Umudumuz Umut olsun

ay kızlar çok sinirim bozuld şimdieşim aradı yarın doktora giidicektik beraber bizim doktor tatile çıkmış şimdi taaaaa haftaya cumartesiyi nasıl beklicem:KK43:((

hoşgeldin nasip hoşgeldin ayşe nasılsınız bakalım
hoşbulduk canımmmm inşallah 6 gibi çok iyi olacammmm şimdi hafif endişe var desemmmmm:eek:
ay kızlar çok sinirim bozuld şimdieşim aradı yarın doktora giidicektik beraber bizim doktor tatile çıkmış şimdi taaaaa haftaya cumartesiyi nasıl beklicem:KK43:((

başka doktora git diyecemmm olmuyor canım yaa şöyle düşün bebişin seninle ve sağlıklı bir hafta beklemek nedir ki yeterki o hep yanında olsunnnnn:nazar::CüvCüv::nazar:

esracım hoş geldin
zaten 2 doktorum var ayşecim benim birine pazartesi gittim o işyerimin orda 3 lü testi olduk iii çıktı sonuçlarımda ama benim veled kendini göstermedi içerde bağdaş kurmuş oturuyodu
bu doktorada eşimle gidicektim o ilk defa görücekti bebeişi ondan çok hevesliydim
allaha şükür ii minik tospa benim

MUDUNA SONUNDA KAVUŞAN GÜZEL HAMİŞLERİMİZ

* Boddim......................................( Esma )..........17.09.1987
* Emelyucel.................................( Emel )
* nazers......................................( Nazmiye )......09.03.1984
* RUMELİLİ.................................( Gülşen )........29.03.1979
* ssensun...................................( Seher )..........31.07.1982
* aslımmm................................. ( Aslı ).............28.01.1985
* myhope....................................( Ayşe )...........06.12..1974

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDEN GÜZELLER

* Rahel................................14 Kasım ( Emel ).............15.02.1978
* melankolia.........................14 Kasım ( Pınar ).............26.02.1985
* raziş.................................24 Kasım..( Raziye )..........03.06.1984
* zuzu79..............................25 Kasım .( Sinem )
* alabama............................28 Kasım .( Şebnem )........07.08.1971
* crazybaby..........................09 Aralık .( Nasip )............28.01.1972
* 61 esra..............................15 Aralık ( Esra)..............
* asiş.............................................. ... ( Asiye )............15.02.1981
* nicole78.......................................... ( Merve ).............01.12.1978
* cancer................................?????? ..( Merve ).............23.06.1982

BİZLERDE BU AY UMUDUMUZA KAVUŞABİLMEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

hoşbulduk canımmmm inşallah 6 gibi çok iyi olacammmm şimdi hafif endişe var desemmmmm:eek:

başka doktora git diyecemmm olmuyor canım yaa şöyle düşün bebişin seninle ve sağlıklı bir hafta beklemek nedir ki yeterki o hep yanında olsunnnnn:nazar::CüvCüv::nazar:
inşallah minik keseni göreceksin kimbilir belki minik kalbinin atışınıda inşallah canım sağlıklı gebelik geçirirsin sonunda sağsalim bebişini kucağına alırsın canım:1hug:

herkeze günaydın kızlar emel güzel yazmışsın canım
pınarcım hadi bakalım bekliyoruz ikizlerini

inşş canım allahım emeklerimizi boşa çıkarmasın.

günaydın aiye slı esma diğer kızlar nerdesiniz nasip emel emeyücel merve merve2 şebnem pınar gülşen nazmiye ayşe seher unuttuğumuz varsa kusura bakmasın herkese hayırlı cumalar

geldim kız bak bugün cee deyip kaçmıom :p çok özledim sizlerii

kızlar bugün heryerim ağrıyo ya ilaçlarımı içtim ama hasta olamıyorum ya ondan galiba resmen robot gibi yürüyorum

canım ibrahim saraçoğlu bi kür verdi garanti pcodan kurtuluyomuşuz. 2 bardak klorsuz suya kaynayınca soğanı 4e bölüp içine atıp 10 dk daha kaynatıp sonra o suyu her gün içicekmişiz. 15 günde pco miyom vs kistlerden kurtuluyomuşuz. ben de deneyecektim ama yarın tedaviye başlıyorum tüp bebe için. dene sen de adetin düzene girer canım yan etkisi de yokmuş

benide yazın listeyee bende bebiş istiyorummmmsenağlama
ya kızlar bişi sorcam geçen hafta cuma günü çatlatma iğnesi vuruldum bugün ya da yarın bi test yapsam çıkmazmı yaa, çok sabırsızlanıyorummmm :tomato:

canım 2 ay önce ben de iğne tedavisi görmüştüm, iğneden 15 gün sonra kanda baktır çıkacaktır mutlaka. öncesinde yapma sakın varsa da yok çıkabilir üzülürsün erkenden. inşallah hamişsindir cnm

selam milletttttkaydirigubbakcemile3
cumanız mübarek olsun dualarınız kabul olsun göbişleriniz bebiş dolsun inşallahhhhhhhh:emir_bebek::emir_bebek:
nazmiyem Allah analı babalı büyütsün arkadaşının bebişiniiiii darısı hepimizin başınaaaa:nazar:
nasipim huuuuuuu hiç görmüyon bizi yahuuuuu:1hug:
şebbom esmam mervem gülşenim rahelim aslım seherim asişim razişim sinemim pınarım nikolüm emelim yeni gelenler arada ceeee diyenlerrrrr öpüldünüz anacımmmmmmŞenizŞeniz

ayşem hamişimm nasılsın bakalımj. beni sormadan da geçmezmiş, allah gönlüne göre versin canım beniim.bebişimiz nasıl bakalım?

canım geç olsun güç olmasın ama sabretmek zor anlıyorum senii

hamişlerimmmm, hamiş adaylarımm. nasılsınızz? hepinize kucak dolusu sevgiler. bugün regl oldum yarın tedaviye başlıyoruz allahımın izniylee. allah hepimizin gönlüne göre versin insallaaaah..şebbom esmam mervem gülşenim rahelim aslım seherim asişim razişim sinemim,aslımmm hepinize hayırlı cumaaalaaara.s.

hoşgeldin pınarcım hayırlısı olsun canım inşallah emeklerin boşuna gitmez bebişine kavuşursun bitanem

hoşgeldin pınarcım hayırlısı olsun canım inşallah emeklerin boşuna gitmez bebişine kavuşursun bitanem

saolasın birtanem. insallaaah bebişlerime kavuşurum. allah kimsenin emeklerini boşa çıkarmasın ve allah gönlümüze göre versin insallah. nasılsın bakalım nası gidioo? kimse yok topicte

pınar hoşgeldin canım...inşallah göbüşün bebişle dolar hayatım...emeklerin boşa çıkmaz...
sehercim sen de üzülme canım...bak mercimeğin sağlıklı seninle beraber daha ne istiyosun...haftaya görürsünüz inşallah...
ayşecim sen de hoşgeldin...nasıl gidiyo hamişlik...
nasip seni görmek ne güzel canım...listede benim günümü 3 aralık diye yazar mısın canım...bakalım o güne kadar çalışalım da...
topiğin diğer güzel hamişleri ve adayları...öğle mahmurluğu mu çöktü üzerinize ne?bugün ben geldim..şimdi de kimsecikler yok...hadi gelin yaaa...nerdesiniz?

pınar hoşgeldin canım...inşallah göbüşün bebişle dolar hayatım...emeklerin boşa çıkmaz...
sehercim sen de üzülme canım...bak mercimeğin sağlıklı seninle beraber daha ne istiyosun...haftaya görürsünüz inşallah...
ayşecim sen de hoşgeldin...nasıl gidiyo hamişlik...
nasip seni görmek ne güzel canım...listede benim günümü 3 aralık diye yazar mısın canım...bakalım o güne kadar çalışalım da...
topiğin diğer güzel hamişleri ve adayları...öğle mahmurluğu mu çöktü üzerinize ne?bugün ben geldim..şimdi de kimsecikler yok...hadi gelin yaaa...nerdesiniz?

canım benim saolasın insallah bu sefer çift çizgiyi görmek nasip olur sağlıcakla. allah hepimizin göbüşünü bebişlerle doldursun insalllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah :)sırnaşık şey

evet canım allaha şükür iyi işte amin canım rabbim dualarımızı kabul eder ve bebşlerimizi verir inşallah herkes yoğun sanırım

canlarımmmm sanırım bugün kontrolden sonra girebilirsem anca işte yazarım size durumu şimdilik çıkayım yengem yeğenlerim gelecek birazdan inşallah onlardan fırsat bulurumda size sonucu haber veririm iki tane tatlı mı tatlı canavar gelecek :emir_bebek::emir_bebek:
pınarımm inşallah bu gördüğün son kızmızılar olurrrr bebişlerin sana gelirrrr adetin şöle bi 10 ay kadarcık ertelenirrr inşallahhhhh:1hug:
razişimmm canımmmm inşallahhh Rabbim hepimize nasip ederrrr bebişlerimizi kucağımıza almamızıııııa.s.
nikolümmmm hafiften bulantılar başladı yani çokkkkk iyi gidiyorrrrr-arkadaşım dedi bulantıların olması bebeğin büyüdüğünü gösterirmiş-bebişim büyüyo inşallahhhhhhhgamyoncuiremsu
ve diğerleriiiiiiii şimdilik hoşçakalınnnn inşallah 7 gibi burda olacammmm birilerinden fırsat bulursammmmm:a015::a015:

ayşemm hadii gülee güllee git güle güle gelll:)

pınar hangi hastaneye hangi doktora devam ediyorsun?

evet canım allaha şükür iyi işte amin canım rabbim dualarımızı kabul eder ve bebşlerimizi verir inşallah herkes yoğun sanırım

amin canım amiiin insalllaaaah. umut etcez başka çaremiz yok

canlarımmmm sanırım bugün kontrolden sonra girebilirsem anca işte yazarım size durumu şimdilik çıkayım yengem yeğenlerim gelecek birazdan inşallah onlardan fırsat bulurumda size sonucu haber veririm iki tane tatlı mı tatlı canavar gelecek :emir_bebek::emir_bebek:
pınarımm inşallah bu gördüğün son kızmızılar olurrrr bebişlerin sana gelirrrr adetin şöle bi 10 ay kadarcık ertelenirrr inşallahhhhh:1hug:
razişimmm canımmmm inşallahhh Rabbim hepimize nasip ederrrr bebişlerimizi kucağımıza almamızıııııa.s.
nikolümmmm hafiften bulantılar başladı yani çokkkkk iyi gidiyorrrrr-arkadaşım dedi bulantıların olması bebeğin büyüdüğünü gösterirmiş-bebişim büyüyo inşallahhhhhhhgamyoncuiremsu
ve diğerleriiiiiiii şimdilik hoşçakalınnnn inşallah 7 gibi burda olacammmm birilerinden fırsat bulursammmmm:a015::a015:

kız bana bak mutlaka gelince yaz merakta bırakma bizi insallah hayırlı haberlerlen gel canımm mucuukk

X