Umudumuz Umut olsun

canım dikkat et kendine...geçmiş olsun hayatım...üzülme...elbet bigün hepimiz anne olcaz..buna inan..umudunu yitirme...

senağlamasenağlamaKızlar merhaba aylıncım çok uzuldum neyse 2 ay sonra olsun geç olsun güç olmasın bu arada bugun berbatım bogazım daha kotu oldu yanıyor resmen sesım degıstı esım söyledım aksam doktor benı azarladı dıye oda sınırlendı bırde dun gece kocısımle kustuk

hoşgelmişsin nasip...iyi olmana sevindim...misafir dediğin gelir geçer hayatım..sen iyi ol da...gerisi kolay...

dikkat etsene canım kendine...bol bol c vitamini...yat dinlen..nasılsa evdesin...neden küstün kocişinle söyle bakam...

aksam doktorlar dızısını ızlıyorduk orda zenanın kocası bebege masal anlatıyordu bende bıran kocama donup bende boyle bebegıyle ılgılenen baba ıstıyorum dedım kırıcı oluyorsun dedı ama ben fren tutmam bak adama ne guzel ılgılenıyor dedım çekıl yanımdan dedı gıtmedım en sonunda bagırdı çekıl gıt yanımdan dıye bende gıttım dus almaya hergece ben uyusam dahi uyandırır mutlaka sütümü içirirdi dustan çıktım baklıyorum aynı seyı yapacak dıye bırde ne göreyım adam yataga yatmıs uyumus bıle bıraz önce mesaj çektım tık yok bogaz agrımın artma sebebı buna uzuldum galıba uffff ya şımarıklıgım neye yol açtı

canım dikkat et kendine...geçmiş olsun hayatım...üzülme...elbet bigün hepimiz anne olcaz..buna inan..umudunu yitirme...
amin canım sağolasına.s.

hayırlısı gülüm ya, bunda da bi hayır vardır...
sen kendine dikkat et,çabucak iyileşa.s.

buna niye kızdı ben anlamadım:uhm:

ya bu adamlar kadınlara diyorlar ama onlar daha alıngan sanırım
sen hiç üüzülme emel şımarıklıkla ilgili değil bu sanırım o eşinin alınganlığıyla ilgili
aylincim sana geçmiş olsun diyemedim bitanem

UMUDUNA SONUNDA KAVUŞAN GÜZEL HAMİŞLERİMİZ

* Boddim......................................( Esma )..........17.09.1987
* Emelyucel.................................( Emel )............02.03.1982
* nazers......................................( Nazmiye )......09.03.1984
* RUMELİLİ.................................( Gülşen )........29.03.1979
* ssensun...................................( Seher )..........31.07.1982
* aslımmm................................. ( Aslı ).............28.01.1985
* myhope....................................( Ayşe )...........06.12..1974

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDEN GÜZELLER

* zuzu79..............................25 Kasım .( Sinem )
* alabama............................28 Kasım .( Şebnem )........07.08.1971
* nicole78............................03 Aralık ( Merve ).............01.12.1978
* crazybaby.........................09 Aralık .( Nasip )............28.01.1972
* raziş.................................22 Aralık .( Raziye )..........03.06.1984
* asiş.............................................. .. ( Asiye )............15.02.1981
* cancer................................?????? ..( Merve ).............23.06.1982
* Rahel...............................................( Emel ).............15.02.1978
* melankolia....................................... ( Pınar ).............26.02.1985

BİZLERDE BU AY UMUDUMUZA KAVUŞABİLMEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

Son düzenleme:
yani sen de böyle bi ol demek istemişsin...onun kötü bi baba olduğunu göstermez ki bu...dün gece çok alınganmış galiba...neyse üstüne gitme yine de ...büyüklük sende kalsın...

bılmıyorum benden mı ondan mı ama kırıldı ıste

emelcim bazen oluyor insanların duygusal olduğu anlar sanırım eşin akşam o durumdaydı inşallah tez zamanda barışırsınız
nasipcim benim 22 aralık canım

kızlar ben çıkıyorum anneme gideceğim kendinize şimdilik iyi bakın görüşürüz hepinizi öptümmmmmmmmmmmmmmmm:1hug:

Merhaba kızlar

Nasipcim benim 24 aralık canımmm sana güle güle bu arada. Annen ile hoş vakit geçir inaşllah

Emelcim ne olduğunu anlamadım bi bakcam geriye ama erkekler çok alıngan oluyorlar onu biliyorum cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…