Umudumuz Umut olsun

gülşenim maşallah kuzeye inşallah yersin yumulursun yanaklarına allah tamamına erdirsin hayatım.

hoşgeldin şebnemcim anlıyorum canım seni rabbim ne eylerse hayırlısını eyler sabrımızla sınanıyoruz canım olacak inşallah bebişlerimiz sabır edelim canım
Bugün test aldım kızlar yarın yapcam ya heyecanlıyım bide korkuyorum ya. Hamile değilsem ya kötü bişey varsa diye korkuyorum ya
asiyecim hayra yoralım hayır olsun canım inşallah bebişdir canım yarın çift çizgiyi görürsün inşallah:Saruboceq:
Sağol razişçim iyiyiz ana kiz birde şu suratim kap kap soyulmasa resmen deri değiştiriyorum haftaya bugün gitmeyi düşünüyorum doktora bakalim
aslıcım kızın senin güzelliğini alıyor sanırım birde her insan aynı olmuyor bak benim amcamın kızıda hamilede 4 aylık onun da lekelenmeler var yüzünde ama onun bebişi erkek yapıdan kaynaklanıyor sanırım olsun onlar geçer sonra bebişin sağlıklı olsun yeterki:1hug:

Evet razişçim sağlikli olsun bebşim yeter
isiririz inş gülşencim ay bebeğimin cinsiyeti kesin belli olsun hemen kendimi alişverişe adicam

gülşencim maşallah kuzeye...pek anlamadım neresi nerde duruyo ama yinede kocaman maşallah....yersin o totoş yanaklarını sen onun...

selam kızlar yarım saat vaktim var hemen gireyim dedim dünden beri elektirik hattımızda b,i problem vardı ha bire sigortalar atıyordu sabahtan beri onla uğraşıyo kocişim yeni gitti

bende dün doktora gittim yumoşlarda çatlayan varmış dr bu ay hamile kalabilirsin dedi gecikmeni beklicez şimdi dedi o yüzden keyfim yerinde inşallah kart görmem ya
yalnız idrar yollasrımdan iltihap olmuş antibiyotik veriyorum ama hamileysen zararı olmayan bi antibiyotik merrak etme dedi
dünden beri midem bulanıyo ya psikolojik yada ,ilaçtan ama kendimi şu an için iyi hissediyorum ya 4 göz 25 kasıma odaklandım kıslar:)

gülşen bu arada bayıldım oluşuma maşallah nazar değmesin inşallah
erkek erkek oturmuş :)

şebom allah hakkımızda hayırlısını versin yavrucum
bu kadar sabretmenin mükafatını en hayırlı yoldan versin rabbim

seher aslı esma nasip merve2 şebo gülşen burda siz varsınız galiba naber kızlar
ayşe merve emel raziş sizleride çok öptüm unuttuğum var mı acaba

hadi hayirlisi canim hayirli haberlerini bekliyoruz inş hamişsindir ve sevindirirsin hepimizi

selam kızlarrrr herkeseee kolay gelsınnn..
gulsencım masallah kocaman olmus kuzeyallah saglıla kucagına almayıda nasıp eder ınsaalah

bizimde önümüzdeki hafta bakalım cinsiyetinide öğrenicem kız olup olmadığını gösterirse miniğim belli olucak salı günü tüm gün izin alıp gidicem inş çok özledim ya nasıl dayanıcam bilmem

İnşallah aslıcım gösterir de miniğin görürsün canım az kalmış ama insan da heyecan yapmadan duramaz aman inşallah nazlı çıkmaz seninkide o zaman kesin kız derim haaa:teytey:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…