Umudumuz Umut olsun

günaydın kızlar...cumartesinin ilk günaydını benden...inşallah güzel haberler alırız bugün...bol hamişli günler hepinize....

selam kızlar nasılsınız bakalım sanırım sitenin azizliğine uğradınız hepnizi öpüyorum ben çarşıya çıkıyorum biraz gezicem

iyi akşamlar kızlar nerdesiniz bugün topiği uğramayanlar nerdesiniz yoksa sizde tatilmi yaptınız hoşçakalın

kızlar selam kurstan geldim demin fırsat bulamıyorum pek girmeye
okuldan hastaneye ordan kursa derken çok yoğun geçiyor zaman yaww
hastaneye cuma günü gittim dr um geçen ay bir yumurta vardı bu ay 6 7 tane var biri çatlar inşaşşalh dedi
iğnemi oldum pazartesi gitçem yine ...inşallah çatlarlar:)
çok özledim hepinizi ..herkesi çok ama çoooooook öptüm ayşem nasipcim emelim gülşenim sehercim şebom aslım mervem merve2cim esmacım raziyecim aslıcım pınar ismini unuttuğum varsa özür ve yeni gelen arkadaşlar kendinize iyi bakın

günaydın kızlar bol bol dinlenin bakalım havada çok güzel burda topiğimiz ikinci sayfaya düşmüş birşeyler yazayım dedim herkesi öpüyorum haftaya inşallah bol hamişli günle başlarız
sinemcim özledik bizde seni inşallah yumoşların çatlar ikiz üçüz olur inşallah canım dualarımız senine allah yardımcımız olsun

Günaydın kızlar gününüz aydın haftanız hamileli ve hayırlı geçsin inşallah.

Aslıcım hala tık yok canım çarşamba veya perşembe test yapcam 45 günlük olucam o zamana kadar eğer olmazsam yapcam test hala test negatif çıkarsa cuma günü doktordan randevu alcam doktora gitcem mecburen canım...

herkesler günaydın güzel bayanlar haftamızın bol müjdeli geçmesi dileğiyle
aslıcım nasılsın
asiyecim inşallah olumsuz bi sonuç çıkmazda mutlu olusun canım
ben birazdan doktora gidicem kızlar bakalım benim ufaklık kendini gösterecekmi sabahtan beri çukulata yedim :)) bu seferde göstermesse ağlıcam artık

günaydın kızlarrr ii haftalar olsun hadi asiyecim güzel haberlerini bekliyoruzz..merve cnm sendende inş :)

sehercim seninkide göstercek pipisinii...hadi bakalım kızlar bol hamişli haftalarrrrrrrr

günaydın kızlar...maalesef dün kartı yedim...gününü şaşırmıyo valla...9 kasım dedik, sabahı yedik....neyse herşeyin hayırlısı...benden bu kadar...hadi güzel haberler yokmu bugün? sehercim hadi gör bakalım bebişini...prens mi prenses mi?bize de haber ver emi?

İnşallah sehercim gösterecek yeğen bugün kendini aaaaa o da naza çekti ama de mi

Merve2 cim canım üzülme bi daha ki aya inşallah canım . Bazen adet olmak da güzel ben sürekli negatif sonuç alıyorum ve son test yapcam perşembe günü hala negatifse adet olabilmek için dua etmem gerekecek doktora gitcem çünkü kesin söktürücü verecek yandık yani...
senağlama

canım senin için de hayırlısı hayatım...bakalım dr ne diyecek..o zamana kadar inşallah test sonucun pozitif çıkar da dr a gerek kalmaz...

günaydın asiye aslı seher merve merve2 diğer kızlar nerdesiniz esma ayşe nasip emel sinem şebnem gülşen nazmiye pınar emelyücel hepinizi hayırlı haftalar diliyorum bol hamişli günler herkese
asiyecim inşallah bebiş vardır canım
sehercim erkek gibi geliyor ama bu kadar uzun süre göstermediği için kız gibi geliyor kız oğlan hayırlı sağlıklı olsun canım

Hayırlısı olsun diyorum razişim ne yapim bekliyorum bakalım...:uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…