Umudumuz Umut olsun

selam guzel hatunlar..
aylincim hosgeldın canım oh masallah bıtırmıssınız allah hayırlısıyla kavustursun canım...
aysecım bebısının ıyı olmasına cookk sevındımm saglıklı uun omurlere ınsallah...
yenı gelen arkadaslar hosgeldınız

aminn canımmkaydirigubbakcemile3
hala olmak daaaakaydirigubbakcemile5
ben dittim iyi tatiller hatunlar pazartesi görüşürüzzzzzz mucukss

kızlar benden başka kimsecikler kalmadı galiba bende kaçıyorum kendinize iyyyyyyyyiiiiiiiii bakın bay bay

iyi hafta sonları kızlar ben kaçıyorum öpt
hepinizi
:a015::a015::a015:
hoşbulduk gülüümkaydirigubbakcemile3
az kaldı inşallah, gerçi bi de bize sor, öyle yavaş ilerliyoki zaman....

iyi hafta sonları kızlar amma çok kaynatmışsınız helal size bende işteyim hala toplantı var arada yazdım size giricez yine öpüldünüz yeni arkadaşlar hoşgeldiniz

hafta sonu tabi..herkes evinde...ben zavallı çalış babam çalış...evde olduğum günlerin acısı çıkıyo valla....neyse bebişim olsun beni kimse tutamaz...sadece bebişimin annesi olcam valla...iş kadınlığından istifa etmek istiyom artık...

iyi akşamlar kızlar kimsecikler yok neyse takılayım biraz kociş gelicek zaten hastayım kızlar feci derecede grip oluyorum burnum tıkandı boğazım yanıyor of yandım ben

iyi geceler kızlar. geçmişi okuyamadım umarım herkes iyidir. sabah dra gittim muayne etti e2 im 53 çıkmış iyiymiş yani, günde 225 doz iğneye başladık karından ama nasıl sinirlş oldum akşama anlatamam. acaba iğneden mi? ağlayasım var ağlıyorum da zaten.sinirlerim bozuk ama bir neden yok. neyse öptüm kızlar hayırlısı olsun hepinize kucak dolusu sevgiler

Melankoli canım igneden degil biz kendimizi kastıgımız için öyle oluyor kendini rahat bırak canım birde 225 doz yüksek degilmi hangi ilacı kullanıyorsun gonal f mi?

Melankoli canım igneden degil biz kendimizi kastıgımız için öyle oluyor kendini rahat bırak canım birde 225 doz yüksek degilmi hangi ilacı kullanıyorsun gonal f mi?

canım verdikleri kagıdın üzerinde puregon yazıor. valla yüksek mi bilmiyorum sen nasıl kullanmıştın? tüp bebek için olduğu için mi acaba yüksek doz başladılar bilemedim. sadece sabahları göbekten vuruyorum.

herkese günaydın canlar ne yapıyorsunuz güzel bir hafta geçirmek dileğiyle

hepinize günaydınlar kızlar....güzel haberlerle dolu güzel bi hafta geçirelim inşallah...

günaydın merveciğim valla artık onu o kadar net hissediyorumki hiç birşey umrumda değil kıpır kpır oğlum bide dün kuzenimin düğünü vardı orda harman dalına nasıl hareket etti yiğit olacak benim oğlan süper harman dalı oynayacak şimdiden belli etti ve en sonunda babasıda hissetti oğluşumu

herkeslere günaydın mervecim2 esmacım aslıcım
güzel bi hafta geçirmeniz dileğiyle

günaydın seher...senin inatçı kuzu nasıl?hadi bakalım az kaldı görcen bebişini....kız yada erkek farketmez...akıl ve beden sağlığı yerinde ya...daha ne ister insan dimi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…