Umudumuz Umut olsun

pınarr hoşgeldin kızım napıyorsun ne var ne yok hiç sesin çıkmadı

Hoşgeldin pınarcım sen nasılsın canım

Pinar hoşgeldin nerdesin canim ya hiç sesin çikmadi

pınar gene cvp vermioo kaçtıı

yaaa kaçmadım canlarım.. fırınım patlamıştı geçenlerde, bugün bakmaya gelecekler görümcem de sırf yalnız bırakmamak için geldi yanıma şimdi onu yalnız içerde bırakamıom canı sıkılmasın diee. ama hepinizii çook özledim kızlar..

beklemedeyim ben bu ay kontrol hapı kullanıyorum kist yüzünden. rahim filmi çektirdim sol averda pco var yumurtlama olmuyor ama sol tüpüm açık, sağ overımda yumurtlama oluyor fakat sağ tüpe giden yol dar çıktı. dr buna ragmen aşılamada ısrarlı. yani bi tüpüm çalışmıyor diğeri dar nası olcaksa artık. ben direk tüp bebek istiyorum. p.be günü öğlen 16.30a görüşme için randevu aldık umut tüp bebek merkezinden dr enver beye. sonuçları ona da gösterip durumumu degerlendirmesini söyleyeceğim. bakalım hayırlısı.

sizler nasılsınızz? hamişlik nası gidio canlarıım:CüvCüv:

hoşgeldin pınarcım hayırlısı neyse senin için o olsun canım inşallah
kızlar esma yok bu gün şeboda yok ortalıklarda
zeynepcim hoşgeldin canım inşallah doğum günü hediyeni istediğin gibi alırsın bu ardaa nice mutlu yıllara canım
nazmiyecim bende şu tetenoz işini bi sorayım bakalım doktora haftaya gidicem nasılsa ne dicek bakalım

zeynepcim hayırlısı olsun doğum günün kutlu olsun canım biraz geç oldu site yüzünden yeni yazabildim. Allah ım sana bugünün hediyesi olarak meleğini versin mutlu ol canım:içelim:a.s.

Zeynepçim iyiki doğdun sevdiklerinle ve bebşinle mutlu yillar inş hamişsindir
buarada sağlik ocağina eşimi gönderdim 20 haftada gelsin aşisini yapalim demiş nufus cüzdanmi istemişler yarin kaydimi yaptiracak olaraya 2 doz olarak ilki 20 haftada yapilacakmiş tüm annişlerin bilgisine

saolasın canım, hayırlısı neyse o olsun tabiikide. senin nasıl gidiyor hamişlik? bebişimiz ve sen iyisindir umarım?a.s.

Sehercim 20 haftaya en çok yakin sansin bilgin olsun sağlik ocaklarinda bedavaymiş

Buarada gerçekten ortalıkta nasip te yok esmada gülşende sinemde şebnemde ne oldu kızlara

Pinarcim hakkinda hayirlisi tatlim inş bebeşine kavuşursun hem yeni bir doktor iyi olur canim ya

senağlama kızlar merhaba ben geldım bugun sabahdan berı çok uzgunum aklıma geldıkçe aglıyorum bugun benım evlılık yıldonumum ve esım hatırlamadı aksam ben banka ıçın beysehıre gıdecem dedı ınanmadım bana suprız yapacak dıye sabah bekledım bırsey yok oglen benı arada ben gıdıyorum aksam çok geç donecegız arkadaşlar gelmısken bıraz kalalım dedıler dedı sen ıstersen annene gıt orda kalabılırsın dedı ve ben o saatten bu saate aglıyorum senağlamasenağlamasenağlama

canım benim üzülme belki sana süpriz yapacaktır belkide gitmesi gerekiyordu ya açıkcası evet üzülücek birşey ama dur bakalım daha gün bitmedi canını sıkma bebişini düşün onu üzme canım:teselli:

yok canım suprız felan olmaz bu saatten sonra banka açılısına gıttı beyfendı hayır hıçbırsey beklemıyorum sadece bır mesaj çekse yeterdı

ah be gülüm kıyamam sana benzer bidurum bende pazar günü yaşadım bizimde yarın evlilik yıldönümü ama erkeklerin genel hali herhalde bende çok üzüldüm senin gibi üstelik ben ona ne hediyeler aldım önceden verdim ama kociş ise vakti olmadıgından bişi almadı( iş iş iş hepp iş zaten üstüne üstlük pazar günü işe gitti gene çıldırdım..

yani emelcim diyeceğimm erkekk milletiii:)

bılmıyorum psıkolojım bozuldu artık bızımkınde bebege karsı bıle heyecan yok tamam gıdıyor alısverısı yapıyor benımle ama soguk ıste halbukı na kadar ıstenen bebektı

emelcim bekle be güzelim gün bitmedi gerçekten belki bi süprizi vardır hem unutursa unutsun sende sonra başına kakarsın onun vicdan azabı çeker o zamanda . Kendini üzme sen hamilesin canım benim bebeğinde üzülür

emel bak ben eminim senin bu hamilelik psikolojinden kaynaklanıo ağbimin hanımından biliyorum oda çok ince düşünmeye başlamıştı halbuki ağbim bebek için deliriodu ama ona göre istemio diodu oyüzden bugünler geçicek bebeğini kucagına aldıgında görcen kocişini ne kadar seni ve bebeğini sevdiğini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…