Umudumuz Umut olsun

ya işte bu yüzden nazillide doktora gitmeyi hiç istemiyorum daha doğrusu devlet hastanelerine diş doktoru vardı adamın birinin sağlam dişini çekmiş tam bir vukuat bunlar ya haluk uçkanıda biliyorum ama hiç gitmedim allah yardımcısı olsun herkesin

taamam cnm ben diyorum ozaman sanada kız geliyorrrr:ecrin_bebek:
inşallah değilimdir merve biliyorsun boyun için emara ve röntgene girdim
doğru diyorsun cnm haklısın ya ozmn hakkaten kötü olur hayırlısı olsun ..

sağolun kızlar iyiki varsınız.....

nasipcim valla kısmet biliyosun bu hamilelik işi belki çocuk hissetmiştir hamileysen hediye alıverirsin bişey olmaz. Değilsende bi dahaki aya inşallah der geçeriz de mi...

Aslıcım senin bebişte nazlı çıktı kesin kız diyorum sana. Nil hanım ı beğendiğine göre bende ona gideri artık ama ben ancak haftasonu gidebilirim ona yakalayabilecek miyim bilmem nasip artık

öyle olsun bakalım merve2 sildim senikötükedihüso
hata bende doğum gününü kutladımkötükedihüso

CANIM TEŞEKKÜR EDERİM....inan o kadar yoğunum ki...ara ara bakabiliyorum...ilk sayfalardan başladım o yüzden...sen beni silsen de ben seni silemem hiç bi zaman...sen bu topiğin mimarısın...olmasaydın bizde olmazdık hayatım...:1hug:

tabiki gelirimkaydirigubbakcemile allah nasip ederse hayırdır burdan tanıdıklarınız mı var
oğlanın maçı var nazilli sporla deplasmana geleceğiz

tamam affettim seni ver bakalım bir öpücük barışalım:1hug:

kürtaj olan arkadaşlarım nasip ve asiş ilk regliniz nasıl oldu çok mu? benimki 3ay öncesine göre biraz çok sanırım rahmimde ne var ne yok geliyor yada ben unutmuşum nasıl regl olduğunu:)))))))))

kürtaj olan arkadaşlarım nasip ve asiş ilk regliniz nasıl oldu çok mu? benimki 3ay öncesine göre biraz çok sanırım rahmimde ne var ne yok geliyor yada ben unutmuşum nasıl regl olduğunu:)))))))))
hayatım benim normal regl gibiydi sadece ilk gün yoğuındu
vay be süper tanışırız inşallah nasipcim çok sevindim:sm_cool:

valla süper olur bizim maç 12 de başlıyor

Ben kürtajdan 45 gün sonra adet olmuştum 2 gün baya yoğundu sonra azaldı ama normalde 4 günde geçerdi 1 hafta sürmüştü ilk adetim

kızlar ben çıkıyorum hepinizeiyiakşamlar yarın görüşürüz

mervem öpücüğün kabul gördükaydirigubbakcemile3

iyi akşamlar nasipcim görüşürüz...

Mervecim hatta bende siyah akıntı gelmişti aramıştım korkma demişti parçalarda gelebilir demişti cnm

iyi akşamlar nasipcim görüşürüz...

Mervecim hatta bende siyah akıntı gelmişti aramıştım korkma demişti parçalarda gelebilir demişti cnm

evet cnm aynen öle tamam ozaman çok sağol tatlım.. asiye sen peki hiç düşükle ilgili bir test yaptırdın mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…