Umudumuz Umut olsun

İnşallah olacak emelcim umutsuzluk yok bizde topiciğimi bebek dolacak herkes görecek...

Emelcim o kadar kişi uyardık kocanda sölemişti sana artık yaramazlık yapmazsın sanırım cnm

Ben çıkıyorum tatlı arkadaşlarım kendinize iii bakın iii akşamlar

İnşallah olacak emelcim umutsuzluk yok bizde topiciğimi bebek dolacak herkes görecek...

Emelcim o kadar kişi uyardık kocanda sölemişti sana artık yaramazlık yapmazsın sanırım cnm

Ben çıkıyorum tatlı arkadaşlarım kendinize iii bakın iii akşamlar

tamam yapmayacagım yaramazlık sözzzzzzzzzzzzzkaydirigubbakcemile5

Sende iyi bak tatlım canım arkadaşım asiyecim kocaman öçpüldün bu arda arkadaşım avcılar hospitalda nil hanımda doğum yaptı doktorum süper kızım adınıda nil koyucam dedi koydu sanırım bende oraya gidicem benim hastanemde 91 ytl 3lü test orada 42 ytl

Hadi bende çıkayım anca hazırlanırım öpüyorum sizi kızlar kocaman öpüldüz emel artık sende oluşunda dinlenin bence

sslm güzel topiğimin güzel anne ve güzel anne adaylarıı. geçmişi okumadım nasılsınız bakalım? yeni hamişlerimiz var mıı?

canmmm aslıcımm günaydın bir sen varsın:) birde ben:) aa pardon birde senin bebek:))))))

günaydın güzeller...nasılsınız bakalım...bugün izmir çok güzel...güneşli...sıcak...sizin memleketler ne durumda...dağına taşına kurban olduğum bursa'm nasıl....seher haber ver memleketimden nolur...çok özledim....

günaydın güzeller...nasılsınız bakalım...bugün izmir çok güzel...güneşli...sıcak...sizin memleketler ne durumda...dağına taşına kurban olduğum bursa'm nasıl....seher haber ver memleketimden nolur...çok özledim....

günaydın canım ist günrşli süper bir hava var

Günaydın kızlar nasılsınız bakem Allah hamile olanlara düzenli sağlıklı hamilelik hamile olmayana bebek versin inşallah diye başlayayaım dua bu nasılsa kabul olur de mi

kızlar bugün iyiyim ağrılarım azaldı biraz havada güzel istanbulda tam gezmelik ama mecbur çalışıyoruz inşallah herkes iyidir

duvaların süper asiye aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn diyelim canım
evet ya çalışmasakta gezsek

bende geldi mervelerim aslım asiyem günaydınnnn
nasılsınız bakem ben iyiyim bi belirti filan yok kızlar iki günüm kaldı :)

herkeslere günaydınlar güzel hatunlar
merve2 canım bursada hava tam gezmelik harika ama malesef işteyiz
aslım bebeiş nasıl bakalım
mervecim asiyecim siz nasılsınız
şebo kız bu ayda sen bizi güldür bebiişin tutunmuştur sana sıkı sıkı inşallah
uyanamayan uykucular ve çalışan bayanlar sizler nasılsınız ce diyip kaçaan pınar senin nasıl bakalım durumlar

canlarımmm iyim çok şükür şebocumm ben senden ümitliyim buay olmazsa bile şu polipten sonra olcak allahı izniyle.. cumaya geliyor demek günün hadi bakalım bu cuma günlerini seviyorumm ben:))

herkeslere günaydınlar güzel hatunlar
merve2 canım bursada hava tam gezmelik harika ama malesef işteyiz
aslım bebeiş nasıl bakalım
mervecim asiyecim siz nasılsınız
şebo kız bu ayda sen bizi güldür bebiişin tutunmuştur sana sıkı sıkı inşallah
uyanamayan uykucular ve çalışan bayanlar sizler nasılsınız ce diyip kaçaan pınar senin nasıl bakalım durumlar

günaydın canım inşallah . ya kızlar belirti yok dedim ya bi tek öğleden sonra dün uykum geldi eve gittim ya 5 e kadar uyumuşum acaba dünlük bi durummuydu yoksa hamilemiyim :roflol::roflol::roflol:

günaydın kk nın güzel hamişleri ve hamiş adayları nasılsınız bakalım
emelcim anlaşılan bebişi dün çok yordun ahh ahh esma ayşe olsaydıda oklavaları çıkarsalardı sana
şebnemcim inşallah cuma günü hayırlı mübarek günde güzel haber alırız canım
rabbim bebek isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin hamişlerede sağsalim kucaklarına almayı nasip etsin rabbim hepimizin yüzünü güldürsün canlarım

X