Umudumuz Umut olsun

şebo başka doktora kontrole gitcekti bakalım o doktor ne dicek diye neden bebek olmuyor diye..

asiyecim aman al kız kiloları boşver nasılsa vercen çocuk doğunca koşturmadan oyüzden hiç problem etme bende kilo alayım diye uğraşıyorum:)))

şebo başka doktora kontrole gitcekti bakalım o doktor ne dicek diye neden bebek olmuyor diye..

asiyecim aman al kız kiloları boşver nasılsa vercen çocuk doğunca koşturmadan oyüzden hiç problem etme bende kilo alayım diye uğraşıyorum:)))

Ben pco olduğum için kilolu olmamam lazım bebek yapmak için engelliyo yazıyo nette :eek:

güzel dilekleriniz için çok sağolun kızlar...inş sırayla bu güzel haberi vercez...ne bileyim çok tuhafım...ilk aylardaki kadar heyecanlı ve stresli değilim..negatife hazırlıyorum galiba kendimi...herşey kısmet...hakkımızda hayırlısı canlarım....

bende geldim kızlar baya kaynatmışsınız maşallah nasipçim mervecim sehercim razişcim asiyem merve 2 nasılsınız kızlar
asiyem üzülme canım vardır her işte bir hayır
şebo esma nazmiye nerdesiniz kızlar çıtır anne ayşe uyuyorsun hala oh uykunun en bol olduğu zamanlar gerçi ben halen uyuyorum o ayrı :)

Razişcim kocanla aran nasıl canım
emelcim kocan ne yaptı var mı süpriz gerçekten unutmuş mu
Mervecim hakkımızda hayırlısı olsun canım :1hug:a.s.

günaydın milletttttttttkaydirigubbakcemile3
asişim bencede fazla bekleme git doktora canım yaaa kiloyuda dert etme sen verilir verilirrrr yeterki bebiş olsun uyku yok düzen yok bak nasıl verilirrrrrrr:emir_bebek::emir_bebek:
nasipim mervem razişim-geçmiş olsun canımm- nikolüm aslım-çıtır anne haaa canımmm da uyanıktım kız o saatte ama artık önce kahvaltı yapıp öyle açıyom pc yoksa çokkkkk 1 2 gibi kahvaltı yaptığım olmuştur yaniiiii:eek:- seherim günaydınnnnnnnn:1hug:
şebbom nerdesin huuuuu ne oldu doktor işiiii çatlatma daaaCADIARZU
eee esmam nazmiyem gülşenim rahelim hadi sinem çalışıyooo pınarım düzelmedimi fırın daha aloooooo nerdesinizzzzzzzzzkaydirigubbakcemile

teşekkür ederm kızlar zaten çalışmalardan önce muayene şart dr. gitcez allah izin verirse eşimde işlerini ayarlayacak gidecez

günaydın milletttttttttkaydirigubbakcemile3
asişim bencede fazla bekleme git doktora canım yaaa kiloyuda dert etme sen verilir verilirrrr yeterki bebiş olsun uyku yok düzen yok bak nasıl verilirrrrrrr:emir_bebek::emir_bebek:
nasipim mervem razişim-geçmiş olsun canımm- nikolüm aslım-çıtır anne haaa canımmm da uyanıktım kız o saatte ama artık önce kahvaltı yapıp öyle açıyom pc yoksa çokkkkk 1 2 gibi kahvaltı yaptığım olmuştur yaniiiii:eek:- seherim günaydınnnnnnnn:1hug:
şebbom nerdesin huuuuu ne oldu doktor işiiii çatlatma daaaCADIARZU
eee esmam nazmiyem gülşenim rahelim hadi sinem çalışıyooo pınarım düzelmedimi fırın daha aloooooo nerdesinizzzzzzzzzkaydirigubbakcemile

haftaya gitcem canım eğer olmazsam

kızlar gününüz aydın ben geldim...merve 2 test yapmadın mı? Ayşe canım bak senin kız çabuk büyüyor. :))) Esma da tutturamadın ama senınki kız :))) Diğer tüm kızlar umarım hepiniz iyisinizdir..

X