Umudumuz Umut olsun

merhaba kızlar herkes kaybolmuş yaw

denizcim hoşgeldin. Belirtiler değişiyor aslının dediği gibi benim çok uykum vardı bide hastanede kadının biri bana kiripklerin yapışık yapışık sen hamilesin bence demişti ne bilim bilgi olsun diye yazım dedim varsa öle belirti işeyarar belki

şebocum işler yoğun benim ya hatta aksatıyorum buraya giriş yaptığımda o yüzden arada uğruyorum maalesef cnm

iyi yapıyosun asiyecim bende buralardayım kk da dolaşıyorum napim. bugün pek işim yok ama yarından sonra bende yoğunum el işçiligi olan bi iş aldık bikaç gün gelemeyebilirim şeker

iyi yapıyosun asiyecim bende buralardayım kk da dolaşıyorum napim. bugün pek işim yok ama yarından sonra bende yoğunum el işçiligi olan bi iş aldık bikaç gün gelemeyebilirim şeker

öle ne yapcan şebocum ekmek parası iyiki uğrayamama ihtimalini söledin merak ederdik seni canım.

Ya başım çık ağrıyo ilaç içtim anlamadım bir sürü iş yaptım ortada bişey yok sıkıcı bir gün

selam kızlarrr nasılsınızzz
ya benım bugun cok basım agrıyooo..annemde ısrarla nazar degmıstır okuttur kendını dıyo kıme okutturcaksam işyerinde:)))
bu anneler alem valla

yadel ben seni tanımıyorum hayatım hoşgeldin kendinden bahsedermisin ismim şebnem bu arada memnun oldum

ya benım bugun cok basım agrıyooo..annemde ısrarla nazar degmıstır okuttur kendını dıyo kıme okutturcaksam işyerinde:)))
bu anneler alem valla

nazmişcim bizde anne olacağız o zaman bakalım biz nasıl olcaz.
Benim annemde hergün arayıp iyi misin hasta değilsin demi moralin nasıl falan diye soruyo her gün ama hiçbir şekilde taviz vermeden soruyo canım annem ya ... İnşallah bizlerde iyi anne olabiliriz...a.s.:nazar:

herkese selamlar kızlar nasılsınız bakalım
SAĞOL CNM HOŞGELDİN EVET BAHSET KENDİNDEN BİZE BENDE MERVEa.s.
bu anneler alem valla
AH CNM OLUR YA AMA BENİMDE BAŞIM AĞRIYOR SEBEBİ BELLİ İŞŞŞŞŞŞŞ DELİ ETTİLER BENİİ BUGÜN.. DOĞRUDÜZGÜN YAPILMIYOR HİÇBİRŞEY SONRA BEN DELLENİYORUM

nazmiyecim çok geçmiş olsun canım
ya emel nerde kızlar ya dün çok iş yaptı inş iyidir gelmedikçe tedirgin oluyorum
nasip nerdesinnnnnnnnn

nazmişcim bizde anne olacağız o zaman bakalım biz nasıl olcaz.
Benim annemde hergün arayıp iyi misin hasta değilsin demi moralin nasıl falan diye soruyo her gün ama hiçbir şekilde taviz vermeden soruyo canım annem ya ... İnşallah bizlerde iyi anne olabiliriz...a.s.:nazar:

valla asiyecim bizde annemle günde 2kere telde konuşmazsak olmaz biri öğlen bide akşam eve geldim mi diye kaydirigubbakcemile3 bende kesin annem gibi annem olucam pinpirikli birazda yengeç burcu olmamdan kaynaklanıyor sanırım evime ailem çok düşkünüm..

ay kızlar evime bağlıyım derken dün işyerinden arkadaş falıma baktı:eek: neyse tabağın ortasında kocaman delik dedim göz var bende dimi dedim kızda dedi ki yok o nazar değil hamilelik dedi bakayım dedi tabağı sağa sola salladı cinsiyeti göremedim ama 2009da hamilelik vardedi ve bozulmuyor sonuna kadar devam edicek dedi. bu arkadaşda benim korunma süremi falan bilmio bahsetmemiştim.direk 2009 dedi neyse bu bebek eşin için çok önemli falan dedi.

fala inanma falsızda kalmaakaydirigubbakcemile3

kızlar benim çenem düştü bişi dicem şimdi ben diyorumki ilk reglimi inşallah olayım busefer başka bir doktora gideyim önceden gittiğim doktordu hamileydi doğurmuş dönmüş neyse ona gideyim kontrolden geçeyim diyorum bide şu toxoplazma rubella gibi testleri önceden yaptırayım diyorum ne dersiniz?

Fala inanmamak gerekir ama inşallah 2009 hayırlı gelir canım sana.

Farklı doktora gitmek iyi oluyor bi anlamda değişik bir yönden bakıyorlar durumuna bide herkesin bilgisi tecrübesi farklı ben yaptır derim canım...

Benim annemde akşamları mutlaka arıyo bide evde bulamazsa herkesi arayp asiyeler yok sizde mi diye arayıp soruyo eve bi geliyorum tanıdıkların hepsi telefon ediyo sen nerdesin diye. Cepten nie aramadın diyorum en son aklıma geldi diyooo

ya kızlşar bende ınanırım ama tek basıma calısıyom kımse yok yanımdaa:KK43:((
benım annemde hergun arar ısyerımı bıde aksamları konusmalarımız cabası
allah onları basımızdan eksık etmesın...saolun kızlar buarada

kızlar ben toplantıyaa çıkcakmışım birazdan okurum yazdıklarınızı...öpüyorum siziii..

ayşe hakkaten ya gelde yiğenimize doyalım ben anlamadım zaten neden gittin??
nasipcim sende iyileşirsin umarım en kısa zamanda dertleşiriz..
pınarr bende çok merak ettim yoksa bugün transfer mi yapıldı:))))

annem canım annem ya bizde hep konuşuruz birde babanemle çok konuşuruz allahım onlara uzun ömürler versin
evet mervecim haklı nasip gelde konuşalım ayşe yiğenimizle ilgili bizi çok mahrum etti ama olsun dinlenmeye gitti sağlıklı bir şekilde gelicekler inş
pınar evet ya ce deyip gitmişsin meraktayız

kızlar merhaba ben geldım dun gece atesım çıktı sabah annemle doktora gıttık ayyyy sınır oldum doktora senın bogazında borsey yok dedı burnum tıkanıyor denız suyu kullanıyorum dedım olmaz dedı burun açıcı sprey verdı hastaneden çıktık esımın yanına gıttık orda ıçerıgını okuduk kocaman harflerle HAMILELER KULLANAMAZ yazıyor ılacta annemle tekrar hastaneye bu sefer kendı doktoruma gıttım aglıyorum boyle boyle oldu dıye kendı doktorum kulak burun bogazcıyı aradı ılaçları boyle boyle vermıssınız dıye adamın dedıgı daha saçma hamıle oldugunu nerden bıleyım demez mı ıçımden körmuymus görmemıs mı dedım sonra annemın göz doktoruna gıttık göz kapaklarında kolestrolden dolayı yag bezesı olmustu onları alalım amelıyata yatın dedı ay nasıl aglıyorum neyse gırdı 15 dk sonra çıktı ordan benım ıçın bayramlık bakmaya gıttık :) bır jıle ve panço begendım fıyat bıraz abartı geldı esıme sorcam tamam derse alacam jıle :86 ytl panço : 118 ytl body :45 ytl toplam :249

emel gelmiş gördüm iyi demekki

mervecim bu saatte ne toplantısı yaw uygun değil bence insanlar zaten yorulmuş oluyor...

X