Umudumuz Umut olsun

günaydın mervecim herzamanki gibi 3müz buradayız nasılsın canım

günaydın aslıcım...iyi sayılırım...memleket hasreti sardı içimi nedense...bi de gün sayıyoz...ama stresli değilim hiç...olmazsa da pek üzülmiycem sanki...

ne güzel dua...amiiiiinnnnnnnnn canım...en kısa zamanda inş...valla heryer güneşli galiba...dediğin gibi tam gezmek için...ama çalışıyoz...napalım..gezmek isterdik ama....onun için de para lazım...

kızlar gününüz aydın olsun..umarım herkes iyidir...Şebo canım inşallah bu ay sıra sendedir..bak senden sonra bana gelecek sıra hadi seni bekliyorum..merve ler sizler nasılsınız canlarım...nasip daha geçmedimi sancıların..Sinem bugün ayın 26 sı ne alemdesin merak ettim..Aylin sende gelen giden yok inşallah...Raziye senle kaderimiz aynı ama üzülme canım birgün olacak..Asiye ağrıların geçmiş sevindim..Aslı seher ve nazmiye kızlarınız ve sizlerde iyisiniz umarım..Gülşenim kuzeyım siz nasılsınız? esma ve batuda iyidir umarım..Pınar canım sen ne yaptın..Transfer gerçekleştimi ? kim kaldı başka..

şebocum hadi bakalım inş hamişsindir
iyiz sehercim siz nasılsınız canım
razişçim hoşgeldin
rahel emelcim sende hoşgeldin nasılsınız bakalım

günaydın canım inşallah . ya kızlar belirti yok dedim ya bi tek öğleden sonra dün uykum geldi eve gittim ya 5 e kadar uyumuşum acaba dünlük bi durummuydu yoksa hamilemiyim :roflol::roflol::roflol:

İNŞALLAH HAYATIM...GÖNLÜNDEN GEÇİP GÖBİŞİNE DÜŞSÜN BEBİŞİN...:CüvCüv:

günaydın emelcim evet kaderimiz aynı senle ama benim kocişim hiç bebek lafı açmıyor muayenede olmadı zamana bıraktım bende bişey demiyorum ümidimi kestim olursa gerçekten mucize olacak sen ne yapıyorsun doğal yollamı deniyorsun bide emelcim sen eşine keçiboynuzu kürü içirdinmi
razişçim hoşgeldin

hoşbulduk aslıcım nasılsınız anakız bakalımkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Hadi bakalım şebocum az kalmış inşallah hamişsindir cnm ay bitmeden ayı güzel kapatalım

canım benim saolun kızlar inşallah allahım beni duymuyosa sizi duysun hamişsem varya dileyin benden ne dilerseniz

inşallah hayatım umarım allah gönlümüze göre verir hepimize. senin şu kocana da çok kızıyorum niye böyle yapıyo ya gerçi çok üzerine gitmemek lazım benimkide başlarda biraz soğuktu olursa olur olmassa olmaz filan diyodu ama sonra arkadaşları evli ve çocuklu olanlar benimkine sürekli sormaya falan başladılar strese girdi şimdi benim kadar istiyo. aslında o zamanda istiyodu ama çaktırmıyodu kendin ce artık çaktırıyo :roflol:

inşallah canım benim inşallah inan kendim için istediğim kadar sizin içinde istiyorum. allah hepimizi güldürsün sevindirsin huzurlu yuvalarımızı süslesin a.s.

razişçim hoşgeldin

inşallah arkadaşım inşallah sizin bebişlerinize arkadaş gelsinler kucaklarımızı doldursunlar.

İNŞALLAH HAYATIM...GÖNLÜNDEN GEÇİP GÖBİŞİNE DÜŞSÜN BEBİŞİN...:CüvCüv:

amiiiiiiiin :Saruboceq:

Raziyecim canım bahsetiğin kürü 10 gün kadar felan denedim ama eşim zorla içtiği için ve o arada da ev taşıma işim olduğundan bıraktım..şimdi sadece pekmezini içiyor..onuda yoğurda karıştırıyor..faydası olurmu bilemem...deneme işine gelince bu ay gün bile saymıyorum inan..Herhangi bir çabada sarfetmiyorum..ocak ayına kadar dinlen demişti doktorum henüz kararımı vermedim ama belki 2.aşılamayı düşünmeyebilirim. Temmuz ayında 3 yıllık evliliğimiz dolacak ve ssk ile tüp bebek yaptırma şansımız doğacak..belki onu beklerim..o zamanda da kendiliğinden olurmu bilemem...benım pek ümidim yok ama doktorumun var :)))))

evet bende yaptım ama tadını beğenmedi benimkide zorla içiyordu bende bıraktım pekmezinide yemiyo unutuyor çocuk gibi peşinde şunu iç dememi istiyor bende kendisi özen göstersin istediğim için bıraktım ne zaman aklına gelirse dr gidelim bebek için derse o zaman kadar bişey yapmıcam bende inşallah canım bebişin gelir canım tüp bebeğe gerek kalmaz rabbim kucaklarımızı boş koymasın evimizi bebek çığlıklarıyla kahkahalarıyla inletsin evimizi şenlendirsin inşallah güzel allahım hayırlısıyla tabi:Saruboceq:

razişçim iyiyiz canım ana kız :) çalışıyoruz işte
rahel emelcim umudunu kaybetme
emel bak dün temzilk yaptın bugün yoksun inş iyisindir

allahım isteyen herkezin karnını bebişlerle doldursun aminnnnnnnnnnnnnnnnnnn
hamiş olanlarıda sen koru yarabibim

kızlar işim var biraz ara ara bakıyorum kızmayın sakın haa:çok üzgünüm:

Emel valla nasılsın ya meraklancaz şimdi inşallah dinleniyor uyuyorsundur bişeyciğin yoktur . Ama eminim emel bizi dinlemiştir dinleniyordur.

Şimdi şebo pınar aylin hamiş adayı başka kim varhihoyyyt

Bu arada ben düzenleyiciye dün başladım kızlar hayırlısı bakalım 21 tane ilaç var sonrasında adet olacakmışım bakalım.

Aslıcım nil hanım a bende gitmek istedim işte o gün yoktu faruk bey e gittim bakalım ilacım bitince belki ona giderim:1hug:

ayşecim nerde bebişi nasıl merak ediyorum
nasip iyileşti mi diye merak ediyorum ne oldu bu kızlara sesi soluğu çıkmıyo nerdesiniz ya özledk sizi merak eidyoruz.

Sinem in günüymüş sanırım ne oldu merak ediyoruz
esmacım da yok onu da merak ediyoruz batuşu nerde diye

arkadaşlar ayın 24 nde hastalanmam gerekiyordu ama olmadım karnımın altında hafif ağrı var ne göğüslerimde dolgunlaştı sizce bunlar gebelik belirtilerimi

Asiyecim afitey olsun şekercim
denizcim aramıza hoşgeldin canım hamişilk belirtileri kişiye göre değişiyor mesela ben hiçbirşey hissetmemiştim herkez bana ençokta annem hamilesin dedi ama ben inat etmiştim tek değişiklik akıntım vardı çok fazla ve sarı renkti

arkadaşlar ayın 24 nde hastalanmam gerekiyordu ama olmadım karnımın altında hafif ağrı var ne göğüslerimde dolgunlaştı sizce bunlar gebelik belirtilerimi

olabilir cnm evet bende aslı arkadaş gibi hiçbirşey hissetmemiştim normalde regl gecikmiyorsa bir test yap bakalım bekleriz güzel haberlerini.

topiğimiz iyice sessiz kaldı devamsızlar
nasip
ayşe
esmanın mazereti var
sinem
pınar (son durumunu yazmamışın canım dün bi ara gelmişin akşama doğru ama merak ediyoz)
yoğun olan kızlar gülşen merve merve 2 emel
nazmiye raziye nerelerdesiniz
aslım asiyem sizde arayı yavaş yavaş açıyosunuz
seher sende yoksun bugün
huuuuuuu kızlar hadi ya böylemi olacaktık noluyo yaaaaaaaaaaaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…