Umudumuz Umut olsun

kızlar bugün heryerim ağrıyo ya ilaçlarımı içtim ama hasta olamıyorum ya ondan galiba resmen robot gibi yürüyorum

herkesler günaydınlar ve hayırlı cumalar arkadaşlar

günaydın sehercim hoşgeldin sanada hayılrı cumalar

kızlar hepinizin günü aydın cuması mübarek olsun...Dünürlük kavgası bitmiş sanırım :)))) İnşallah hepimizin bebeği olurda ilerde de bunları konuşuruz...
günaydın emelcim hoşgeldin inşallah canım kucaklarımız da bebişlerimizle yazışırız

günaydın kızlaarrr...nasıulsınız dun yogundum ugrayamadım kızlar paylasılamamıs herhalde allah neşemizi bozmasınn....ayy cok heycanlıyım kızlar enyakın arkadasım suanlarda henüz girmedi ama öğleye kadar sezeryanla bebğine kavuşacak..allahım dualar edıyorum kımseyı o yolda bırakmasın arkadasımıda tabi..oda bu bebeğine cok zor kavustu 2 ölü bebekten sonra bu cok şukur saglıklı inş.saglıklı uzun ömürlü olur:)))

günaydın nazmiyecim yorma kendini bebişimizi bu kadar inşallah arkadaşında hamile olan herkes bebeklerini kucaklarına sağsalim alır canım

günaydınnnn canlarımmm hayırlı cumalar bu cuma kimseden alamıyoruz sanırım güzel haber neyse hayırlısı olsun sağlıklı olsunda her cuma alcak değiliz dimi:eek:
:
günaydın mervecim hoşgeldin evet bugün yok inşallah haftaya cuma alıcaz haberleri

günaydın kızlar...........yuppi bugün cuma desenize 2 gün kaytarcam.....ama bugün çalışıp canımı çıkarıcam sonrada 2 gün tedaviyle geçecek.....öpüyorum herbiriciğinizi
günaydın gülşencim hoşgeldin hadi kolay gelsin sana
kızlar hayırlı cumalar olsun hepinize....güzelbi gün geçirelim hepberaber inşallah canlarım....

günaydın merve2 cim hoşgeldin sanada hayırlı cumalar canım inşallaha.s.

benide yazın listeyee bende bebiş istiyorummmmsenağlama
ya kızlar bişi sorcam geçen hafta cuma günü çatlatma iğnesi vuruldum bugün ya da yarın bi test yapsam çıkmazmı yaa, çok sabırsızlanıyorummmm :tomato:

yaaaa...dün ne güzel kaynatmışsınız...bi ben yokmuşum...uzun zamandır böyle görmemiştim topiği...ne güzel eski günlere dönmüş valla....

ya kızlar bişi sorcam geçen hafta cuma günü çatlatma iğnesi vuruldum bugün ya da yarın bi test yapsam çıkmazmı yaa, çok sabırsızlanıyorummmm :tomato:

hoşgeldin aramıza canım...ben merve...senin adın ne?valla bu konuda bilgim yok benim ama burdaki kızlar yardımcı olur sana canım...

NDK hoşgeldin aramızda senin gibi tedavi olan arkadaşlar yazacaklardır sana..
Ben sanki 10-15 gün sonra test yapılıyo diye duydum ama yanıltmayayım seni

canım hoşgeldin...
iğneden 10 gun sonra demıstı benım doktorum ama 2 denemedede cıkmadıı.enıyısı beklemen canım allah cabalarımızı bosa cıkartmasın kolay degıl beklemek ama ben bekle derım

aramıza hoş geldin canım inş uğurlu geliriz sana nasipçim kayıt ediyor listeye o gelsin söylerisn yazar senide

Merve 2 hoşgeldin canım nasılsın evet dün topiç süperdi ama bugün herkez işine döndü yine mecburen ekmek parası :)

günaydın kızçeler asayiş berkemalmi herkesler iyi mi sabah muhabetinden sonra herkes işinin başına dönmüş galiba öpüldünüz rast gele hayırlı işler bol güneşler

hoşgeldin yadel hoşgeldin ndk derya ben de şebnem

esma canım bu depremi ben geç duydum sizi etkilemedi umarım. çok yoğun hissettiniz mi size yakın mı merkez üssü yada uzak mı?:1shok:

selam kızlar
ben geldim nabersiniz ne bu sabah sabah çeneniz açılmış ben bi geçmişi okuyup geleyim

kızlar arkadasım kurtulmus cok sukur bebısınde annenınde saglıgı iyıyımıs darısı tum hamıslere allah herkesın yardımcısı olsun

kızlar arkadasım kurtulmus cok sukur bebısınde annenınde saglıgı iyıyımıs darısı tum hamıslere allah herkesın yardımcısı olsun

hayrola nazmiye kimdoğum yaptı??
ha bu arada eşimin yeğenide doğum yaptı istanbula geleceğim istanbuldakilerin dikkatine

kızlar dünkü yazıları okudum baya güldüm kız kızanları daha doğmadan beşik kertmesi yaptınız

selam milletttttkaydirigubbakcemile3
cumanız mübarek olsun dualarınız kabul olsun göbişleriniz bebiş dolsun inşallahhhhhhhh:emir_bebek::emir_bebek:
nazmiyem Allah analı babalı büyütsün arkadaşının bebişiniiiii darısı hepimizin başınaaaa:nazar:
nasipim huuuuuuu hiç görmüyon bizi yahuuuuu:1hug:
şebbom esmam mervem gülşenim rahelim aslım seherim asişim razişim sinemim pınarım nikolüm emelim yeni gelenler arada ceeee diyenlerrrrr öpüldünüz anacımmmmmmŞenizŞeniz

X