaha aynı şeyleri yaşamadan hamiş kalırım sapasağlam devam eder hamişliğim allahım birdaha yaşatmasın kürtajısenağlama

aynı zamanda hamiş kaldıgım arkadaşım bayramdan sonra cinsiyetini öğrenmeye gitcek 16. haftada olmuş olcak senağlama meleğimm :1no2:

mervişim canımüzülme yine kalıcaksın bak bana ben kadım ya bencede işten çıkmak en mantıklısı bak yine başım ağırmaya başladı her akşam aynı dertten muzdaribim bütün gün yoruluyorum başım ağırıyor sonra offfffffffffff hamile kaldınızda çıkın ve hamileliğin tadını çıkarın her sabah sağlıklı yemek yeyin bebşiniz kontrolleriyle ilgilenin biz yalvara yalvara 40 derden su getirtiyorlar izin vermek için zor hemde çok zor eşime dedim zaten 2bebeğimde kesinlikle çalışmıcam bu ne ya

daha kestirmedim ama dün gece banyo yaptım nefes bile alamıyorum hemde saçlarımı kurutum düşün başımda ondan ağırıyor sinizit olmaktansa kestiricem allahım duyar sesimi süs için kestirmicem sağlığım için kestiricem

merve şimdi senin gün yarın eminsin dimi kız buseferkaydirigubbakcemile3

evet canım yarın...eminim bu sefer kaydirigubbakcemile3 ama olmasam daha iyi olcak...tam kardeşimin düğününe denk gelecek...tabi herşeyin hayırlısı...allah kararlamıştır mutlaka...dara sokmasın da bizi...

inşallahh mervecim busefer gelmeyecekkkkkkk..:))))

kestir kız hergün başağrısı çekilmez bencede ..

kızlar hadi ben kaçtım öptümm sizi işleri yapayım..

iyi akşamlar aslıcım bende kaçıyorum kızlar görüşürüz siteye giremedim az önce görüşemedik. Kendinize iyi bakın

Kızlar gıtmıs benım net yenı geldı yaaaa bu arada oğlumun yatagı geldı bugun ayyy ne zaman dogacak bu bebekler

hayat böyle işte kimisi ne zaman doğacak der kimiside ne zaman hamile kalacam der.hamiş arkadaşlar allah bebişlerinizi sağ saglim doğurmak büyütmek nasip etsin.allahım olmayanlarada verir inşallah.kızlar ya bugün doktora gittim ya iyikide gitmişim her işte vardır bir hayır demişler.rahmimin üzerinde pek önemsemediğim bi şişlik vardı dr idrar torbasında bir sorun var sanırım dedi kan ve idrar tahlili istedi ultrason istedi ama aç olmam lazımmış perşembe günü gidecem doktrum okadar iyiydiki çok ilgilendi çok tatlı bir bayan bana hamile kalana kadar ben seninle ilgilencem dedi sitres yapma henüz bebek için 4 ay erken bi süre ama iyiki gelmişsin dedi

hayat böyle işte kimisi ne zaman doğacak der kimiside ne zaman hamile kalacam der.hamiş arkadaşlar allah bebişlerinizi sağ saglim doğurmak büyütmek nasip etsin.allahım olmayanlarada verir inşallah.kızlar ya bugün doktora gittim ya iyikide gitmişim her işte vardır bir hayır demişler.rahmimin üzerinde pek önemsemediğim bi şişlik vardı dr idrar torbasında bir sorun var sanırım dedi kan ve idrar tahlili istedi ultrason istedi ama aç olmam lazımmış perşembe günü gidecem doktrum okadar iyiydiki çok ilgilendi çok tatlı bir bayan bana hamile kalana kadar ben seninle ilgilencem dedi sitres yapma henüz bebek için 4 ay erken bi süre ama iyiki gelmişsin dedi

canım geçmıs olsun evet 4 ay erken bır sure allah sana ve dıger teyzelerımıze en kısa zamanda bebek nasıp etsın

slm kızlaaaaaaarr.

gülşenim kutluom seni prensesimiz geliomuş maşallaaaaaaaaah..
mervecim adet olmuşsun sana da hayırlı olsun. ay ben de bi an önce olsam da ona göre ameliyatla polipim alınacak ondan sonraki reglimde transferim olcak ölme eşeğim yaz gelsin.
canım şebiiim,geçmiş olsun sende de polip çıkmış yanlış okumadıysam.küçük bi operasyonla alınıyomuş ben de 18i gibi olcam sanırım. insallah herşey yolunda gider.
merve2 nice mutlu yaşlara kız, insallah yeni yaşın bitmeden bebeğini kucağına alırsın birtanem.
emelimm,hamişiiim, grip mi oldun seen? oy kıyamam gelip temizliğini de çorbanı da yemeğini de yapayım sana. ben bugün ayaklandım. p.beden beri kıvranıyorum agrılardan.allaha şükür iyi oldum.

aysem nerde yav göremedim geçmişte? insallah iyidir? raziyem,aslım (kıs seninkide mi prenses yoksa yanlış mı okudum? allah gönlüne göre versin kuşum), şebiim,emellerim,asiyeem,mervelerimm,ayliniim,nasipiim,esmamm,gülşeniim,seherimm,sinemiim ve güzel topiğime yeni katılan herkesss. umarım iyisinizdir. ya bi gündüz giremiyorum ha hep geceye kalıyorum. sizleri çok özledimm. çok öpüyorum. şu polip olayını az daha araştırayım ben. görüşürz kuşlarımm

hoşgeldin semracım kaydirigubbakcemile5
mervecim dogum günün kutlu olsun mutlu ol senlerce sana moncuktan taç yaptırdım konacak pencerene geç oldu ama kusura bakma
rahel ismin mervemiydi unuttum kusura bakma iyiyim sen nasılsın :uhm:
bu topigin sahibinin ismi nasipmi??????????? bende listeye yazılmak istiyorum bende sana kızayım bana hoşgeldin yokmu:eek:klava:
tamam hayatım hoşgeldin aramıza bana gününü adını ve doğum tarihini verirsen listeye kendini eklenmiş bil:1hug:
günaydın kızlar dün evde netim gitti malesefki bağlanamadım cumartesi günürenkli usgye giricez saat 10 doktor artık orada görünür dedi ve bana senin 3lü testine hiç gerek yok 2linin sonuçları çok iyi çıktı birde renkliyle bakalım ordada sonuçlar iyi ise 3lü asla gerek yok dedi hayran oldum doktora öyle tatlı anlattıki eşimle uzun uzun konuştu benle konuştu süperdi yani renkli usg sigortalı 27 ytl normal 97 miş yeni gittiğim yerde
asiyecim ben nil hn özel olarak gidicem tüm testlerim herşeyim ssk olucak anlaştık onunla sskda çok sıra var çünkü
aslıcım ne güzel hadi hayırlısı canım
kızlar hayır olsun size rüyamı anlatayımm.

şimdi ben kartı yedim ya asişinde dediği gibi parça parça gelen bişeyler oluyor rüyamdada öyle birşey gelmiş halının üstüne düşmüş sonra annemi çağırıyorum anne gel bak nekadar cenine benziyor diyorum annemde kucağına alıyor bebek halini alıyor ve ağlamaya başlıyor güya 6 aylık doğmuş bir bebek elleri ayakları herşeyi belli okadar net görüyorum ki süt bulmaya çalışıyorum doyurmak için.. hayır olsun.
mervecim allah hayra yorsun ama bebeği ben kötü haber diye biliyorum inş ben yalnış biliyorumdur
şebocum ve ayşecim dualarımız sizinle inşallah ikinizde iyi olun gelin aramıza..hele ayşenin oklavasıı başımda tütüyor ... :KK43:
merak etme merve canın çok oklava istersen ayşenin görevini üstlenirim merak etmekaydirigubbakcemile3:eek:klava:
herkese günaydın kızlar çok az vaktim var kalamıcam okula gitmem gerek
nerdesin kız sen kaç gündür:eek:klava:

inşallah canım bi sorun çıkmazda bende rahatlarım çok sağol hoşbuldum bu arada ben semra senin isin ne
hoşgeldin canım aramıza ben nasip
esmacımda batuşumda iyiler bizde dün görüştük....henüz pc yok esmada artık bayram sonrasına kalır diye tahmin ediyor....inşallah tez zamanda aramızda olurlar çünkü kız nerdeyse doğum iznine çıkıcak:))
kız bu cadı esma bana vermedi numarasını cadı hep özel numaradan aradı ona söyleyin arada benide arasın
sağol cnm iim çok şükür doktordan sonra yazarsın bizede ozmn ..
yazarım tabiki sizi tanıdığıma çok memnun oldum birkaçgün önce çok daha fazla kafama takıyordum hamilik durumunu buradaki arkadaşlıklar okadar sıcakki bana moral oldu hepinize ayrı ayrı tşk ederim allah kalbinize göre versin hepiniz çok iyisiniz arkadaşlar keşke bu siteyi daha önce keşfetseydim herkeze teşekkür ederim canlarım hoşçakalın
bu topiğin diğer topiklerden farkı bu iştekaydirigubbakcemile5
herkese merhabalar bizim işyerinde tadilat vardı sağolsun elektrık kablosunu koparmışlar sabahtan beri elektrık yok bende bi geçmişi okuyayımda geleyim dedim
aslıcım bende şubat sonu izne ayrılıcam doğumu nisan 26 dedi doktorum 3 lü testimde temiz çok şükür bayram sonu ultrasona giricem öyle dedi doktor bey efendi
mervecim rüyan hayra çıkar inşallah
diğer kızlar sizlerde bi yaramazlık yok inşallah
yeni gelen arkadaşımız hoş gelmiş sefa getirmiş
geçmişolsun sonunda kavuştun ya pc sine önemli olan bu
amin sehercim inş..ay cnm maşallah size ya ne güzel az kalmış herkese sizler doğuma gitceksiniz bizde burda
mervecim üzülme bitanem onlar uykusuz geceler yaşarken biz hamişliğimizin tadını çıkaracağız
mervişim canımüzülme yine kalıcaksın bak bana ben kadım ya bencede işten çıkmak en mantıklısı bak yine başım ağırmaya başladı her akşam aynı dertten muzdaribim bütün gün yoruluyorum başım ağırıyor sonra offfffffffffff hamile kaldınızda çıkın ve hamileliğin tadını çıkarın her sabah sağlıklı yemek yeyin bebşiniz kontrolleriyle ilgilenin biz yalvara yalvara 40 derden su getirtiyorlar izin vermek için zor hemde çok zor eşime dedim zaten 2bebeğimde kesinlikle çalışmıcam bu ne ya
kız hele 1.nciyi bi doğur bakalm sonra 2. düşün

şebocum hayatım senden hala bir haber alamadım oldun mu ameliyatını hayatım olduysan geçmiş olsun
ayşem özledim seniiiiiiiiiiii
emelim hayatım şu topikte beni düşünen bi sen varsın
pınar gece kuşu sende mi bürütüz unutuyon beni
merve2 canım inş 9 ay gelmeyecek hakem size
başka kimler vardı unuttuklarım asiyem raziyem esmam emel2 canlarım
ben bugün nette giremedim koçişle atıştık yine ya bu kadar kavganın üstüneistyermisiniz hamiş olayım amma olur
neyse yarın görüşürüz<

UMUDUNA SONUNDA KAVUŞAN GÜZEL HAMİŞLERİMİZ

* Boddim......................................( Esma )..........17.09.1987
* Emelyucel.................................( Emel )............02.03.1982
* nazers......................................( Nazmiye )......09.03.1984
* RUMELİLİ.................................( Gülşen )........29.03.1979
* ssensun...................................( Seher )..........31.07.1982
* aslımmm................................. ( Aslı ).............28.01.1985
* myhope....................................( Ayşe )...........06.12..1974

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDEN GÜZELLER

* nicole78............................03 Aralık ( Merve ).............01.12.1978
* crazybaby.........................09 Aralık .( Nasip )............28.01.1972
* raziş.................................22 Aralık .( Raziye )..........03.06.1984
* cancer..............................28 Aralık ( Merve ).............23.06.1982
* asiş.............................................. .. ( Asiye )............15.02.1981
* Rahel............................................. ..( Emel ).............15.02.1978
* melankolia....................................... ( Pınar ).............26.02.1985
* alabama........................................... ( Şebnem )........07.08.1971
* zuzu79..............................................( Sinem )

BİZLERDE BU AY UMUDUMUZA KAVUŞABİLMEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

X