Umudumuz Umut olsun

herkese hayırlı cumalar kızlar günaydın nassınız hoşşiklerr dipcik gibisinizdir maşallah

aslı senin ufaklık nasıl oldu annesi vede sen nasıl oldun çıktımı göbişin çek fotosunuda koy bakalım göbişene
seher sende çek göbişinin fotosunu

iyiyz bizde evet esma söz çekip koyucam 4 aylığım ama bende baya göbiş oldu anlamadım neden böyle ama baya far ediliyor artık sende koysana maşşallah seninki kocaman olmuştur

evet bende yarın koyayım göbişimi aslında bugünde olurda kart readerım yanımda değil

günaydın aiye slı esma diğer kızlar nerdesiniz nasip emel emeyücel merve merve2 şebnem pınar gülşen nazmiye ayşe seher unuttuğumuz varsa kusura bakmasın herkese hayırlı cumalar

kızlar hepinizin günü aydın cuması mübarek olsun...Dünürlük kavgası bitmiş sanırım :)))) İnşallah hepimizin bebeği olurda ilerde de bunları konuşuruz...

günaydın kızlaarrr...nasıulsınız dun yogundum ugrayamadım kızlar paylasılamamıs herhalde allah neşemizi bozmasınn....ayy cok heycanlıyım kızlar enyakın arkadasım suanlarda henüz girmedi ama öğleye kadar sezeryanla bebğine kavuşacak..allahım dualar edıyorum kımseyı o yolda bırakmasın arkadasımıda tabi..oda bu bebeğine cok zor kavustu 2 ölü bebekten sonra bu cok şukur saglıklı inş.saglıklı uzun ömürlü olur:)))

günaydın kızlaarrr...nasıulsınız dun yogundum ugrayamadım kızlar paylasılamamıs herhalde allah neşemizi bozmasınn....ayy cok heycanlıyım kızlar enyakın arkadasım suanlarda henüz girmedi ama öğleye kadar sezeryanla bebğine kavuşacak..allahım dualar edıyorum kımseyı o yolda bırakmasın arkadasımıda tabi..oda bu bebeğine cok zor kavustu 2 ölü bebekten sonra bu cok şukur saglıklı inş.saglıklı uzun ömürlü olur:)))
günaydınn cnm allah hayırlısı ile kavuştursun bebeğine inşallah herkesi tabi seninde:ecrin_bebek:
kızlar hepinizin günü aydın cuması mübarek olsun...Dünürlük kavgası bitmiş sanırım :)))) İnşallah hepimizin bebeği olurda ilerde de bunları konuşuruz...

herkesler günaydınlar ve hayırlı cumalar arkadaşlar

günaydın arkadaşlar bu mübarek günde umudunuzun umut olması dileğiyle
HAYIRLI CUMALAR

herkeze günaydın kızlar emel güzel yazmışsın canım
pınarcım hadi bakalım bekliyoruz ikizlerini

herkese hayırlı cumalar kızlar günaydın nassınız hoşşiklerr dipcik gibisinizdir maşallah

Günaydın kızlar hayırlı cumalar olsun inşallah

günaydın aiye slı esma diğer kızlar nerdesiniz nasip emel emeyücel merve merve2 şebnem pınar gülşen nazmiye ayşe seher unuttuğumuz varsa kusura bakmasın herkese hayırlı cumalar
günaydınnnn canlarımmm hayırlı cumalar bu cuma kimseden alamıyoruz sanırım güzel haber neyse hayırlısı olsun sağlıklı olsunda her cuma alcak değiliz dimi:eek:
meraba arkadaşlar benide aranıza alırsanız çok sevinirimhihoyyyt bende umudunu yitirmeyenlerdenim ama çok yoruldummirmirmirmir 8yıllık bir mücadele ama hala yok umut herzaman var ama rabbim buyuk:lepi:
hoşgeldinn cnmm sorun var mı sizde bahsetsene kendinden
kızlar beni listeden çıkarmışsınız ama haklısınız ugruyamıyom uzun zamandir ekleyın tekrardan offfffff bu ayda olmadı kızlar git gide sonamı yaklaşıyoz ne ben çok heyacanlanıyom inş en kısa zamanda hamiş kalırız canlarım ben adet 15 aralık yazin son yazışınız olur inşş hamiş listesine geçeriz inş
esra h.g hayırlısı be canm inşş aralıkta geçersinn ...
arkadaşlar soran sormayan herkesi selamlıyorum ve kucak dolusu öpücüklere boguyorum. kaç gündür kalabalık ev görümcem bende kaldı ve pc başına geçemedim doğru dürüst. adet olmayı bekliyorum bi an önce olsam da tedavime hayırlısıyla başlasam. arkadaşlar kız kavgası etmeyin insallah 2iz kızlarım olcak olunca sizin oğlanlarla beşik kerteriz :p hepinizi öpüyorum canlarım, hepinizi çok seviyorum dularım sizinle. kendinize ve bebeklerinize ii bakıın mucuuk

inşallahhh canımmm hayırlısı ile alalımm güzel haberlerini busfr gelsin kartlar bidaha hiç gelmesinn minnoşların gelinceye kadar:CüvCüv::CüvCüv:

ay bi ben kalmışımmm koskacaa topikteee neyse bende kaçayımmm kızımı alayım dermişimmmm:))))))) valla okuyan bu kız hamişte kızı oluyor dicek kaptırdık iyice:)))

Günaydın razişçim günaydın rahelcim günaydın lahana bebek günaydın sehercim
günaydın razişçim inş arkadaşın sağ sağlam kavuşur bebşine darısı hepimizin başına
esmacım sana kolay gelsin canım

günaydın kızlar...........yuppi bugün cuma desenize 2 gün kaytarcam.....ama bugün çalışıp canımı çıkarıcam sonrada 2 gün tedaviyle geçecek.....öpüyorum herbiriciğinizi

Hayırlısı ile doğurur inşallah canım Allah bebeğini de onu da korusun canım:Saruboceq:

kızlar hayırlı cumalar olsun hepinize....güzelbi gün geçirelim hepberaber inşallah canlarım....

X