Umudumuz Umut olsun

yok bebegım aglamasın ona kıyamam

Sende ağlama canım hamilelik insanı duygusal yapıyor herşeyden etkileniyo insan ama belkide senin yapındandır benim yengem de duygusal değişim olmadı ama bende kesin olur diye düşünüyorum kocam bana gülümsemese ben başlıyorum ağlamaya sen beni sevmiyosun diye...:asigim:

Emelcim canim çok üzüldüm canim benim bizde tartişmiştik yildönümümüzde sonra ben o sinirle gidip test yaptim ana pozitif çikti uçtum havalara bariştik ama benim kocam hediye felan almadi bende ona okadar çok şey almiştim adam işinden firsat bulamamiş bazen bende diyorum istemiyorsun bizi diye ama canim biz şuan çok hassasiz ondan üzülme hem gün bitmedi daha
buarada emelcim 20 haftada sağlik ocağina gidip tetenoz aşisi yaptirmak gerekirmiş bak 20 haftadasin

Emelcim canim çok üzüldüm canim benim bizde tartişmiştik yildönümümüzde sonra ben o sinirle gidip test yaptim ana pozitif çikti uçtum havalara bariştik ama benim kocam hediye felan almadi bende ona okadar çok şey almiştim adam işinden firsat bulamamiş bazen bende diyorum istemiyorsun bizi diye ama canim biz şuan çok hassasiz ondan üzülme hem gün bitmedi daha
buarada emelcim 20 haftada sağlik ocağina gidip tetenoz aşisi yaptirmak gerekirmiş bak 20 haftadasin

tesekkur ederım canım ben oldum geçen hafta persembe ama 2 gun kolum çok acıdı

selam kızlarrrr ben geldimmmm:teytey:
doktor usg ile baktı baktı sonunda 9 mm çapında küçücük bişey yakaladıııı büyük ihtimalle gebelik başlangıcı burası dediiiii haftaya daha net görecekmişizzzzzz hamilelik var yani dediiii bilmem anlatabildimmiiiii:eek:
emoşum ben o kocanı var yaaaaaaa:eek:klava::eek:klava:sen sakın üzülme yeğenimi üzme canım önemli olan o değil mi boşver kocişiiiiiiii dicemde boş verilmiyor ki umarım sana sürprizi vardır sen yanlış anlamışsındır canımmmmm:1hug:

doktor usg ile baktı baktı sonunda 9 mm çapında küçücük bişey yakaladıııı büyük ihtimalle gebelik başlangıcı burası dediiiii haftaya daha net görecekmişizzzzzz hamilelik var yani dediiii bilmem anlatabildimmiiiii:eek:
emoşum ben o kocanı var yaaaaaaa:eek:klava::eek:klava:sen sakın üzülme yeğenimi üzme canım önemli olan o değil mi boşver kocişiiiiiiii dicemde boş verilmiyor ki umarım sana sürprizi vardır sen yanlış anlamışsındır canımmmmm:1hug:

Ayşecim demek bebişin daha 9mm öle mi Allah bağışlasın sana meleğini canım kız neasıl anladın hamiş olduğunu sen test mi yaptın daha başlangıcında yakaladın bakim

Ayşecim demek bebişin daha 9mm öle mi Allah bağışlasın sana meleğini canım kız neasıl anladın hamiş olduğunu sen test mi yaptın daha başlangıcında yakaladın bakim

canım benim önden lekem geliyordu ya hani geçen ay 7 gün sürmüştüüüüüüü işte ona göre cumadan sonra günüm geçmiş olıyordu ama adeti doktorlar kanamadan itibaren saydığı için 5 kasımdı bilmem anlatabildim mi neyse pazar hala gelen giden olmayınca evde test yaptım pozitif sonra ptesi sabahı tekrarladım ardından kan testi yaptırdım o yüzden dün sabah yoktummm sonuç 394.62 çıktııı bugünde sonucu doktora gösterdik işteeeee:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

aysem hamılelıgıne çok sevındım ınsallah hayırlı evlatlar olurlar ayse bu saatten sonra suprız felan onemlı degıl tek dusundugum mart ayı gelsın artık bebısımı kucagıma alayım yalnızlıgım bıtsın

ay ayşem maşallah canım benim allahım sağlıklı hamişlikler versin canım
kızlar kocaman öpüyorum sizi iyi akşamlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Ne garip aslında hamile olunca insan 15 günlükken bile idrar testinde çıkıyo demekki ben cuma günü 5 gün geçmişti yaptım negatifti demekki yok yani de mi kızlar

asişcim öle yorma hemen lütfennnnnnn..hoşgeldinn nasip ne var ne yok
ne olsun mervecim koçişi gönderdim aranıza döndüm:roflol:
nasip gelişme benım kocam bugun evlılık yıldonumumuzu unuttu
dur bakalım kızım belki süpriz yapacaktırkaydirigubbakcemile5
Hoşgeldin nasipcim var gelime ayşenin bebeği 9mm imiş doktoru demiş

oo benim sizden önce haberim oluyorlülülülülülü

X