Umudumuz Umut olsun

varlıgım yoklugum fark edılmıyor ben artık ayrılıyorum burdan hepınız kendınıze ıyı bakın bebeklerınıze ıyı bakın

varlıgım yoklugum fark edılmıyor ben artık ayrılıyorum burdan hepınız kendınıze ıyı bakın bebeklerınıze ıyı bakın

haydaaa sen niye şimdi hamiş kaprisi yapıyosun emel ? ben kendi adıma sana kaç defa laf attım hiç oralı olmadın meraba diyip gitmekle olmuyo kim kimdir ne yapıyo biliyonmu ki varlığım yokluğum diyosun. sen bugüne kadar kimi sordun kimi merak ettin hamişlerden yada kendi konularından başka ? bi kendi ayranın tadına bi bak bakalım ekşimi tatlımı sonra kapris yap. ayıp oluyo ama -tatlicadiarzu-kafamçokkarıştı

kendinize iyi bakın kendinize bakarken bebişlerinize de iyi bakın. biz napalım kendimize iyi bakmayalım mı?

nasip kız nerdesin huuuuuu

emel nereye otur oturduğun yerde hamiş mamiş demem klava:gösteririm
esmacım maşallah valla büyümüş iyice
gülşenim aslım geçmiş olsun canlarım
başka kimler vardı unuttum

varlık yokluk nasıl anlaşılır arkadaşlar ortak noktaya vararak demi sadece siteye girip meraba demekle olmuyo bende meraba der kaçarsam kimsee benle ilgilenmez herkesle ilgileneceksin onlarda senle ilgilensiz nedense bazı arkadaşlarda oluyo böle şeyler bencillik yapmayalım lütfen

kendinize iyi bakın kendinize bakarken bebişlerinize de iyi bakın. biz napalım kendimize iyi bakmayalım mı?

nasip kız nerdesin huuuuuu

burdayım şebocum dün arkadaşımda kaldım geç geldim eve kafaları çektik 2 bayankaydirigubbakcemile3valla uzun zamandır bu kadar eğlenmemiştim

burdayım şebocum dün arkadaşımda kaldım geç geldim eve kafaları çektik 2 bayankaydirigubbakcemile3valla uzun zamandır bu kadar eğlenmemiştim

oh oh yarasın ne içtiniz kız ? insan bizide çağırır dimi çilingir sofrası mı kurdunuz ? evde asayip berkemal mi ? :içelim:

kız esma batuşun cicileri ne kadar güzelmiş
benim ördüğümüde koy çatlasınlarkaydirigubbakcemile5

oh oh yarasın ne içtiniz kız ? insan bizide çağırır dimi çilingir sofrası mı kurdunuz ? evde asayip berkemal mi ? :içelim:

keşke izmirde olsan hayatım çağırmaz mıyım
valla yemekte rakıyla başladık arkasına birayla cilaladık çocuklar desen 10da uyudular gülmekten karınlarımız ağrıdı

büyümüş demi nasip daha siz görün hastaneye top gibi yuvarlanarak gidecem kociş vuracak popilime gidene kadar yoldada doğururum belki :)

keşke izmirde olsan hayatım çağırmaz mıyım
valla yemekte rakıyla başladık arkasına birayla cilaladık çocuklar desen 10da uyudular gülmekten karınlarımız ağrıdı

oh iyi yapmışınız afiyet olsun deşarj olmuşsundur yarasınnnnnn :içelim:

gelsinde koyacağım nasip teyzesi herkesler görsün daha koyacak çok cicimiz var :)))))

Emelcim neden öyle diyorsunki canım benim bu aralar herkez yoğun gitmek felan yok dimi emel

Nasipcim deşarj olmuşunuz rahatlamışınız ne güzel Allah bizede nasip etsin cnm.

Aslıcım iyileştin mi canım biraz daha iyi misin gülşen gelmedi mi sesi soluğu yok.

Diğer hamişlerden de göbişlerini bekliyoruz rica ediyoruz koyun bakalım resimleri.

nasip ne güzel valla eğlenmişiniz bu aralar bende öle eğlenmek istiyorum valla

esmacım batuşun cicileri maşşallah çok güzel bizim babannede çalışıyo:) maşallah ördü ama anası daha iğne biilem almadı kızana :))
emelcim öle darılmak falan olmaz ama canım

şebocum nasılsın bakem iyimasiyecim sen nasılsın
gülşen hastaydı valla en son kızlar aslıyla ikisi grip ne kötü valla

iyiyim hayatım çok şükür gün sayıyoz işte hamiş kalmaya uğraşmaca
sen alkolsüz eğlenebilirsin hayatım sana daha biriki yıl yasak yasakkelime :1rolleyes:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…