Umudumuz Umut olsun

baya koşuşturmuşun emelcim ya inşallah çabuk iyileşirsin annene de geçmiş olsun.
Ben buarada evli olmayan insana fitil verildiğini bile duydum normaldir dr işi....
Hamile kıyafetleri pahalı oluyo ya ama beğendiysen eşinde onay verirse al cnm içinde kalmasın.

canım evet pahalı bırde konyada tek magaza var lıvaa baska yok almak zorundayız yanı annem ıyı bandajı açtık tesekkur ederım sekerler

emelcim çok geçmiş olsun sanda annede bende bayram için jile aldım kışlık kalın 89 ytl 80 indirttim napıyım başka şansım yok şimdi güsel bir bot bakıcam şöyle hem şık hemde kışın kamayacağım

vallahı ben evde oldugum ıçın almayacagım suan sık bır bot normalde duz taban botum var bırde zaten evden çıkarmaz benımkı kayarsın dusersen dıye
varsa resmını eklesene

valla şebocum bu gün vergi günüydü canım dışarlarda koşmaktan turşum çıktı
bende annemle buluştum kışlık kumaş aldım bu gün annem dikiyo benim hamile pantolonlarını didim bayrama yetiştir 2 tane normalde 30 dan başlıyo burda 50 kadar pantolonlar kazaklarda 29 dan başlıyo üzerinede bi kazak alıcam hamile kazakları gibi olanlar var gögüsten aşşağısı bol tamam ben giymeyi sevmiyom öyle jile falan tuhaf geliyo

bu arada emelcim annene çok geçmiş olsun canım
kız mervecim fal bi tutarsa ne sevinirim valla 2009 hamilesi

annemle bu gün bebe mağazalarına baktık az ay içim gitti ama annem aldırmadı daha erken diye baktım baktım baktım kaldım :))

kızlar ben çıkar herkese iii akşamlar

annemle bu gün bebe mağazalarına baktık az ay içim gitti ama annem aldırmadı daha erken diye baktım baktım baktım kaldım :))

kızlar ben çıkar herkese iii akşamlar

tesekkur canım bu arad annen nıye aldırmıyor anlamadım bakın oğluma macası ne sıparıs etmıs ınternetten

emelcim çok güsel fb hemde süper
benim jilemiş tesadüfen buldum ama bayramda foto çekilirsem eklerim canım veya eve gidince deniyeyim çemeyi güsel çıkarsa yarın koyarım

emelcim çok geçmiş olsun canım...yorma kendini...oooohh ne güzel bayramlıklar falan alınıyo....alın valla içinizde kalmasın...ama çok da pahalı olmasın yaaa...yazık...bi daha ne zaman giyilecekki...
herkes yoğun...valla benim de başım ağrıyo...yarın akşama arkadaşlar gelcek..5 evli çift...eve gidip hazırlık yapmam lazım...evde olmak vardı şimdi ooooff....

geldim asiyecimm valla sonunda maaşımızın geri kalan kısmını daha yeni aldık..
emelcim annene çok geçmiş olsun.. buarada fb giysilerini kesin kocişde alır ben gslıyım ama:)
jilede çok güzelmiş ama hakkaten biraz pahalıymış..bende bayramlık elbise aldım adil ışıktan 69 ytl indirimde heryer ..

mervecimm adaşımm of allah kolaylık versin..

sehercimm ii akşamlar...

sağol hayatım....sende paranı iyi günlerde harca emi...2009 da inşallah faldaki gibi bebiş getirir sana...
bende çıkıyorum canlarım...herkese iyi akşamlar...

herkeslere günaydınlar güzel hatunlar
pınar senin nasıl bakalım durumlar

kızlar gününüz aydın olsun..umarım herkes iyidir... Pınar canım sen ne yaptın..Transfer gerçekleştimi ? kim kaldı başka..

canım ya sen şu soğan kürünü denesene. ben tüp bebeğe başlamamış olsaydım deneyecektimm walla. yemeklik soğanı 2 bardak kaynamış klorsuz suya 4e bölüp koy, 5dk daha kaynasın bunu her sabah aç karna 1 bardak olarak iç. pcoya birebirmiş ve 15 gün sonra kist mist kalmıyomuş canım.

pınarcım ceee demş gitmiş ya yumurtalarını alcaklardı ne oldu acep

canım seni çok iyi anlıyorum. benim babam devlet memuru ve şef güya ama tüm işi ona yaptırıyo elemanları ve babamdan çok maaş alıyolar. babam da yazık işimdir yaparım diodu. emekli olcak insallah.allah kolaylık versin

kızlar ben toplantıyaa çıkcakmışım birazdan okurum yazdıklarınızı...öpüyorum siziii..
pınarr bende çok merak ettim yoksa bugün transfer mi yapıldı:))))

canım benim geçmiş olsun, acil şifalar diliyorum.

canlarım benim, ne deseniz haklısınız. 1 aydır ceee deyip kaçıyorum hep hele son 15günü hiç sölemiyorum bile, her sabah hastaneye gidip kan tahlili yaptırıp ilaçlarımı alıp eve döndüm,uykuya düşkün biri olarak genelde uyudum,kayınvaldem görümcem ve eltim saolsunlar yalnız bırakmadılar haliyle giremedim pek fazla. girdiğim zamanda geçmişi okuyup çıktım hep. zaten kendimi kötü hissediyorum hep kendimden bahsedip çıkıyorum bu da beni çok rahatsız etti ama az kaldı kızlar, en falz 1 hafta sonra sürekli topicte olcam, YARIN YUMURTALARIM TOPLANACAK, KISMETSE DE PAZAR TARNSFER EDİLECEK Bİ SORUN ÇIKMAZSA. 3 gün dinlendikten sonra nete gelcemm. inanın hepinizi çok özledim. ve benim kaytarmalarıma ragmen beni sormanız o kadar mutlu etti ki beni anlatamam. allah ne muradınız varsa versin. sizleri çok seviyorum, iyiki varsınızzz.hepinizi çook öpüyorum canlarııımm

Pınarcım bizde seni çok seviyoruz canım sen boşa kaytarmıyorsun yeğenimiz için kaytarıyorsun napalım
günaydın arkadaşlar bol bol hamişli günler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…