Umudumuz Umut olsun

tünaydın kızlar

herkeze günaydın kızlar bol bol hamişli günler pınarcım nasılsın canım merve 2 sen nasılsın
inş asiyecim ve pınarcım kız olur aman sağlıklı olsun ya sağlıklı olsun benim bebeğim olsun yeter :)
nasip sen nasılsın tatlım
esmacım çok yoğunsun sanırım bu aralar girmiyorsun hiç topiçe
iyiyim hayatım sağol kız hadi büyük gün önümüzdeki haftaymış hayırlısıyla gösterirde inş nazlanmaz
günaydınnn kızlarrrr... nasip hoşgeldin demek adet oldun süper ya darısı başıma:)))
amin hayatım inşallah 1 hafta sonra oldum hayırlısıyla dr normal dedi tel ettim önce korktum çok erken oldu diye ama senin yumoşlar hazır durumda gelmesi normal dedi ne demek istediyse
günaydın kızlar nasılsınız nasipcim hayırlısı olsun canım umudumuz devam ettikçe rabbim birgün yüzümüzü güldürecek inşallah
güldürecek inş raziye güldürecek
Günaydın kızlar nasılsınız diyemeyeceğim baya iyisiniz hızlı başlamışsınız.

Nasipcim yarın test yapcam ondan sonra doktora gideceğim canım benim test ne çıkcak bakalım işin kötüsü yarın size ancak öğlen yazacağım sabahtan işim var işe öğlen gelcem doktora da cuma diye onun için dedim 2 gün üst üste izin alamam problem olur. Yarın ismmmo ya gidip evrak vermem lazım orası evime 2,5 saat uzaklıkta gidip dönmem öğlen olur ancak gelirim bide doktor için aynı gün izin alamam . Anladın mı tatlım yoksa doktora gitmeyi bende çok istiyorum
hadi hayırlısı asiyecim ama bana sorarsan yarını bekleme yap hemen bayağı oldu çıkması lazım artık
günaydın kızlar herkese.....bende benim küçük adamımın son vesikalığını ekliyim size :)) anlayamayanlar için şimdiden söyliyim.....sağdaki oturan kişi kendisidir.....oturuyor evet....kolları karşıya açık.....kulağı görün önce,sonra göz çukurlarını....işte suratımız ortaya çıktı..zaten 3/2 si yanaktan ibaret kuzumun.....puzzle gibi oldu...işte bay yanakkkkkk........

[
cimg0126pm6.th.jpg
[/IMG]
kız bu koca adam olmuş 41 kere maşallahhhhhhhhhh
selam kızlar yarım saat vaktim var hemen gireyim dedim dünden beri elektirik hattımızda b,i problem vardı ha bire sigortalar atıyordu sabahtan beri onla uğraşıyo kocişim yeni gitti

bende dün doktora gittim yumoşlarda çatlayan varmış dr bu ay hamile kalabilirsin dedi gecikmeni beklicez şimdi dedi o yüzden keyfim yerinde inşallah kart görmem ya
yalnız idrar yollasrımdan iltihap olmuş antibiyotik veriyorum ama hamileysen zararı olmayan bi antibiyotik merrak etme dedi
dünden beri midem bulanıyo ya psikolojik yada ,ilaçtan ama kendimi şu an için iyi hissediyorum ya 4 göz 25 kasıma odaklandım kıslar:)

gel 25 kasım gel bizim yüzümüzü güldür.sinemcim hakkında ne hayırlısıysa o olsun hayatım
gelelim diğer bayanlara şebo gülüm canın neden sıkkın
esma kız naber
ayşe hanım nerelerde

Hoşgeldin emelcim ve nasipçim nasilsiniz
inş gösterir nasipçim sona kalan hamişlerin bebişleri çok nazli ama bakalim
ayşem çitir hamişim nasilsinnnnnnnnnnn NERELERDESİNNNNNNNNN

Son düzenleme:
kaydirigubbakcemile3Teyzesi ufaklik çok iyi tekmeliyor pit pit geçen ilk defa esim hissetti tekmeledigini ne guzel ya keske bizde hissetsek dedi

ahanda geldim burdayımmm kimler var kimler yok ya oğlumu özledim ben ama sabredeceğim ve 22 kasıma kadar bekleyeceğim bu hafta gitmek yok hem oğluşum büyüsün

kız testler bozuktur bugun kaçıncı gun bakım aaaaaa sızın bu bebısler pek nazlı vallahı

canım yarın 45. günüm olacak son adet tarihimden itibaren en son testigeçen çarşamba yapmıştım gerçekten çıkar mı emelcim ya benim yapım bi tuhaf çünkü sonuçta sürekli su çay içiyorum duru idrarda çıkmaz yazıyo nette sabah idrarında net çıkar diyo

emelcim ben geçen ayda 42. günümün akşamı adet oldum kürtajdan sonra düzensizleşti sanırım

18 ağustosta aldılar ya bebeğimi 2 aylıktı kalp atışı duyulmamıştı canım sen o ara pek giremiyordun miden falan çok bulanıyo o aralardı yani

canım geçmıs olsun tekrar ama erken degılmı zaten bende kurtaj oldum ve doktorum 3 ay ara verkı rahım dınlensın dedı kurtajdan sonra ılk ıkı ay korunmasandan olmuyo zaten (doktoru dınlemedım ben denedım olmadı ) hayırlısı ıstersen yarın sabahdan yap testı olmazsa bır dokrora görun

canım geçmıs olsun tekrar ama erken degılmı zaten bende kurtaj oldum ve doktorum 3 ay ara verkı rahım dınlensın dedı kurtajdan sonra ılk ıkı ay korunmasandan olmuyo zaten (doktoru dınlemedım ben denedım olmadı ) hayırlısı ıstersen yarın sabahdan yap testı olmazsa bır dokrora görun

Sağol cnm ben 27 eylülde kontrole gittim canımbana senin vücudun kist üretiyo dedi
hemen başla bebek çalışmasına dedi ben pcoluyum o yüzden vücudum kist üretiyo maalesef hatta kürtjdan sonra bile 2,5 cm kist olmuş ben eylülde doktora gidene kadar sonra 28 eylülde hastalandım doktora sonraki hafta gittim kist gitmiş ama gene olabilir hemen başla sen dedi bana

anladım canım senın ozel bır durumun var yanı ınsallah hamılesındır canım allah ısteyen dıleyen herkese bu mutlulugu versın

oh kızlar güsel kaynatmışssınız esmacım bir ce deyip kaçıyorsun özliyoruz sizi
ya kızlar benim sol tarafım kalçam ve belim ağrıyor ya normalmi sizce

emel sora bidaha nezaman hamile kaldın hemen 3ay sonra kalabildin mi?

X