Umudumuz Umut olsun

hoşgeldin güle güle aylin...biz tanışmadık senle..ben merve...yeni de sayılmam pek ama sen epeydir gelmeyince tanışmıyoz tabiki...neyse eğer burdaysan tanışır kaynaşırız artık...bu arada allah kavuştursun kocişine canım tez zamanda....
memnun oldum ve teşekkür ederim merve,amin..
kız aylin nerelerdeydin :eek:klava::eek:klava:ne zaman gönderdin de 2 ayı kalmış maşallah allah hayırlısıyla hayırlı teskerelerini gösterir inş.sen neler yaptın hiç mi bizi merak etmedin kız

şebo kız sende herkesi sormuşsun beni unutmuşsun:kızgın:
nasip?? sensin di mi? ben daha sert bi tepki bekliyodum senden, ucuz atlattım:1hug:
amin canımm sağolasınkaydirigubbakcemile3
sorma, zor zamanlar geçti bikaç aydır askerlik dolayısıyla, az kaldı inşallah, sabrediyoruz işte..
Kaçak aylin özlettin kendini bizi bırakma birdaha bekliyoruz inş hamişsindir
bırakmam inşallah,ben de özlemişim sizi:asigim:
hamiş olmayabilirim ya galiba.. hayırlısı..

aylin gelmişin anacım o kadar azarı bende işitsem bende gelirdim hayin nerelerdesin sen senmi gittin askere

kızlar uzun zamandır yoktum nasılsın nasipcim emelcim vede digerleri bende hamilyem9hafta 1günlük simdilik hersey yolunda cok sükür rabbim hepinize versin yar ve yardımcınız olsun dualarım sizinle ben simdi hergün igne yapıyorum kendime maglum 2 cocugumda öncekiler pıhtılasma yüzünden ölmüstü rabbim buna ömür versin rabbim sizde nasip etsin hayırlıca
çok sevindim hayatım allah sonunu getirir inşallah
merhaba ben yeniyim kızlar benide aranıza alırmısınız benimde 24 kasım
alırız ama şartlarımız var
1.bize katılan adını doğum tarihini verir çünkü biz burda gerçek bir aileyiz
2.bizleri ihmal edersen :eek:klava:yersin
3.adım nasip kaydirigubbakcemile3

nerdesiniz ayolllll bide bana kızarsınız gelmiyosun diye

yetim gari esma günaydınnnnnnnn

benide alın aranıza arkadaşlar......6 yıldır bekliyorum meleğimi bende...........

MUDUNA SONUNDA KAVUŞAN GÜZEL HAMİŞLERİMİZ

* Boddim......................................( Esma )..........17.09.1987
* Emelyucel.................................( Emel )
* nazers......................................( Nazmiye )......09.03.1984
* RUMELİLİ.................................( Gülşen )........29.03.1979
* ssensun...................................( Seher )..........31.07.1982
* aslımmm................................. ( Aslı ).............28.01.1985
* myhope....................................( Ayşe )...........06.12..1974

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDEN GÜZELLER15.03.1989

* Rahel................................14 Kasım ( Emel ).............15.02.1978
* melankolia.........................14 Kasım ( Pınar ).............26.02.1985
* raziş.................................24 Kasım..( Raziye )..........03.06.1984
* zuzu79..............................25 Kasım .( Sinem )
* alabama............................28 Kasım .( Şebnem ).........07.08.1971
* nicole78.............................03 Aralık ( Merve ).............01.12.1978
* crazybaby..........................09 Aralık .( Nasip ).............28.01.1972
* 61 esra..............................15 Aralık ( Esra).................15.03.1989
* asiş.............................................. ... ( Asiye )............15.02.1981
* cancer................................?????? ..( Merve )..............23.06.1982

BİZLERDE BU AY UMUDUMUZA KAVUŞABİLMEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

Son düzenleme:

yerimseniben yerimseniben yerimseniben :eek: :eek: :eek:
15.03.1989 cnm dogum tarihima.s. a.s.

hoş geldin aylin ben seher bende uzun zamandır buralardayım ama seninle tanışmak bu güne kısmetmiş

günaydın güzel bayanlar nasılsınız bakalım

günaydın sehercim iyiyim sen nasılsın oğlanın maçına gideceğim saatin gelmesini bekliyorum
gide gele meşhur olacam kız geçen hafta gazetede bu haftada tv ye çıkarım artık:roflol::roflol:

kız aylin nerelerdeydin :eek:klava::eek:klava:ne zaman gönderdin de 2 ayı kalmış maşallah allah hayırlısıyla hayırlı teskerelerini gösterir inş.sen neler yaptın hiç mi bizi merak etmedin kız

şebo kız sende herkesi sormuşsun beni unutmuşsun:kızgın:

he valla nası ayıp etmişim özür arkadaşım a.s.

ben geldimmt
fazla vaktim yok yazıp çıkacam malum iki canavar tepemdeee
kesemiz 16.4 mm bebişimizi de gördük çok küçük nokta şeklindeydi doktor pirinç tanesi kadar dediiiiiiii.
geçende sempozyumda B12 B6 vitaminlerinin düşük rizkini azalttığını öğrenmiş benexol verdii de nasıl yutacam neyse inişallah fazla zorlanmammm ya zaten normalde sevmem hapı şimdi hiç içemiyommmm ama bebiş için değer değil miiiii hepinize iyi akşamlar Allaha emanet olun canlarımmmma.s.

oh oh maşallah :nazar: pirinç tanemize gözün aydın şekercim :teytey: :teytey:

kızlar uzun zamandır yoktum nasılsın nasipcim emelcim vede digerleri bende hamilyem9hafta 1günlük simdilik hersey yolunda cok sükür rabbim hepinize versin yar ve yardımcınız olsun dualarım sizinle ben simdi hergün igne yapıyorum kendime maglum 2 cocugumda öncekiler pıhtılasma yüzünden ölmüstü rabbim buna ömür versin rabbim sizde nasip etsin hayırlıca

oo hoşgeldiniz ne güzel haberler varmış öyle dikkat et kendine o zaman amin canım hayırlısıyla bebişine kavuşursun inşallah.

merhaba ben yeniyim kızlar benide aranıza alırmısınız benimde 24 kasım

nasip şartları saymış ben şebnem hoşgeldiiiiiin

nerdesiniz ayolllll bide bana kızarsınız gelmiyosun diye

kız batunun anası sabahın köründe gelmişin cumartesi cumartesi kızarız tabi çok çalışıyosun bu aralar dikkat et kendine yorma bu kadar kendini ciciler alcam diye oğluşuna
:kahve: arada mola ver

hoş geldin şebocum nasılsın
kız esma sana özeniyorum yani biz daha bi toplu iğne alamadık bilmiyozruzki anacım ne olacağını doğurunca alcaz galiba :))

he valla nası ayıp etmişim özür arkadaşım a.s.

oh oh maşallah :nazar: pirinç tanemize gözün aydın şekercim :teytey: :teytey:

oo hoşgeldiniz ne güzel haberler varmış öyle dikkat et kendine o zaman amin canım hayırlısıyla bebişine kavuşursun inşallah.

nasip şartları saymış ben şebnem hoşgeldiiiiiin

kız batunun anası sabahın köründe gelmişin cumartesi cumartesi kızarız tabi çok çalışıyosun bu aralar dikkat et kendine yorma bu kadar kendini ciciler alcam diye oğluşuna
:kahve: arada mola ver
canım sın kız şebo delü özrün kabul oldu ama öpücük yollamamışsın:1hug:
hadi bakalım oğluşunu izle ne güzel dimi valla insan çok özeniyo
o kadar gurur vericiki seher anlatamam hele gol atınca yada kurtarınca anlatamam ya allah inş sizlerde de yaşatır o gururu

artık çıkmam lazım öpüyorum hepinizi

hoş geldin şebocum nasılsın
kız esma sana özeniyorum yani biz daha bi toplu iğne alamadık bilmiyozruzki anacım ne olacağını doğurunca alcaz galiba :))

hoşbulduk sehercim iiyiyim hayatım çok şükür çalışıyoruz bu aralar yoğun bi şekilde :eek:

canım sın kız şebo delü özrün kabul oldu ama öpücük yollamamışsın:1hug:

o kadar gurur vericiki seher anlatamam hele gol atınca yada kurtarınca anlatamam ya allah inş sizlerde de yaşatır o gururu

artık çıkmam lazım öpüyorum hepinizi

al sana öpücük Şeniz boll şans amin inş bizde yaşarızzz

Günaydınlarrrra.s.
aylin gelmişin anacım o kadar azarı bende işitsem bende gelirdim hayin nerelerdesin sen senmi gittin askere
gülüm inan ben de yapıyorum onunla beraber askerlik, abartı diil:1no2: bi yandan eşimden ayrı olmanın sıkıntısı, bi yandan çok uzakta yapması, bi yandan büronun tüm yükü, diğer yandan göçebeye dönüşmem....

ben oklavayı hakettim mesela:eek:

hoş geldin aylin ben seher bende uzun zamandır buralardayım ama seninle tanışmak bu güne kısmetmiş
memnun oldum sehercimkaydirigubbakcemile5

günaydın canım iiidir sen nasılsın
bu gün biraz canım sıkkın doktora gidicektik bebeişi görmeye ama beyefendi izindeymiş şimdi haftaya cumayı beklicez

X