Umudumuz Umut olsun

canlarım topic açık ama ben pc başında olmicam, ortalığı toparlayıp ütülencekleri ayarlayayım. öptüm hepinizi çoooook.görüşürz kızlaaar

amiin canımmm allah gönlümüze göre versin inşş. eşinin askerliği ne zaman bitio? bebiş yok hala ölemii? allahım gönlümüze göre versin inşş
canım zaten askerlik gündeme gelince korunduk yine, işte izne geldi,yeni gitti, izinde korunmadık:sm_cool:bakalımm
aylinnn heh sonunda buldun çok şükür kavuşturana ...
:teytey:
hoşgeldin aylincim allah kavuştursun canım kocana sağsalim

aminn canım, sağolasın

kızlar ben kaçar:a015:
9 ay falan uğramazsam meraklanmayın, bi doğurup gelicemm:roflol:a.s.

amiin canımmm allah gönlümüze göre versin inşş. eşinin askerliği ne zaman bitio? bebiş yok hala ölemii? allahım gönlümüze göre versin inşş
askerlik inşallah 2 ay kaldı...
nasip gelsin listeyi yenilesin orda hepsi yazıyo aylin
nasip gelince listeyi yeniler ama önce ben iyi bi sopa yicem galibaa:1rolleyes:
kızzz hadi gelsin bebişler o zamaaaan :lepi:hihoyyyt
aminnn,sağlıkla:teytey:

hoşgeldin güle güle aylin...biz tanışmadık senle..ben merve...yeni de sayılmam pek ama sen epeydir gelmeyince tanışmıyoz tabiki...neyse eğer burdaysan tanışır kaynaşırız artık...bu arada allah kavuştursun kocişine canım tez zamanda....

kız aylin nerelerdeydin klava:klava:ne zaman gönderdin de 2 ayı kalmış maşallah allah hayırlısıyla hayırlı teskerelerini gösterir inş.sen neler yaptın hiç mi bizi merak etmedin kız

şebo kız sende herkesi sormuşsun beni unutmuşsun

MUDUNA SONUNDA KAVUŞAN GÜZEL HAMİŞLERİMİZ

* Boddim......................................( Esma )..........17.09.1987
* Emelyucel.................................( Emel )
* nazers......................................( Nazmiye )......09.03.1984
* RUMELİLİ.................................( Gülşen )........29.03.1979
* ssensun...................................( Seher )..........31.07.1982
* aslımmm................................. ( Aslı ).............28.01.1985
* myhope....................................( Ayşe )...........06.12..1974

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDEN GÜZELLER

* Rahel................................14 Kasım ( Emel ).............15.02.1978
* melankolia.........................14 Kasım ( Pınar ).............26.02.1985
* raziş.................................24 Kasım..( Raziye )..........03.06.1984
* zuzu79..............................25 Kasım .( Sinem )
* alabama............................28 Kasım .( Şebnem ).........07.08.1971
* nicole78.............................03 Aralık ( Merve ).............01.12.1978
* crazybaby..........................09 Aralık .( Nasip ).............28.01.1972
* 61 esra..............................15 Aralık ( Esra)..............
* asiş.............................................. ... ( Asiye )............15.02.1981
* cancer................................?????? ..( Merve )..............23.06.1982

BİZLERDE BU AY UMUDUMUZA KAVUŞABİLMEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

ben geldimmmmhihoyyyt
fazla vaktim yok yazıp çıkacam malum iki canavar tepemdeeee
kesemiz 16.4 mm bebişimizi de gördük çok küçük nokta şeklindeydi doktor pirinç tanesi kadar dediiiiiiii:teytey::teytey:.
geçende sempozyumda B12 B6 vitaminlerinin düşük rizkini azalttığını öğrenmiş benexol verdii de nasıl yutacam neyse inişallah fazla zorlanmammm ya zaten normalde sevmem hapı şimdi hiç içemiyommmmm:bbo:ama bebiş için değer değil miiiii hepinize iyi akşamlar Allaha emanet olun canlarımmmma.s.

inş düzelir aranız canım benim
ayşecim çok sevindim canım tu tu tüüüüüüüüüüüüüüüüüü maşallahhhhhhhh yeğenimize :)

ohhhhh be sonunda hihoyyythihoyyytayşem çok sevindim allah nazardan saklasın

kızlar uzun zamandır yoktum nasılsın nasipcim emelcim vede digerleri bende hamilyem9hafta 1günlük simdilik hersey yolunda cok sükür rabbim hepinize versin yar ve yardımcınız olsun dualarım sizinle ben simdi hergün igne yapıyorum kendime maglum 2 cocugumda öncekiler pıhtılasma yüzünden ölmüstü rabbim buna ömür versin rabbim sizde nasip etsin hayırlıca

merhaba ben yeniyim kızlar benide aranıza alırmısınız benimde 24 kasım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…