Umudumuz Umut olsun

Neyse beklemekte güsel heyecan verici kızlar bugün doktora gidebilirsem bebşimde gösterirse size cinsiyetini söylerim akşama evden girip

hadi bakalım aslıcım inşallah bu hafta belli olacak cinsiyeti...
Bende yengemin karnına elimi koyuyorum dolaşıyo sanki içerde...:)))))))))))))

günaydın kızlar...şebocum inşallah gelmezler de bize güzel bi haber verirsin canım benim...
aslıcım sen de gör bakalıom minik prensini...içime öyle doğdu sanki...

Kızlar gününüz aydın, cumanız mübarek olsun....Umarım herkes iyidir...
şebo hadi bize bayram hediyesi ver...Bu aralar hamiş haberi alamıyoruz müjdeyi sen ver bari :)))

günaydın merve2 günaydın rahel emelcim vallah fark etmiyor bir göreyimde yoksa çıplak kalıcak hiç birşey alamadım

olsun aslı eşya dediğin nedirki hemen alınıyor hemde birgünde....bende almadım bişey....sehercim hissetmek birden yürümek gibi oluyor bir gün kalkıyorsun ve bir tekme...bende erken hissetmedim açıkçası....gerçekten adam gibi hareket diyeceklerim 2 haftadır var

doktorumda bana öyle dedi gülşencim 20 haftadan sonra başlarsın dedi
aslı kız ben öğrendimde ne oldu hala bişi almadım acele etme annesi ben büyük ihtimalle bayramdan sonra 4 boyutluya giricem ondan sonra alırım yavaş yavaş
günaydın merve2 emelcim

şebocum gelmezler inşallah da hamişsindir cnm
amiiiiiiiin

şebo hayırlı haberler gel sevindir bizi canım
aminnnnnn

günaydın kızlar...şebocum inşallah gelmezler de bize güzel bi haber verirsin canım benim...
aslıcım sen de gör bakalıom minik prensini...içime öyle doğdu sanki...
inşallah veririm hayatım

Kızlar gününüz aydın, cumanız mübarek olsun....Umarım herkes iyidir...
şebo hadi bize bayram hediyesi ver...Bu aralar hamiş haberi alamıyoruz müjdeyi sen ver bari :)))
vermemmi hayatım sen hediye iste ıngaa sesllisinden hemde

ah ah arkadaşlarım inşallah hepimiz muradımıza ereriz inşallahhihoyyyt

şu miniklere bak harikalar ya
kızlar moralim sıfır müdürle atıştım ben wc gittim aramış burdakilerde alamamış adam çıldırmış bağırdı durdu altımamı yapayım ya

bende buhaftalarda hıssetmeye basladım kızlar mınık kusumu..ara ara vuruyoo sankı ama hep gunduzlerı yapıyoo aksamları eşimde beklıyo ama hıç kıpırtı yok...
şebnem cim ne zaman yapcaksın testii???

yarın sabah yapmayı planlıyorum bugün kart gelmezse ama tam da karar veremiyorum acaba beklesemmi çok mu acele ediyorum diye

şebocum bugün yapacak mısın test...bana sorarsan yapma derim...daha erken...hafta sonu da bekle..gelmezse o zaman yaparsın..yine de sen bilirsin canım...inşallah hamilesindir hayırlısıyla...

ayy şebnemcim çok heyecanlandım senin hep gününde geliyordu hiç şaşmıyordu dimi inşallah bugün gelmez bebiş olur canım çok sevineceğim

ayy şebnemcim çok heyecanlandım senin hep gününde geliyordu hiç şaşmıyordu dimi inşallah bugün gelmez bebiş olur canım çok sevineceğim
evet hayatım ya hiç sekmez bugün olmam lazım eğer yine sekmiyosa bakalım kısmet birlikte yaşıyoruz ya bu heyecanı o bile bana yetiyo biliyomusunuz iyiki varsınız kızlar

saol pınarım inşallah görmem gülşen oğluna sordu şebo hamişse tekme at dedi kuzey de tekme attı biliyomusunuz :lepi: süprizzzzz :1rolleyes:

şebocum bugün yapacak mısın test...bana sorarsan yapma derim...daha erken...hafta sonu da bekle..gelmezse o zaman yaparsın..yine de sen bilirsin canım...inşallah hamilesindir hayırlısıyla...

aslında mervem bende acele ediyorum diyorum ama merve gülşen ve emelim yap dediler sabah yapmayı düşünüyodum ama heran korkumdan vazgeçebilirim.

canım benim...beklemek çok zor biliyorum..ama üzülmeni hiç istemiyorum canım...yine de sen bilirsin...inşallah hayırlı bi bebiş geliyodur canım....yolunu gözleyen annesini ve bunca teyzesini bekletmez inşallah....

KIZLAR SELAMLARRa.s.

şebnemm canım bugün senin için tek yürek oluyoruzkaydirigubbakcemile5
inşallah hamilesindira.s.

merhaba kızlar ancak gelebildim canlarım bu ara ıvır zıvır çok işim var ya fenalık geldi.

Bitse bugün diye bakıyorum

canım hosbulduk kaydirigubbakcemile5

saol canım amin cümlemizinkini hoşbulduk hihoyyyt

gunaydın guzel bayanlar
feyza cım hosgeldınn....pınarcım hakkında hayırlısı tez zamanda kavusursun ınsallah bebısınee...
hadı bakalım bu mübarek gunde guzell bıır haberrr beklıyruızzz

hoşbulduk canım inşallah güzel haberler gelir :1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…