Umudumuz Umut olsun

herkeslere günaydın topikin güzel bayanları anneleri ve anne adayları
nasılsınız bakalım

Günaydınlar herkese

Nasılsın aslıcım bebiş nasıl ne zaman görcen bebeğini

Pınarcım bugübmüş büyük gün Allah yardımcın olsun canım inşallah hayırlı haberlerle dönersin cnm. Dualarımız seninle.

Aslıcım akşam markacity e gittk osmanlı cumhuriyetine girdik çok güzeldi. Tavsiye ederim bi de haftaiçi 5 ytl orası ucuzda.

günaydın kızlar gününüz güzel geçsin
emelcim geçmiş olsun canım bayramlıklar alınıyor maşallah pahalı ama bende parasına bakmadan beğendiğimi alırım sen bilirsin canım
pınarcım allah yardımcın olsun güzelim rabbim emeklerini boşa çıkarmasın bebişini versin inşallah
mervecim falın inşallah çıkar canım hamiş olursun
bugün rüyamda çok ilginç şeyler gördüm bir bebek vardı ama nasıl tosuncuk bide yeşil erik vardı bende evin sahibinden biraz istemiştim ne için biliyor musunuz esmanın canı çekmişti ya ona göndermek için hayrolsun inşallah ama bebeği çok okşadım çok tatlıydı yoksa esmanın oğlumuydu :)))

Belkide razişim öledir esmanın oğluşudur yada belki senin bebeğindir yeşil renk rüyada iyi yorumlanır bi dileğin gerçekleşeceği söylenir. Hayra yoralım hayırlı olsun cnm

günaydın sehercim günaydın asiyecim markacity nerde tatlım bende benimkini kandırayım yarın akşama gidelim bari bebiş iyidir imiş bakalım yarın iş çıkışı eşim izin alabilirse gidicem

kızlar ya sabahları benim idrarım çok sarı oluyor ve biraz yanma oluyor bende sizdede varmı

aslıcım markacity beylicium var onun yanında hemen . Carrofour durağından hemen sonraki durak oluyoo. Haftaiçi 5 ytl imiş haftasonu 8 mi 9 mu ne ona göre git tamam mı cnm.

Sabah idrarı genelde yoğun oluyor hayatım ama eğer yanma falan varsa üşütmüşün demektir

günaydın kızlarrr bende geldim bugün hala uyanamadım kendimi ruh gibi hissediyorum dün akşam biraz belim ağrıdı reğl olcam galiba :1shok: olmak istemiyorum amaa yaaa :bbo:

razişçim hayra yoralım rüyanı hayır olsun canım şebocum olmazsın inş canım asiyecim üşümüşüm sanırım ayaklarım ısyerinde rahat olsun diye spor ayakıbarımı giyorum akşamda çıkarmadım sporla onlarla gittim yolda bir yağmuş maffoldum

inşallah aslım asiyem inşallah insanın hep bi tarafı umutlanıyo umuttan vazgeçmiyo daha büyük tarafı umutsuz ama o minnacık umut umutsuzluğu kapsıyo ve kötü an gelene kadar iyi güzel şeyler beklemeye devam ediyosun bende o durumdayım ama herşeye rağmen de hayatın bana verdiklerinide vermediklerini de kabul ettim. Ne olursa olsun mutluyum ve şükrediyorum.:CüvCüv:gamyoncuiremsu:ecrin_bebek:

günaydın güzeller...iyiyizdir umarım...
pınarcım inşallah bu emeklerinin karşılığını alacaksın canım...bebişin gelecek bu ay inan...biz de seni seviyoruz canım..
şebocum hemen bozma moralini...gebelik belirtileri de aynı regl gibi oluyo unutma...hayırlısı allahtan canım...
nazmiyecim hayır olsun rüyan...yeşil güzeldir...murattır...allah gönlündekileri versin hayatım...
adaşım yoksun daha...sabah sabah işe mi koyuldun....
emelim senden ne haber canım....çalışmalara ara vermiştin ama allah büyük...beklermediğin anda çıkagelir mi gelir valla...inşallah...
gülşen senin yaramaz napıyo....
seher aslı sizin minik prensesler nasıl bakalım...aslıcım üşütme kendini dikkat et canım...
asiye senin durumdan ne haber...ilaçlarını alıyodun...devam dimi hayatım...
raziye sen de iyisindir inşallah canım...
nasip...sen de gel artık...nasıl oldun merak ediyoruz seni...geçtimi ağrıların...
ayşecim...bebişin seni yoruyo galiba gelmez oldun artık...
sinem sende okuldan vakit bulamıyosun galiba...özlettin kendini...
emel senin yumurcak nasıl...sen nasıl oldun...grip geçtimi biraz...
unuttuklarım varsa kusura bakmasın...topiğimin güzel anneleri ve adayları....hepinizi kocaman öpüyorum canlarım...

Eevet şebocum doğru söylüyosun her zaman şükretmek lazım Allah ım herşeyin hayırlısını versin

yaaa kızlar kusura bakmayın...raziye ile nazmiyeyi karıştırmışım...ama napiiimm...isimleriniz benziyo birbirine...bi de işin arasında yazınca bu kadar oluyo...sorry...

Günaydın merve2cim nasılsın canım
şebocum evet bilirim bu duyguyu ama olsun hepiniz kavuşacaksınız umutlarınıza ben eminim canım

Mervecim sağol cnm ilaçlara devam bakalım düzenleyiciye başladık ya ona devam ediyorum
Sen nasılsın yoğunsun sanırım

Bu arada pınarın dediğinide deneyeceğim bakalım

günaydın merve 2cim sen nasılsın canım
aslıcım dikkat et bilhassa ayaklarını üşütme idrar yanması çok kötü oluyor biliyorum az çekmedim ayaklarım üşüsün hemen olurum
şebnemcim dur bakalım daha gelmedi gelmeyesiciler inşallah gelmez bitanem hamiş olursun o minik olan umudumuz bizi anneliği tattıraak canım benim
ayşe nerdesin bebiş çok mu yoruyor güzelim tamam biz bekleriz yeterki siz iyi olun
nasipcim iyileşemedin galiba allah yardımcın olsun canım allah şifa versin tez zamanda
emelcim seni göremedim gelmedinmi

aslı canım dikkat et hamileleik döneminde idrar yollarında iltihaplanma olursa bebeiş doğduktan sonra ondada ilk aylarda görülüyomuş koru kendini allah korusun
şebo inşallah hamişsindirde gelmez reglin bayram hediyesi olur bize
asiyecim emelcimraziyecim sizler nasılsınız bakalım benim ufaklık iii içersi rahat tabi ekmek elden su gölden :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…