Umudumuz Umut olsun

Kizlar merhabe ancak geldim ya çok yoğundum anca rahatladim emelcim üzülme canim umudunuda yitirme sakin belkide yerleşme lekesidir
sehercim nazli çikti senin bebiş bakalim 2 hafta sonra göstericekmi benimkide bu arada kizlar ben evecip vitemin kullaniyordumçok az kaldi doktora gidene kadar bitebilir napsam arayip sorsammi doktoru beklesemmi bu vitamini içmeye başladiimdan beri sanki kilo aliyorum gibi ya kizlar birde benim suratimda lekelenmeler oluyor çirkinleştim iyice herkez kiz diyor bana sizde varmi lekelenmeler yoksa sadece bendemi

tamam cnm ben zaten beklicem 2ay demişti çabuk geçsin zaman yaaaalaelaelaelaelae

aslı vitaminin bittiyse yenisini alabilirsin....vitaminleri son aya kadar kullandırıyorlar çünkü....sağlık karnene veya reçeteye yazdırmana gerek yok çünkü ssk vitamini karşılamıyor artık...bilgine.....ayrıca doktora gitmene ne kadar var....1 hafta içmezsen bişey olmaz meraklanma....

banada doktorum kanzıslık başlamış dedi demir hapı verdi bide calsıyum candoz yazdı

Sağolun kizlar ben elevit kullaniyorum hala belki baka bişey verir diye teradütteyim ondan suratim çok kötü çokkk çirkin anneyim sivilcem yok lekeler var kirmizi kirmizi

kızlar ben geldim...baya kaynatmışsınız...
emelcim üzme güzel canını hayatım..biraz daha bekle bakalım..belki de yerleşme kanamasıdır...allah herşeyin hayırlısını versin....
sehercim demek yine göstermedi kendini yumurcak...aman sağlıklı olsun da varsın göstermesin...mervecim sen de önümüzdeki ay başlarsın çalışmalara canım...1 ay dediğin ne ki çabucak geçer merak etme sen...
nazmiyecim hadi bu ay senden bekliyoz güzel haberler bakalım....
badegül sen ne güzel diyosun öyle canım...bi daha ki aya inş dediğin gibi olur da bebişim gelir canım yaa...
diğer kızlar...sesi soluğu çıkmayanlar...siz neler yapıyosunuz bakiiimm..

slm kızlar anca gelebildim nasılsınız bakalım? geçmişi okuyamadım yeni hamiş haberleri var mı bakalım?? ben hala adet olmayı bekliyorum kpontrol hapım yarın bitiyor hayırlısıyla bi an önce bitse de adet olsam ya zaman geçmiyorrr

hoşgeldin pınarcım merve2cim bide berfincim kızlar pek uğramadılar bugün işleri çook galiba.

Aslıcım kızın olcak senin kızlar annesinin güzelliğini alırmış..:teytey::sm_cool:

nasılsın canım sen neler yaptın bakalım?

anaam insallah allah gönlüne göre verir aslı, kız istiosan insallah kızın olurr :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…