Umudumuz Umut olsun

UMUDUNA SONUNDA KAVUŞAN GÜZEL HAMİŞLERİMİZ

* Boddim......................................( Esma )..........17.09.1987
* Emelyucel.................................( Emel )
* nazers......................................( Nazmiye )......09.03.1984
* RUMELİLİ.................................( Gülşen )........29.03.1979
* ssensun...................................( Seher )..........31.07.1982
* aslımmm................................. ( Aslı ).............28.01.1985
* myhope....................................( Ayşe )...........06.12..1974

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDEN GÜZELLER

* Rahel................................14 Kasım ( Emel ).............15.02.1978
* melankolia.........................14 Kasım ( Pınar ).............26.02.1985
* raziş.................................24 Kasım..( Raziye )..........03.06.1984
* zuzu79..............................25 Kasım .( Sinem )
* alabama............................28 Kasım .( Şebnem ).........07.08.1971
* nicole78.............................03 Aralık ( Merve ).............01.12.1978
* crazybaby..........................09 Aralık .( Nasip ).............28.01.1972
* 61 esra..............................15 Aralık ( Esra)..............
* asiş.............................................. ... ( Asiye )............15.02.1981
* cancer................................?????? ..( Merve )..............23.06.1982

BİZLERDE BU AY UMUDUMUZA KAVUŞABİLMEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

iyiyim sehercim nasıl olim biraz sinirim bozuk bilg aldım bozuk çıktı tepemden dumanlar çıkıyo

Oh nasip afiye olsun canım benim yarasın
şebocum nasılsın

iyi canım çok şükür sen nasılsın biliyosundur belki geçen hafta doktora gittim . ufak bi polip çıktı bende. bu ay da çalışın regl olursan gel birinci yada ikinci gün alalım dedi. bir nevi kürtaj olcam :uhm: ondan sonra tekrar çalışmaca kısmet bakalımkafamçokkarıştı

ya kızlar bu arada merve emel nerde hiç gelmedi bugün, merak ettim yahu diğer kızlar merve2 raziye nazmiye ayşe nerdeler gülşen sinem pınar huuu nerelerdesiniz

asiyecim sen nasılsın noldu regl olabildin miydi sen hatırlayamadım şimdi?

orda bi baksaydınız keşke asiyecim acıp bi sinir olma bu kadar değiştiriri siniz

yok şebnemcim ilaç kullanıyorum olabilmek için perşembe bitcek ilaç öle hastalancam cnm

sehercim bakmadık çok kalabalıktı eve geldik kurduk bozuk çıktı akşam gitcem bakalım bi sorun çıkarmazlar umarım

selam kızlar kusura bakmayın işlerim vardı emelcim hayırdır ne oldu şimdi niye alınganlık yaptın sanırım hamişlikten kaynaklandı
esmacım batuşun kıyafetleri çok güzel allahım güzel günlerde giydirmeyi nasip etsin sırtında eskisin canım benim
asiyecim sinirlenme bu kadar sende regl olcan sanırım sende sinir yaparmı bende yaparda :)))
sehercim kızıma mı dedin ben mi yanlış okudum kızın mı olcak yoksa ölemi hissettin
şebnemcim polip ne canım kist mi anlamadım ama geçmiş olsun canım
nasipcim iyi olmuş eğlenmişsin ohhhhhhh
merve emel pınar ayşe ve unuttuklarım nerdesiniz ki

yok şebnemcim ilaç kullanıyorum olabilmek için perşembe bitcek ilaç öle hastalancam cnm

anladım canım bi an önce olur rahatlarsın inşallah

sehercim bakmadık çok kalabalıktı eve geldik kurduk bozuk çıktı akşam gitcem bakalım bi sorun çıkarmazlar umarım

sorun çıkmaz inşallah hayatım bunların işi belli olmaz ama sonuçta garantisi vardır. ama bence sakın garantiden yapalım derlerse kabul etmeyin yenisini versinler.

ya hayatım doktor ultrasonla baktığında gördü kist değil zararsız bi şi ama yinede alındıktan sonra patalojiye gidicek bakılcak. bu döllenen yumurtanın rahim duvarına yerleşmesini engelleyebiliyormuş ben doktora ya hamile kalırsam dedim doktorda sen kalda dedi icabına bakarız kadınlar ne miyonlarla yada kistlerle kalabiliyo düşeceksede düşer dedi düşürmektende korkma dedi bilmiyorum yani hayatım bikaç doktorada sordum çok korkutucu bişiler söylemediler. iki cinsi varmış biri boğazda rahim boğazında oluyomuş onu ameliyatla alıyolarmış benimki biraz aşağıda olduğu için kürtajla ordan kazıyacaklar. bide kürtaj bazen iyi geliyomuş temizlik olduğu için döllenen yumurta daha rahat kendine yer bulabiliyomuş. hani kürtajdan sonra kadınlar daha çabuk hamile kalırlar ya işte ondanmış. hatta bazen hiçbir sorunu olmayan kadınlara bile çabuk hamile kalsın diye kürtaj yapılırmış. :uhm:

bizde en son kocişle geçen yılbaşında yapmışdık bir eğlence bu yılbasında ancak süt içerim ben oğluma yarasın

sonrada süt vercen batuya süt bitene kadar içki yok artık öteki yılbaşınıda unut sen hayatımmmm

vayy yemekler yenmiş içkilere geçilmiş......hee yılbaşında çerez neyim neyimize yetmicek.....çocuklara karşı ayıp olmasın demi ama.......

he valla gülşenim en güzel içecek süt diyorum ve içiyorum şerefine batuuuummm

tvnin karşısında çekirdek çıtlatırsınız artık bende hamile kaldım kaldım kalmadım yılbaşında sizin için içerim kuzeyle batunun anaları

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…