Umudumuz Umut olsun

Ben buradayım canım ama gitcem birazdan nasılsın biraz daha iyi misin cnm

iiiiiiiiii canım ya internette sorun var sanırım giremiyorum her zaman yada sitede problem oluyor açılmıyor şanssızım anlıcan..........sana iyi akşamlar ca nım kendine iiiiiiiiiiiiii bak öptümmmmmmmmmm:1hug:

canım yengemin bi arkdaşı önerdi bu dru. dalında uzman. kendi drumun aşılama deneyimi ya da bilgisi yok bu yüzden iyi bi dra gitmeyi seçtim. bakalım artık ne derse kabulüm. yeterki bebişim gelsiin artııık kafayı yiceeem.

Pinarcim hakkinda hayirlisi tatlim inş bebeşine kavuşursun hem yeni bir doktor iyi olur canim ya

saol hayatım amin insallaaah. bu dr aşılama ve tüp bebek uzmanı o yüzden içim rahat yanına giderken. hayırlısı insallahh

canım ya üzülmeee. bence sana sürpriz yapacaaak. kötü düşünme hemen bak bebişini de üzüyosun bööle

Günaydın kızlar gününüz güzel geçsin inşallah.

ben bugün test yaptım kocişden habersiz negatif çıktı gene yok ben hamile değilim demekki hasta olcammm

günaydın kızlar...2 gündür nette problem vardı...işler de yoğun malum...anca vakit bulabildim..ben beklemedeyim...dün olmam lazımdı normal şartlarda...bugün de yok hiç bişey...karnım çok ağrıyo 3 gündür...bilmiyorum nolcak...yarın test yapmayı düşünüyorum bugün de olmazsa...benden bu kadar kızlar...haber veririm yine...

günaydınn nasipp... mervecim hakkında hayırlısı inşallahhh pozitifffff:))

asiyecim ya ozaman negatif çıkıyor madem neden bukadar geciktin sorsana doktoruna?

asiyecim ya ozaman negatif çıkıyor madem neden bukadar geciktin sorsana doktoruna?

canım geçen ayda 42 günde oldum ben bugün 38. günüm oluyor. 42 günü de geçerse sorcam çünkü ben pco yum bide kürtajdan sonra olur böle diyorlar geçen ay gecikti diye doktora gittim söktürücü yazdı ama ben hapı almadan ertesi gün hasta oldum cnm o yüzden bekleyeceğim pazar günü 42 oluyor haftaya da olmazsam doktora sorcam gene

hakkında hayırlısı neyse o olsun mervecim inşallah bize müjde verirsin

günaydın hayatım nasılsın

günaydınlar bayanlarrrr nasılsınız baklaım

merve2 cim inşallah hayırlı haber veririsin sende ayşeden sonra bize
asiyecim sıkma canını nasipinde dediği gibi vardır bir hayır canım

hakkında hayırlısı neyse o olsun mervecim inşallah bize müjde verirsin

günaydın hayatım nasılsın

iyim nasipcim gün geçtikçe dahada iyi oluyorumhihoyyyt sen nasılsın annen nasıl?

asiyecim doktorda bana dediki en önemlisii stres 45 güne kadar olman gerek ama buzamanda stres yaparsan gecikir demişti sen yapıyor musun stres kendini sıkıntıya sokma olur mu?

şeboo nerdeee dün doktordan sonra gelmedi

annem iyi çok şükür şebo dün neden dr gidecekti ki ??

Galiba sokuyorum strese kendimi ama bebek için değil eğer bebek yoksa adet olim bari diye çünkü bebek olacak diye hareket ettirmiyorlar bana gitgide kilo alıyorum ve rahatsız oluyorum olmazsa 1-2 ay ara verimde aldığım kiloları bari verim dedim doktor kistik yapın var çocuk yap dedi. Hamile olmadan kilo alıyorum ya sıkıldım yanibenneyaptımki

günaydın kızlar ayşecim demek senin meleğin göründü 9mm olmuş canım benim yerim ben onu
merve2 inşallah hamişsindir canım
asiyecim hakkında hayırlısı olsun canım inşallah hamişsindir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…