Umudumuz Umut olsun

ben geldimmmmmkaydirigubbakcemile3
aslında bunu 1.30 saat önce yazacaktım bankada işim vardı sabah yazamadan çıktım -çünkü her zaman ki gibi geç kalktımmm:roflol:-gelince önce okuyam dedimmmm de okurken komşu baskını yedimmmmmmm neyse canlarım bakıyorum topik karışmışşşş neyse bebişlerimiz iyi olsunda kızdı erkekti hiç farketmez değil miiii:nazar:de nasipppp sanada sulanmışlar kız niye demedin benim dünürüm ayşe diyeeee:eek:klava:
yarın bu saatlerde sıra bekliyor olacam kızlarrrr inşallah herşey güzel giderrrrrrr:Saruboceq:
Allahım hepimize anne olmayı nasip etsin en kısa zamanda beklemeler hayırlısıyla sona ersin kartlar ertelensin-şöyle 9 ay kadarcıkkk-çift çizgi herkeze gülümsesin anneliği müjdelesinnnn ve bu yıl bitmeden listemiz pembeye bürünsün boylu boyunca inşallahhhhh:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Emelcim herkez gitti ikimiz kaldık sanırım napıyor tatlı oluşun tekmeliyormu annesini

Tamm esmacım bekliyoruz resimleri
ayşem hoş geldin nasılsınız canım
çok iyiyizzzzzzzzkaydirigubbakcemile2
merhaba ayse nasılsın bakalım bulantılar çok mu fazla
yeni yeni başlıyo fazla değil ama ağzımda berbat bir tat var dünden beriiiii bebişim büyüyoooo inşallahhhhhhh:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
siz nasılsınız bakalımmmm canlarımmmm:1hug:

çok iyiyizzzzzzzzkaydirigubbakcemile2

yeni yeni başlıyo fazla değil ama ağzımda berbat bir tat var dünden beriiiii bebişim büyüyoooo inşallahhhhhhh:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
siz nasılsınız bakalımmmm canlarımmmm:1hug:

buyuyecek tabı annesı bızde ıyıyız hafta sonu doktora gıdecektık ama randevu vermıyor sekreter hanım dolmus bızde salı gunu gıdecegız artık

hoşgeldin ayşecim geçecek bunlar merak etme diğer kızların bulantıları geçti karınları şişti seninde öle olsun bebeğin kocaman olsun inşallah canım

meraba arkadaşlar benide aranıza alırsanız çok sevinirimhihoyyyt bende umudunu yitirmeyenlerdenim ama çok yoruldummirmirmirmir 8yıllık bir mücadele ama hala yok umut herzaman var ama rabbim buyuk:lepi:

meraba arkadaşlar benide aranıza alırsanız çok sevinirimhihoyyyt bende umudunu yitirmeyenlerdenim ama çok yoruldummirmirmirmir 8yıllık bir mücadele ama hala yok umut herzaman var ama rabbim buyuk:lepi:

merhaba canım ben emel umudunu hıç kaybetme mutlaka o mınık meleklerı sızde kucagınıza alacaksınız

hoşgeldin cnm inşallah uğurlu geliriz sana:nazar:a.s.

arkadaşlar çok saolun umarım burda ben ve tüm olmayan arkadaşlar bende hamileyim yazısını yazarızz

MUDUNA SONUNDA KAVUŞAN GÜZEL HAMİŞLERİMİZ

* Boddim......................................( Esma )..........17.09.1987
* Emelyucel.................................( Emel )
* nazers......................................( Nazmiye )......09.03.1984
* RUMELİLİ.................................( Gülşen )........29.03.1979
* ssensun...................................( Seher )..........31.07.1982
* aslımmm................................. ( Aslı ).............28.01.1985
* myhope....................................( Ayşe )...........06.12..1974

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDEN GÜZELLER

* Rahel................................14 Kasım ( Emel ).............15.02.1978
* melankolia.........................14 Kasım ( Pınar ).............26.02.1985
* raziş.................................24 Kasım..( Raziye )..........03.06.1984
* zuzu79..............................25 Kasım .( Sinem )
* alabama............................28 Kasım .( Şebnem )........07.08.1971
* crazybaby..........................09 Aralık .( Nasip )............28.01.1972
* asiş.............................................. ... ( Asiye )............15.02.1981
* nicole78.......................................... ( Merve ).............01.12.1978
* cancer................................?????? ..( Merve ).............23.06.1982

BİZLERDE BU AY UMUDUMUZA KAVUŞABİLMEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

kızlar beni listeden çıkarmışsınız ama haklısınız ugruyamıyom uzun zamandir ekleyın tekrardan offfffff bu ayda olmadı kızlar git gide sonamı yaklaşıyoz ne ben çok heyacanlanıyom inş en kısa zamanda hamiş kalırız canlarım ben adet 15 aralık yazin son yazışınız olur inşş hamiş listesine geçeriz inş

Bugün test aldım kızlar yarın yapcam ya heyecanlıyım bide korkuyorum ya. Hamile değilsem ya kötü bişey varsa diye korkuyorum ya

canım benim hayırlısıysa eger insallah allah çift çizgiyi görmeni nasip etsin. sonuç negatif olursa da canını sıkma yani en azından moralini yüksek tutmasya çalış canım

ya arkadaşlar nerdesiniz nasip ayşe esma şebnem gülşen nazmiye pınar emel emel yücel sinem pınar badegül aslı asiye merve 2 unuttuklarım nerdesiniz

aslım sen nasılsın bebeiş nasıl
razişim nasipçi siz nasılsınız canım
pınar sinem emel badegül şebocum esmacım gülşencim kızlar sizler naparsınız bakalım malum eror yemeden yazayım sona bol bol eror yiyorum

kızlar selam ben geldim..yani umarım error olmazda mesajom ulaşır size...bakıyorum herkes iyi..Asiyecimn canım hakkında hayırlısı olsun..Seher cmt için bol şans diliyorum sana ama benımde içimden erkek geçiyor..Ayşe canım nasıl gidiyor hamilelik.? Nasip sen nasılsın? Pınar sinem merve merve2 esma nazmiye raziye aslı şebo emel başka kim kaldıysa unuttuğum özür dilerim. umarım herkes iyidir. benım hala iğnelerdenmidir nedir karın ağrılarım devam ediyor. bu arada ocak ayına kadar dinlenme verdi doktorum..kendiliğinden olursa ne alaaa..

mervecim sen ben raziye pınar diğer merve sinem şebnem emel ve nasip çabuk iyileşelimde 2009 u bebek yılı yapalım inşallah canım önemli olan çabuk toparlanmak ondan sonra inşallah 2008 yılının bebeklerini geçeceğiz...

yok kız bana iki bebek sığmaz 42 kiloyumkaydirigubbakcemile3 ama kararlıyım 2 ayda alcam kilo asiye sen bana ver kilonu paylaşalımmhihoyyyt

razişş sende buarada boş durmaa çalış kız getir bitsin bu kavga

kız ben de 42 kiloyum hihihi

kız özlemezmiyis seni esmacım biz burada kim yoksa özlüyoruz merak ediyoruz nerde nasiple ayşe mesela nerde bunlar hadi pınar ce deyip akşamları kaçıyo ama onlar nerdeler özledik valla.

İnşallah ayşecimin bebeğide iyidir annesine haftasonu ceee der..

arkadaşlar soran sormayan herkesi selamlıyorum ve kucak dolusu öpücüklere boguyorum. kaç gündür kalabalık ev görümcem bende kaldı ve pc başına geçemedim doğru dürüst. adet olmayı bekliyorum bi an önce olsam da tedavime hayırlısıyla başlasam. arkadaşlar kız kavgası etmeyin insallah 2iz kızlarım olcak olunca sizin oğlanlarla beşik kerteriz :p hepinizi öpüyorum canlarım, hepinizi çok seviyorum dularım sizinle. kendinize ve bebeklerinize ii bakıın mucuuk

İşte gidiyorum
Birşey demeden
Arkamı dönmeden
Şikayet etmeden
Hiçbirşey almadan
Birşey vermeden
Yol ayrılmış, görmeden gidiyorum

Ne küslük var ne pişmanlık kalbimde
Yürüyorum sanki senin yanında
Sesin uzaklaşır herbir Adımda
Ayak izim kalmadan gidiyorum

Gerdiğin tel kalbimde kırılmadı