Umudumuz Umut olsun

baktım emelcim kırıcı bişey dememişinki bence siniri bozuktu yada alınganlığı üstündeydi sıkma canını düzelir bizde bizimki ile sürekli küsüp barışıyoruz hatta diyorlar eşin senden daha duygusal diye. Bişey sölüyorum hemen küsüyo sonra barışıyoruz evin tuzu biberi bunlar sen iyileşmene bak vitamin al yat dinlen cnm

onun ıyı ır baba olmadıgını ima etmişim onun gıbı baba ıstıyorum dıyınce

biliyo musun bazı hamile eşlerinde de hamilelik hassaslığı olurmuş, hatta doğum sancılarını eşi gibi yaşayanlar bile varmış! sen gönlünü al kocişininyerimseniben

biliyo musun bazı hamile eşlerinde de hamilelik hassaslığı olurmuş, hatta doğum sancılarını eşi gibi yaşayanlar bile varmış! sen gönlünü al kocişininyerimseniben

ben mı hamıle o mu bellı degıl ben sırtıma yastık koyuyorum oda koyuyor sırtına yastık kaydirigubbakcemile3

Emelcim canım bende hastaydım geçen hafta doktorum siliom suyu portakal mandalina tüket bolbol dedi
nasipçim geçmiş olsun tatlım sana annenle iyi gezmeler aylincim görüşürüz canım

Emelcim canım bende hastaydım geçen hafta doktorum siliom suyu portakal mandalina tüket bolbol dedi
nasipçim geçmiş olsun tatlım sana annenle iyi gezmeler aylincim görüşürüz canım

aslı vallahı tukettıgım mandalınayı kımse tuketmıyor kocam onumden çekmese gunde 2 kg mandalınayı yıyorum gunde nerdeyse 15 mandalına yıyorum kafamçokkarıştı simdi annem aradı sutu ısıt ıçıne çok az seker ve nısasta at kaynat dedı salep kıvamı olacakmıs sonra ıçıne bol tarçın at ıç dedı bakalım onu deneyecegım

nasıpcımm hosgeldın güle güle canım...
aylıncım gecmısolsun sanada gıtmısssın amaa......emelcim sanada gecmısolsun ,eşinlede duzelırısınız ınsallah encede kırıcı bısey soylememıssın ama işte erkeklerrrr....

valla haklı aslı emel iğrenç bişi ya on e öyle
bende senin gibi akşam yaptım eşime sen de baba olmaz dedi alemdeki talih bendeki kör salih dedim millet cinsiyetini öğrensin bebeişini bişeyler alsın etsin diye uğraşıyo dedim sen oturuyon bişi yaptın yok dedim
oda ben nerden anlayayım ne alayım sen biliyosun çıkar alırız beraber dedi bende surat astım oturdum oda diye senin tutu gene keçilerin

canım aksam kaderımız aynıymıs desene

Valla ben surat assamda onun bana naz kapris yapma seceneği yok canım valla dellendirmesin beni o da bildiği için haksızsam ya alttan alır sinirimin geçmesini bekler sonra sakin sakin konuşur kırmaz küsmez yada haklıysam haklısın der yoksa ben küstümmü öle bi iki günde barışmam biliyo hem kendiside yatakta sarılmadan uyuyamaz :))) yani kozlarımız var bizim şu ara

Pınarcım bizde seni çok seviyoruz canım sen boşa kaytarmıyorsun yeğenimiz için kaytarıyorsun napalım
günaydın arkadaşlar bol bol hamişli günler

saolun canlarım benim iyiki varsınız. 24 yumurtam toplandı ve dr 20den fazla yumurtam toplandığı için rahim su toplayabilir bu ay transfer yapmayacağım dedi. bir de endemetriumumda polip vardı adetten sonra onu alacağız ameliyatla. yani ocak ayına kaldı benim transfer. yarın yumurtaların durumunu bildireceklermiş kaçının döllenip kaçının döllenmediğini yani. böylesi kısmetmiş 1.5 ay zor dayancam ama elden birşey gelmiyor. üzülmüyor değilim ama var bunda da bi hayır. embriyolar dondurulacakmış ..insallah sizlerin hayırlı haberlerini alırım öptüm hepinizii[

işte canım senın kocan sana sarılmadan yatmıyor bende esıme sarılmadan uyuyamıyorum dön dön bır hoş oluyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…