Umudumuz Umut olsun

nasip ben 2hafta önce gittim ya kontrole daha yumurtlamaya başlamamıştım ancak yumurtlasam 16gün sora regl olcamdır herhalde bakalım ne zmn isterse gelsinn..

ayşeeeeeeeeeeee artık merak eder hale geldikk gell..
nasip sen enson nezmn konustun

bende mi dinlemesemkaydirigubbakcemile3 neyse banada zaten 2ay dedi allahın izniyle inşallahh ogünleride görcem

banada 1 ay demişti zaten 42 günde adet oldum 5 gün sürdü 47 gün sonra denemeye başlamış oldum hayırlısı mervecim korkuyorum valla gene kist olur diye sende tamamen iyileş ilk adetin olsun rahatla sonra bebek düşünürsün canım Allah ım sağlıkla bir bebek verir inşallah sanada isteyen herkese de bana da:sm_cool:

ıkınızede nur topu gıbı kızlar versın nasıpcıgımede kendıne benzeyen suslu bır kız versın benım oglana alalım

dınleme sekerım çalısmalara başla kaydirigubbakcemile5

kızlar sız hamıle kalın ılk badılerı benden

ay canım ya allah razı olsun aminnn inşallahh yeterki sağlıklı olsunn yalnız benim kızım olursa dünürüm belli esma görmesin emel kızımı almaya kalkıştığını:roflol:

ay canım ya allah razı olsun aminnn inşallahh yeterki sağlıklı olsunn yalnız benim kızım olursa dünürüm belli esma görmesin emel kızımı almaya kalkıştığını:roflol:

guzelım masallah senın dunur buraya ugramıyo onunkıne armut piş agzıma düş olur bak ben senın yanındayım o ıse mart annelerı bolumunde kaynatıyorhihoyyythihoyyyt

kızlar selam..umarım herkes iyidir...fazla giremiyorum kusura bakmayın..benım durumu biliyorsunuz. bugün de çok az lekelenmeler devam ediyor. ama karın ağrım çok fazla sanırım yarına iyice gelecek..hepinize desteğiniz için çok teşekkkür ederim...keşke dualar kabul olsaydı ama kısmet değilmiş...şimdilik herkese iyi akşamlar..

guzelım masallah senın dunur buraya ugramıyo onunkıne armut piş agzıma düş olur bak ben senın yanındayım o ıse mart annelerı bolumunde kaynatıyorhihoyyythihoyyyt

demek öle mart annelerinde ben şimdi gider onu basarım ordannnklava:
evet emel ben düşüncem bunu..
cnm senin neden düşük olmuştu ben yoktum sanırım ozaman

ıyı aksamlar canım dualarımız senınle

ah be güzelim biz her zaman yanındayız senin allahtan hep hayırlısını istedik sağlık olsun bitanem :1hug:

mart anneleri topiğine şöyle yazdım "sevgili dünürcüm arada benim olduğum topiğede uğramanı bekliyorumm yoksa kızımı emel alcak haberin olsun"

Canım benim fazla üzme kendini ben duanın gücüne inanırım dünya duayla dönermiş derler bizde. o yüzden nasılsa olacak sadece bizimki biraz nazlanıyor o kadar canım benim iyi akşamlar inşallah acılarında biter tatlımmm:1hug:

Evet esma hep oradasin bizi sensiz birakiyorsun oh iyi yazmişsin mervecim emelcim üzülme herşeyin hayirlisi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…