Umudumuz Umut olsun

oğlumla karnımızı doyurduk geldik
seherciğim neden almıyosun yoksa sende batıl şeylere mi inanıyorsun 7 ay olamadan alınmaz felan allahım bebeklerimize uzun ömür versin annesi sende başla yavaşdan ama cinsiyetini tam öğren haftaya ondan sonra doldur cicileri eve
şebbo yapılacak bir sürü işim var hala başlamadım tatlım yapasım yok bide müdürüm 2 hafta yok yalnızım ... yedim yani

günaydın kızlar nasılsınız bakalım bende temizlik yapıcam bir merhaba diyeyim dedim öpüyorum hepinizi

günaydınlar kızlar....anca ayıldım diyebilirim...bi de dün ustaların haftalıklarını dağıttık onların kayıtlarını girdim unutmiim diye..işte bu saati yaptık anlayacağınız...of yaa ..bu hafta da dinlenmek yok bana...yarın temizlik var evde...onlar yapacak ben yorulcam...ayakta dolaşmaktan...

kızlar gününüz aydın olsun..bakıyorum bu ccumartesi daha kalabalığız...ne güzel :))))
aylin canım yeniden aramıza dönmene sevindim...senınle fazla muhabbetimiz olmadı ama arayı kaptacağımıza eminim :))) Ben Emel..unuttuysan eğer :)))
Çingenem canım hamile olduğuna çok sevindim..bizi unutmuş olsanda yeniden aramıza hoşgeldin..bu arada Ankara lı arkadaşlar çoğaldı...İstanbulu geçelim hadi :)) yeni gelen arkadaşlar hepiniz hoşgeldiniz..
Nasip oğluna başarılar bize el salla kameradan :)))))) Kız Boddinin annesi bak senden küçüklerde varmış :))) bayrağı kaptırdın..:)))
şebo canım hayırdır sen bugün çalışıyorsun ...
merve cim sen nasılsın...Merve 2 canım sanada kolay gelsin..
ayşe pirinç tanen iyiymiş çok sevindim....
Pınar canım sana başladığın yolda sabır ve sonunda mutluluk diliyorum...
Raziye sana kolay gelsin..temizlik başladı sanırım..
Sinem bugün okul yok ama sen yine yoksun ...
Gülşen biliyorum sen tatilsin..Kuzey ile iyice dinlenin..
Asiye,nazmiye aslı sizler nasılsınız? Aaaaa seher senı unutacaktım a kalsın..haftaya inşallah gösterir senın oğlan pipisini...bence oğlun olacak:)))
başka kim kaldı ...Parmak kaldırsın :)))))))))))

kızlar ne dicem, şimdi yeğenimin (ailemizin ilk torunu,benim ilk yeğenim) fotolarına bakıyodum, daha 4 aylık, nasıl özledim ve insan yeğenini bu kadar seviyosa, yanında diilken hava gibi su gibi istiyosa,özlüyosa, kendi çocuğunu nasıl bi sevgiyle sever ya?! varya yeğenimi içime sokasım geliyo, bağrıma basıyorum nasıl huzur veriyo, sanki bağrımda ateş var da onu söndürüyorum!!! ben tahayyül edemiyorum insan kendi bebeğini nasıl bi sevgiyle sever.. ve biraz da korkuyorum, aşırı sevip onu sevgimle bunaltırım diye...

canımm unutmadım tabi senikaydirigubbakcemile3
ve kızlar evet, yeni haberini aldığım tüm hamişlerimizi tekrardan tebrik ediyorum, Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin

anaaammmm benden küçük biri geldi topiğeee kız beni geçecen valla kaç yaşında evlendin kuzum bende en küçük benim diye kırışıyorum

BEN ÇOK ERKEN EVLENDİM CANIM KOCİŞİMİ KİMSECİKLER KAPARDİYE 18 YAŞİNDA EVLENDİM.. :roflol:

sağol aylincim unutmadığın için :)))
Esracım valla daha küçükmüşsün sen..Bize şimdi teyze felan desen yeridir valla :))))
Esma cım haklıısn şu an en küçük anne sensin..Ama iri kıyım en küçük :)))))))))))

:dilcikar::dilcikar: iriyim nolcek :dilcikar:

bu hafta geldik anacım çalışıyoz iş olmayınca eskiden geliyoduk şimdi gelmiyoruz boşuna masraf diye şimdi iş var geldik oyüsden
nasıloldun ağrın dindimi biraz ?

düşünmek bile insanın içini kıpır kıpır yapıyo allah inşallah tüm isteyenlere hamiş yada diil hepsine o kokuyu duymayı yaşamayı büyütmeyi nasip etsin inşallah ben kesin bunaltırım valla çocuk dillenince anne yaaaa yeter öpme der bana kesinnn

he valla emel gitti bayrak elden ama hamişim ya en küçük hamiş benim

ufaklık senin yaşın küçük ama aklın maşallah bizle yarışır boşverrr ama unutmaki senin bücür de bücürlerin en büyüğü olcak :Saruboceq::ecrin_bebek:

aylincim benim de yeğenim var..ablamın oğlu..9 yaşında oldu danacık...ama benim için hala bebek gibi...öyle güzel anlatmışsın ki sevgisini...aynen yaşıyorum anlattıklarını...sesini bile duyunca içim titriyo...teyzem deyişine ölüyorum resmen...ya kendi bebeğim olsa nolur acaba diye ben de çok düşünüyorum...nasıl bir sevgidir acaba uğruna canını bile hiçe saydığın...nasıl bi duygudur şu annelik dedikleri?yaşamak istiyorum allahım...nolur bana ve bu aşkla yanan tüm anne adaylarına tez zamanda yaşat bu duyguyu...noluuurrr...

mehaba kızlar tek tek hepinize günaydınlar diliyorum..aramıza yeni katılanlara da hoşgeldiniz demek istedim...........ohhhhhh maşalllah herkez iyi aman hep böyle olsun..bende evi topladım kahvaltımı yaptım bilgisayarı açtım bi bakayım dedim canlarım benim

canım inşallah allah sanada yaşatacak...benimde 8 yaşında yeğenim var teyzeyim bende çok güzel bir duygu aylin le senin duygularını aynen payşaıyorum ya..o kadar benziyoruzki erkek ama birbirimizsiz yaşayamayız...babası askerdeysi 9 aylıkken 1,5 yıl ben yanlarındaydım hep derim ona asıl baban benim diye a.s o da güler ...teyze olmak bambaşka

kızlar benden başka kimsecikler kalmadı galiba bende kaçıyorum kendinize iyyyyyyyyiiiiiiiii bakın bay bay

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…