Umudumuz Umut olsun

şebocum geçmiş olsun hayatım...biraz geç oldu kusura bakma canım...şimdi gördüm yoğunluktan...neyse bundan kötüsü olmasın da canım..halledilebilecek bişeyse problem yok o zaman...sonrasında da gelsin bebişler...inşallah...:CüvCüv: :CüvCüv:

[img=http://img385.imageshack.us/img385/9338/photo0028vs9.th.jpg][img=http://img385.imageshack.us/images/thpix.gif]

işte buda benim göbişim...

ya kızlar süpersiniz:sm_cool::sm_cool: yerim sizin göbüşlerinizi ben allahım bebişlerinizi sağsalim kucağınıza almayı nasip etsin inşallah emelcim maşşallah kocaman olmuş senin göbüşün
nazmiyecim seninkide balon gibi sadece göbüş var maşşallah sana ben kız diyordum ama bilmöiyorum hani rabbim hayırlısını versin bizede hamile olmak isteyen herkese güzel allahım bu duyguyu tattırsın inşallah:Saruboceq:

CANIM TESEKKUR EDERIM ESIMDE OYLE DIYOR AMA ZATEN GUZELDIMyerimseniben

TESEKKUR EDERIM CANIM BENIM ALLAH HEPINIZE NASIP ETSIN KESKE PIT PIT TEKME ATISINIDA DUYURABILSEM TEYZELERIŞeniz

anaam canım benimm grip mi oldunn? çok geçmiş olsun kuşum aman dikkat et, bol bol c vitamini al birtaneeem.

canım ya moralini bozma değiştirirler nasılsa bilgisayarı. akşamları da görüşcez desene süper olur vallaa.

anaam bana da taş geldi. valla bana ne deseniz haklısınız kızlar. bu aralar ben de kendi derdime düştüm bi cee deyip çıkıom ama kusuruma bakmayın ne olurr. canlarımsınız siz benim,gündüz giremezsem gece geliom okuyorum cevap yazmaya çalışıyorum kuşlarım benimmmmm

walla bu ara öyle koşuşturuyorum sorma gitsin şebiiim. sürekli kayınvaldeme kahvaltıya gidiyorum,yalnız bırakmıyolar saolsunlar moral olmaya çalışıyorlar. bende anca akşam girebiliyorum ama aklım sizde heeep
bu arada geçmiş olsun şebnemcim insallah bi an önce düzelirsin stres yapmaa.

işte geldim burdayım hem de gecenin köründeeeeeeee

kızlaaaaaaaaaaarr, o ne göbüşler öle maşallahhh tu tüüüüüüüü 41 kere maşallaaah insallah bi gün bizim de böle olcak göbüşler di mi kızlar. bu arada benim bugün 3. iğnemdi göbeğimdeki iğne yerleri ağrıyor kızlar ve göbeğim 3 aylık oldu ilaçlar yüzünden. oturup kalkarken ağrıyor. allahım emeklerimizi boşa çıkarmaz insallaaah. meleklerimiz gelsin yeterki, her şeyi yaparım bunun uğrunaa.
ayseyi göremedim sanırım nerdeki acep?fazla da kaynatmamışınızz.

ayşeeem,emellerimm,şebiim,sinemimm,asiyeem,aslııım,ayliniim,nazmiyeeem,gülşenimm, seherimm,nasiipim,merveelerim.. unuttugum varsa affolaa. insallah iyisinizdiir.

hamişleriim, hamiş adaylarımmmm, hepinize kucak dolusu sevgileeer topiğiminn güzel anneleriiii. mucukss hepinizeee.insallah sabah yazılarımı görürsünüzzzzz.a.s.

günaydın kızlar....bugün pek iyi değilim...başım ağrıyo...sizlerden ne haber...uyumak istiyorum....

günaydınnnnnnnnnn kızlar dün giremedim biraz moralim bozuktu birazda işlerim çoktu k.bakmayınn canlarımmmmm... nasılsınız herkes iyi maşallahh.. emel nazmiye ve esmacımm çok güzeller göbişleriniz maşallahhhhhhh.. nazmiye evet valla göbeğini görünce bu kızın oğluşu olcak dedim haberin olsun:)

ayşem sanada maşallahhh inş sağlıkla seninde göbişi kocaman olur iyi haberlerini okudum çok sevindim:))

günaydın kızlar....bugün pek iyi değilim...başım ağrıyo...sizlerden ne haber...uyumak istiyorum....

ne o kız sabah sabah baş mı ağrırmış hayırdır? benimde karnım hafiften ağrıyo cuma yumurtladım sanırım inş. yakında kartıda yicemmhihoyyyt

günün ilk günaydını benden kızlar
emelcim nazmiyecim maşallah göbişlerinize bide ben çekip koya bilsem ama anneme gidince ilk işim bu olucak
bizim eve bilgisayarın girmesi yasak eşim tarafından adam istemiyo
aslı gülşen bi bizim göbüşler kaldı
nazmiye kız sanki senin göbiş erkek gibin duruyo ama hadi hayırlısı bakalım
emelcim yok canım benimki nazlı bi tarafaını gösteremedi öğrenemedik daha
aslı gülşen bu arada gripleri atlatabildinizmi
esma şebo asiye pınar sinem mervem mervem2 ayşe kaçak ayşe nasipçim raziye sizler nasılsınız bakem

olsun sehercim bekleriz biz ben iyim cnm çok şükür sen nasılsın? haftaya kaldı senin doktor hadi bakalım hayırlısı olsun busfr göstersin artıkkaydirigubbakcemile3

Günaydın kızlar gününüz aydın olsun inşallah akşam baktım göbişlere süperler ya Allah bizede nasip etsin inşallah. Yazcaktım size ama site izin vermedi eror yedim.

Kızlar bilg geri verdim yenisini alcam mecbur. Sinir oldum onlara ama geri aldılar bari.

Merve2 cim geçmiş olsun canım ağrı kesici aldın mı?

Mervecim neden bmoralin bozuktu cnm

GÜNAYDIIIIIINNNNNkaydirigubbakcemile3

MAŞALLAH DİYELİM O ZAMAN kaydirigubbakcemile5

TESEKKUR EDERIM CANIM BENIM ALLAH HEPINIZE NASIP ETSIN KESKE PIT PIT TEKME ATISINIDA DUYURABILSEM TEYZELERIŞeniz
O DA OLUCAK İNŞALLAH GÜLÜMhihoyyyt

mm,şebiim,sinemimm,asiyeem,aslııım,ayliniim,nazmiyeeem,gülşenimm, seherimm,nasiipim,merveelerim.. unuttugum varsa affolaa. insallah iyisinizdiir.[/COLOR]
[/B]
teşekür ederiiizkaydirigubbakcemile3
geçmiş olsun fıstık.. ben de uyumak istiyorummmirmirmirmir

valla sanmıyom mervecim göstermicek benim inatçı zaten 5 aydada göremessek 6 ayda 4 boyutluya gidicez o zaman öğreniriz artık :) valla o kendini göstermediği için bende ona iğne bilem almadım kötü anneyim ben :::)))))))

kızlar günlük cee mi yaptım, ben bi süre kaçar, affola..
çok çalışmam lazım çoookkkk

günaydın kk nın güzel bayanlarıı...
nasıl ama sonunda göbişimi koydumm:)))ayy bılmıom kızlar cogunluk kız dıyo ama eşim ısrarla erkek diyo...hayırlısı saglıklı olsundaa...bakalım bıkac gune kadar ögrenıcez iinş.mınık kuş gösteririse...
geçmişolsun merve2 cim..
hayırdır merve senın neyın vardı dun bende pek ugrayamadım ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…