Umudumuz Umut olsun

kısmet asiyecim herşeyin hayırlısı canım benim
benimde şu sağlık ocağı aklıma takıldı doktoruma sorayım bari

nazmiyem canımmmmmmm pıt pıtı duymuşsun ya o bile yeter dimiiii:nazar:
asişim inşallah hami$lik gecikmesidir canımmmmmmm:Saruboceq:
şebbom çokkkk sağol canımmm biliyorum dün çok karışıklık olmuş bazı mesajlar silinmiş bazılarıda gündüz yazılmış gibi alta inmişşşşşşşş:roflol:

nazmiş biraz daha iyi misin geçti mi gribinn?
sehercim aslıcım ayşecim dünürcüm gülşencim emelcim şebocum nasipcimm merve2cimm pınarcım hernekadar uğramasanızda öpüyorumm hepinizi..

saol canım bugun bıraz daha ıyıyımm ebe de grıp olmamamn ıcın dıkkat et dedı herkesle öpüşme tokalas ınsanlarda cok mıkrop kaparsın suan dedi....
hamile bayanların dıkkatıneee...

nazmiyem canımmmmmmm pıt pıtı duymuşsun ya o bile yeter dimiiii:nazar:
asişim inşallah hami$lik gecikmesidir canımmmmmmm:Saruboceq:
şebbom çokkkk sağol canımmm biliyorum dün çok karışıklık olmuş bazı mesajlar silinmiş bazılarıda gündüz yazılmış gibi alta inmişşşşşşşş:roflol:

evet canım allahım sanada saglıkla duymayı nasıp etsınnn...çizelgen cokk guzel olmus hayırlııı olsunnn

saglık ocagı herkesın aklına takılmıs galıba ..kızlar benım doktorum soyledı gıt asılarını ol dıye...hemsırelerde ıstersen heray gelebılırsın bızde kılonu tansıyonunu takıp ederız muaynen ederız dedıler...cebımı aldılar ebemız sızı zaman zaman arayacaktır dedılerrr...
aşı dogumda kullanınlan aletler ıcın tetonaz asısı....

benide aramışlardı sağlık ocagından gebe oldugumu merkezden öğrenmişler ..herhalde şimdide kürtaj oldugumu öğrenmişler ki bir daha aramadılar:)

benide aramadılar gidip kayıtta olmadım gerçi neyse bakıcaz bakalım 3 hafta sonra nasılsa gidicem

saglık ocagı herkesın aklına takılmıs galıba ..kızlar benım doktorum soyledı gıt asılarını ol dıye...hemsırelerde ıstersen heray gelebılırsın bızde kılonu tansıyonunu takıp ederız muaynen ederız dedıler...cebımı aldılar ebemız sızı zaman zaman arayacaktır dedılerrr...
aşı dogumda kullanınlan aletler ıcın tetonaz asısı....

ben azramda aşı falan olmadım kimse de beni aramadıııııııı:sm_confused:
ee kız nasıl bişey şu tetanoz aşısııııııı dedikleri kadar varmıııı acı varmı acııı aman kalsın ya ben iğneyi görünce bayılırım zatennnnnnnnn:roflol::roflol:

Canım sen kaçta gitcen doktora ilki kızmış bakalım 2. si ne olcak senin merak ediyorum hayırlısı ile doğsun ne olursa olsun ama yinede merak işte:eek:

saat 3 de randevum canım eşim 2.5 da gelecek beni almaya işteee:eek:
çin takvimine göre erkek ama takvim esmamda yanılmıştı yaniii bilmem ki ama sağlıklı olsunda inan hiç önemli değilll yeterki hep benimle olsunnnnnnn:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

kızlaaaaaaar. günaydııın. hepiniziii çok özlediimmmm.

AYŞEEEM TEKRAR TEKRAR KUTLUYORUM SENıı. BıZE BOLCA DUA ET TAMAM MIII? ALLAH BU SEFERKıNı SAĞLICAKLA KUCAĞINA ALMAYI NASıP ETSıN ıNSALLAH HEP SENıNLE OLUR BıRTANEM. ÖPÜYORUM ÇOK

slm kizlaaaar. Hepınızı Çok Özledım. HamıŞlerım ve hamıŞ adaylarimm hepınızı ÖpÜyorum

ayŞeem senı tekrar tekrar tebrık edıyorum. ınsallah saĞlicakla kucaĞina alip bÜyÜtÜrsÜn bırtaneeem

selam kızlar ......benim bugün yarın hastalanmam gerek ma inşallah olmaz bugün doğum günüm ve bebeğim bana doğumgünü hediyesi olarak gelsin...karnım az ama belim acayip agrıyo acaba adet belirtileri gebeliktete olurmu ne dersiniz varmıdır bebişim

X