Umudumuz Umut olsun

valla kızlar doktordan geldik benimki içerde bağdaş kurmuş oturuyodu bi yerinide göstermedi baya uğraştık ama malesef keyfini bozamadı benim tospa bide onca çukulata yediydim:)) çok sinirlendim valla doktorumda gülüyo acelesi yok annesi dio
hamileliğin başından beri 3 kilo almışım çok iii dedi hergün bi kez haşlama ye dedi şimdide hazımsızlık sorunu için benim bebişi bakalım cumartesi diğer doktor amcası görebilecekmi eşim dalga geçiyo o diyo bizim evin ağası olcak baş köşeye kurulmuş die:KK43:

valla kızlar doktordan geldik benimki içerde bağdaş kurmuş oturuyodu bi yerinide göstermedi baya uğraştık ama malesef keyfini bozamadı benim tospa bide onca çukulata yediydim:)) çok sinirlendim valla doktorumda gülüyo acelesi yok annesi dio
hamileliğin başından beri 3 kilo almışım çok iii dedi hergün bi kez haşlama ye dedi şimdide hazımsızlık sorunu için benim bebişi bakalım cumartesi diğer doktor amcası görebilecekmi eşim dalga geçiyo o diyo bizim evin ağası olcak baş köşeye kurulmuş die:KK43:

Canım ya valla senin bebek nazlı çıktı kız o kesin diycem ama bardaş kurmuş gerçekten evin ağası mı olcak ne....:sm_cool::teytey:

ay inanmıyorum yaakaydirigubbakcemile3göstermedik demek velet senii:emir_bebek: çokgüldüm seher ya cumartesi neden gene gitcen sık çağırıyor demekki senin doktor? seher koysana sende usg görüntünü

hayırlıusı olsun seher cım saglıklı olsunda hıc takma kafaya....bak bızımkıde gostermıyoo..evet ya nekadar sık gıdıyosun sen doktora ne ıyı bızımkı ayda bıkere yeterlı dıyo daha bır hafta var bulusmamızaa:KK43:(((/

Kızlar hepinize merhaba....Herkes iyidir inşallahhhh..Maalesef benım moralim bouk çünkü sabah lekelenmem oldu :KK43:(( Bu da demek oluyor ki aşılama tutmadı..2-3 güne kadar kırmızılar gelir sanırım..Cuma gününe kadar bile umutlarımı devam ettirmedi Allahım...Ama yinede hayırlısı olsun diyorum..fazla giremezsem kusura bakmayın..inanın hiç iyi değilim..böyle beklemek daha zormuş...hepinizi öpüyorum...

slm kızlar ben geldim geçmişi okuyordum yeni hamiş haberleri yok galiba inşallah gün içerisinde güzel haberler gelir...merve cim kırmızı kartı görmüşsün hiç üzülme bak dış gebelik diye korkuyordun öyle olmadığı için sevinmelisin bence benim başıma geldi biliyorsun inşallah bi dahaki aya hamiş kalırsın...bizim burada şöyle derler normal giderken adette gün değişikliği olursa bebek arıyor derler yani bence bir kaç aya kadar hamiş kalacaksın içime öyle doğuyor.....

cok sukur canım grıbı atlattım bıkacgundur kabuzluk sorunu yasıyorumm.. bıraz zorgunler gecıyo ama olsun bebısmız ıcın hersey katlanıyoruzzz
sen nasılsıun
bende iyim çok şükür tam kanamam bitti derken benimde lekelenmelerim devam ediyor.. doktor normal demişti bakalım ..

kızlar bişi sorcam size şimdi doktor bana 2ay dedi diğer doktorda 3ay demişti gerçi
neyse benim kürtaj 27 ekimdi 27 kasım 1.ay 27 aralık 2.ay olarak mı saycam yada adet olma sayıma göre mi şimdi aklıma geldi doktora sormadım :)

Kızlar hepinize merhaba....Herkes iyidir inşallahhhh..Maalesef benım moralim bouk çünkü sabah lekelenmem oldu :KK43:(( Bu da demek oluyor ki aşılama tutmadı..2-3 güne kadar kırmızılar gelir sanırım..Cuma gününe kadar bile umutlarımı devam ettirmedi Allahım...Ama yinede hayırlısı olsun diyorum..fazla giremezsem kusura bakmayın..inanın hiç iyi değilim..böyle beklemek daha zormuş...hepinizi öpüyorum...

emelcimmmmmmmm canım arkadaşımm bakk deme böyle biz iyi günde oludğu kadar kötü günlerinde de yanında olcaz hem ayrıca bak daha kartı yemeden umutsuzluğa düşmek yakışmadı be gülüm sanaŞeniz

canım herseyın hayırlısı..allah esıne ve sana saglık versın ıns en kısa zamanda kucagını bebısle doldursun bıraz kafanı dınle ama gel hemen aramıza gerı özletme kendınıı

emelcim hiç kafana takma canım bidahakine kısmet olur allahın nasiip eder inşallah
kız badegül sende hepn ce deyip kaçıyosun
merve2cim canım olsun allah ne zaman kısmet ettiyse o zaman vericek rabbim hayırlısıyla
merve öle oluyo canım aralık 27 2 ayın
nazmiyecim 3 lü testin sonucunu alcam bende normalde ayda 1 kez gidiyorum ay gecmiyo valla meraktan ölüyorum

Emelcim tatlım sıkıntı apma kendine belki yerleşme lekelenmesidir umudunu yitirme tatlım.
Mervecim banada 1 ay demişti doktor 1 adet geçirdim başla çalışmlara dedi ama en az 2 adet geçmesi iyi yazıyor nette..

emelcim dur bakalım kartı yemedin daha unutma belki bu lekenmeler farklıdır inşallah kartı yemez hamiş kalırsın canım üzülme umudumuz hep devam ediyor sağlık olsun allahın izniyle gelecek bebişlerimiz canım

X