Umudumuz Umut olsun

8 de evden çıkıyoz biz canım...oooh ne güzel uyuyun valla...bende evdeyken aynı keyfi yapıyoduk kocişimle...neyse yatıp uyuduklarımıza saycaz artık...acısı çıkıyo şimdi...

Vallahı özledım ama ya çalısmayı ben bu arada bebegın senınle gelsın dıyen bır ıs yerı bulsam gıderım

günaydın kızzzlaaar.nabersiniiizz? şebii hala kırmızıları yememiş maşallahhh. şebiimm, kız hemen ilk günden idrar testinde çıkmaz o öle, kan testi yaptır canımcıım.

hoşbulduk canım...bu gün çalışmak ne iğrenç dimi...evde olup sıcacık yorganın altında uyumak vardı şimdi...

oyy sıcacık yorganın altında uyudumda ne oldu kızz. hala karnım,rahmim agrıyor.sabahın köründede ilaç vaktim olduğu için uykum bölünüyor.ay keşke ben de çalışsam bebişim gelene kadaaar.

çatlayın patlayın kocısımle geç uyandım oglumuzda bıze eslık ettı pıt pıt tekmelerle onu sevdık 15 dak. Kalktık kahvaltımızı yaptık sız sabah 8 de mı uyandınız

emeeeeeeeeeeeelklava: kıskandırma bizi yaa. olan var olmayan var. şaka bi yana canım allah bozmasıınn birtanemma.s. ayy topiğimizn henüz çiftçizgiyi görmemiş hatunlaarıı, bu güzel günleri biz de yaşııcaz insalllaaaaaaaaaaaah:Saruboceq::Saruboceq:

yok mervecim2 çalışmıcam bende bırakamam kimsenin eline az pimprikliyimde bide zaten bu allah kısmet ederse doğsun allahım kucama almayı nasip etsinde 2 yada 3 sene sonra ikinciyi istiyorum o yüzden yetre bu kadar çalıştığım

pınarcım geçicek bu günler ağrıları unutturcak sana bebeişlerin

valla bu gün kimse olmaz tabi çünküm cumartesi kimse çalışmıyoki herkes evde (( bi biz çalışanlar buralardayız

aman doğru valla...çocuğumun akıl ve beden sağlığı benim kariyerimden daha önemli...kociş getirsin bizde çatır çatır yiyelim bebişimle...bu dünya bize kalacak değil ya..hepimiz toprak olup gitcez...bu hırs niye...ooooooohhh azıcık aşım kaygısız başım...aç mezarı mı var derdi annem...doğru hakkatten...

pınarcım...çalışırsan bu kadar rahat tedavi olma imkanın olmazdı...şimdi dr. ne zaman derse gidebiliyosun...ya çalışsaydın..izin alamazsın alsan da gözüne sokarlar...böylesi daha iyi olmuş...boşver sen çalışmayı...bebişine kavuşacağın günü düşün canım...onun için uğraşından vazgeçme....

:roflol::roflol::roflol::roflol: AY MUKEMMEL YA AÇ MEZARIMI VAR BENDE GIDEYIM KAPILARIMI SILEYIM BARI

selam kızlar bizde koçişle çalıştık :dance:biraz anca kahvaltı falan yemek yapim derken bu saat oldu :çok üzgünüm:
nabersiniz moreller nasıl benimki kötü...:bbo:

ya emelcim sorma akşam kaynanamlar yemege geldiler ben tam çay koymaya mutfaga gittim arkamdan geldi oturdu ben san birşey söylüyecegim komşularla konuştuk çooçuk istemiyorlarmı sizinkiler demişler kaynanama oda istiyorlar gelinin kanalları tıaklıydı açıldı demiş onlarda hamama gitsin ondan sonra hamile kalır demiş morelim çok bozuldu bende sorun gözüyle bakıyorlar bana sengözlerimebaksanab

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…