Umudumuz Umut olsun

herkese iyi akşamlar kızlar ne güzel ya hep beraber olunca bu topiğin tadı çıkıyor hepinizi çok seviyorum öpüyorum sizleri

iyi akşamlar razişcim kendine iii bak bizde seni seviyoruz

aslıcım sen bize yakınsın tabi veririm kızım olursa sana niye vermiyeyim 10 dk kızımın yanında olurum sonuçta olsun vercem merak etme ama bide senin kızın olursa aynı şekilde kızı alırım ama haaa.

kızlar bu arada babaları nediycek siz oğlanlara kız buluyosunuz ama

ben aramıyorum oğluşuma kız.....hepiniz artık çok yakinen tanıdığım insanlar olduğunuz için bizde yok öle tanıdık kızı almak.....siz alın,verin biz düğününüze gelirizkaydirigubbakcemile3

iyi akşamlar razişcim kendine iii bak bizde seni seviyoruz

aslıcım sen bize yakınsın tabi veririm kızım olursa sana niye vermiyeyim 10 dk kızımın yanında olurum sonuçta olsun vercem merak etme ama bide senin kızın olursa aynı şekilde kızı alırım ama haaa.

kızlar bu arada babaları nediycek siz oğlanlara kız buluyosunuz ama

batunun babasının haberi var mervenin kızını alacağımdan ama esma sen karışma gönül işine oğlum kimi beğenirse onu alır diyo ama o anlamaz öle işlerden ben alacam mervenin kızınıkaydirigubbakcemile3

Evet arkadaş olurlar asiyecim ne güsel hehe
tmm gülşen sende bizim düğünlere gelrisin ay çok süper ya

Esma mart annelerine baktımda oraya koyduğun oğluşuna aldığın yeni ciciler varsa bizede koyasana bakalım yeğenimizin yeni cicilerine

batunun babasının haberi var mervenin kızını alacağımdan ama esma sen karışma gönül işine oğlum kimi beğenirse onu alır diyo ama o anlamaz öle işlerden ben alacam mervenin kızınıkaydirigubbakcemile3

tamam o zaman biz düğüne geliriz haber verirseniz. Bakalım o çocuklar bi dünyaya gelsin verecek misiniz görcezlülülülülülü

yok aslıcım ya en son arabasını felan koydum aslında koyacak şey çokda anneme gitmem gerek koyabilmek için çoğonluk ananede çünkü

asiye ortada herşeyden önce söz var bu sözü ancak batu yada nisa kırabilir öyle bişey olursada ne yapalım

X