Umudumuz Umut olsun

pınarcım hayırlısı olsun inşallah canım benim yeni yıl 2009 yılının ilk ayı inşallah bebiş verecek sana bitanem rabbim sağsalim hayırlı bebiş versin inşallah dualarımız seninle canım allahım yüzümüzü güldürsün güzelim

napalım nazmiyecim yarın doktora gidicektim yeni bir doktor ama ssklı hasta dolmuş akşama özelemi gitsem cmtde ameliyattaymış akşama kocişime sorucamda ona göre yarın ararım özelde yer varsa özel giderim artık çatlıcam meraktan

pınarcım inşallah 1,5 ay sonra yüzün gülecek canım bu kadar sabrettin okadardan bişey olmaz sen dayanıklı bi anne adayısın dimi canım yumurtalardanda 2 si 3 ü bi tutar inşallahtan üçüz olur acısını çıkarırsın

kaydirigubbakcemile3beyazmelek ceeee dıyıp gıdenlerden galıba

yok canım yemek koydum geldim

hoşgeldin aa beyaz melek sende bebiş isteyenlerdenmisin

evet canım bebiş istiyorum bende kaydirigubbakcemile

hosgeldın beyazmelek ben emel sende kendınden bahsedermısın

hoşbulduk canım hihoyyyt
merhaba emel bende feyza memenun oldum 4,5 yıllık evliyim 1,5 seneyi devirdik bebek istiyeli sadece yumurta tembelligi var başkada sorunumuz yok çok şükür allahım ol diyincede olacak başka ögrenmek istigin bir şey olursa sorarsın

hoşgeldin beyaz melek ben raziye

memnun oldum canım bende feyza:1hug:

feyzacım bende seher memnun oldum canım tanıştığımıza bizim buarada çoğu arkadaş çalışıyoruz canım evde oturanlarımızda var ama jimi hepimiz giriyoz kimi hiç giremiyoz

hoşgeldin feyza...ben merve...allah hepimize verecek bigün canım...bekliyoz...ben de 4 yıl 2 aylık evliyim...bende isteyeli 5 ay oluyo...inşallah bekliyoz bakalım...

evet sehercim benim doktorum çok pahalı ya yarın öbürgün doğum ateş pahası olucak allah nasip ederse asiyemle aynı doktora gidicez ben pzt 1de gidicem veya salı

kızlar asiyenin işi varmış iyi akşmalar diyor siteye giremediği için ben söylüyorum haydi bendende iyi akşamlar kocaman öptüm sizi

feyzacım bende seher memnun oldum canım tanıştığımıza bizim buarada çoğu arkadaş çalışıyoruz canım evde oturanlarımızda var ama jimi hepimiz giriyoz kimi hiç giremiyoz

anladım canım bende evde oturanlardanım kaydirigubbakcemile3

hoşgeldin feyza...ben merve...allah hepimize verecek bigün canım...bekliyoz...ben de 4 yıl 2 aylık evliyim...bende isteyeli 5 ay oluyo...inşallah bekliyoz bakalım...

memnun oldum canım inşallah mervecim :Saruboceq: allahım hepimizin gönlüne göre versin..

amin canım benim insallahhh. bu kadar dayandım 2 ay daha dayanırım insallah başka sorunlar çıkmaz da 2 ay sonra bebişime kavuşurum..benden önce sıra topiğimin güzel anne adaylarına insallaaah

pınarcım herseyın hayırlısı 1.5 ay sonra olsunda tam olsun sekerım uzme kendını

ilk başta üzüldüm ama yapılıp tutmamasındansa geç olsun güç olmasın kuşuumm. şimdi daha iyi hissediyorumm saolun canlarım benim

amiin canım hamişimm. bol dua edin kızlar bana. iyiki sizler varsınız..

ağrılarım var arasıra kalkıyorum yarından sonra bol bol aranızda olacağım. beni idare ettiğiniz için teşekkürleeer :)

selam arkadaşlar bende aranıza katılayım dedim

canım hoş geldin topiğimize. diğer topicten tanışıyoruz senle. nasılsın ne var ne yok bakalım??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…