Umudumuz Umut olsun

günaydın kızçeler...aslı merve size ayrı günaydın....ne var ne yok...izmirde bile hava soğudu...istanbul kimbilir nasıldır?

günaydın kızlar bugün hava kapalı ve soğuk biraz yağmur var inşallah bereket getirir bizlere

günaydın adaşım donuyorumm sorma :) bende iyim çok şükür işlerle boğuşuyoruz işte bugün sanırım yoğun olcam hafifletince gelirim..öpüldünüzzz kızlar

bende üşüdüm valla...doğalgazımızı kullancaz ilk defa bakalım...nasıl ısıtacak...yakacak mı yoksa cebimizi falan...asiye ne yaptın?test yapacaktın yapmadınmı?

günaydın kızlar nasılsınız benin netteb sorun var dün giremedim bütüngün sinir oldum valla

KIZLAR GÜNAYDIN BİRAZ ERKEN AMA SİZEDE SORAYIM BU BEBEK ŞEKERİ YAPIMINI BİLEN VAR MI YA ben baktım ama bulamadım nasıl oldunu ben kendi düğünümde kına keselerini yapmıştım süsle ama şimdi bu konuda bi fikarim yok

günaydın sehercim...inatçı meleğin napıyo bugün...doğana kadar kendini göstermemekte kararlı galiba...

selam kızlarr
artık kımse topıc e ugramıyo hayırdır....bı sorunmu var ben mı kacırdımm

yok cnm valla bir sorun herkes yoğunluktan girmiyor herhalde..
sehercim benim annem yaptı bebek şekerini yiğenim için minik patik şeklinde rengarenk ördü tülün için de bademli çikolata koyduk..

hastanede ise bebekli toplardan dağıttıktı onlar hazırdı.

ağlıcam yaaaa bu ne hal heyyy kendinize gelinn bak hamile kalsam burdan ilan etsem kimse görmeyecek oooo nerde eski topiğimizz büyüklerimiz olmayınca tabi başımızda böyle oluyor..

ya arkadaşlar nerdesiniz nasip ayşe esma şebnem gülşen nazmiye pınar emel emel yücel sinem pınar badegül aslı asiye merve 2 unuttuklarım nerdesiniz

ya arkadaşlar nerdesiniz nasip ayşe esma şebnem gülşen nazmiye pınar emel emel yücel sinem pınar badegül aslı asiye merve 2 unuttuklarım nerdesiniz

sitenin azizliğine uğradık desemmmmmmm
baştan alayım bariii ctesi köye kayınvaldemlere gittik pazar dönüşte annemler geldi ptesi onlar gitti evi anca topladım eltim geldiii arada kaçamak girmeye anca fırsatım oldu yazamadım neyse dün de ben misfirliğe gitmiştim dönüşte baktım hepiniz beni merak etmişsinizzz canlarım benimmmm:1hug:hemen yazayım dedim ama ne mümkünnn yazabilene aşkolsun sitenin tamire gideceği tuttuuuu mesaj yazmalar askıya alınmışşş işte o da öyle kaldı bugün bir heves açtımmm da açılmıyor kiiiiiklava:klava:site yine kafayı yediiiiiiiiii-tatlicadiarzu-son kez deneyem dedim işte burdayımmmm da inşallah error yememmmm:roflol:
uzatmayayım zaten kimse de yok galibaa ben iyiyim canlarımmmm cuma kontrole gidecem bu arada bulantılarım başladı hafiften hafiftennn hepinizi öpüyoruzzzzz herşey gönlünüzce olsunnnn topikimiz bebiş dolsun inşallahhhhha.s.
mucukss mucukssssssssŞenizŞeniz

günaydın kızlarrrrrrrrrr

dün siteye bir türlü giremedim innın error yemekkten siteden soğutuyorlar bizi
yetkililer okuyorsanız eğer buna bir çözüm bulun artıkkaydirigubbakcemile3

Kızlar herkeze günaydın dün siteye günbaydın deyip sonra giremedim işlerim feciydi öğlede denedim gene giremedim sonra denedim yine olmuyor eror yemekten bıktım vallah
buarada asiye dün doktordan geldi doktor söktürücü vermiş kürtajdan sonra böyle olabilir demiş hamiş değil yani neyse olsun sağlıklı olsunda dün bunu söylemeye girecekti giremedi site sayesinde

MUDUNA SONUNDA KAVUŞAN GÜZEL HAMİŞLERİMİZ

* Boddim......................................( Esma )..........17.09.1987
* Emelyucel.................................( Emel )
* nazers......................................( Nazmiye )......09.03.1984
* RUMELİLİ.................................( Gülşen )........29.03.1979
* ssensun...................................( Seher )..........31.07.1982
* aslımmm................................. ( Aslı ).............28.01.1985
* myhope....................................( Ayşe )...........06.12..1974

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDEN GÜZELLER

* Rahel................................14 Kasım ( Emel ).............15.02.1978
* melankolia.........................14 Kasım ( Pınar ).............26.02.1985
* raziş.................................24 Kasım..( Raziye )..........03.06.1984
* zuzu79..............................25 Kasım .( Sinem )
* alabama............................28 Kasım .( Şebnem )........07.08.1971
* crazybaby..........................09 Aralık .( Nasip )............28.01.1972
* asiş................................................. ( Asiye )............15.02.1981
* nicole78.......................................... ( Merve ).............01.12.1978
* cancer................................?????? ..( Merve ).............23.06.1982

BİZLERDE BU AY UMUDUMUZA KAVUŞABİLMEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…