Umudumuz Umut olsun

iyiyim kızlar ama elektriklerimizde bir arıza var hepinize tek tek yazayım dedim ama kesildi
o yüzden toplu yazıyorum heran herşey olabilir yine:roflol::roflol:
ben iyiyim toparlandım çok şükür en kısazamanda aranıza döneceğim

MUDUNA SONUNDA KAVUŞAN GÜZEL HAMİŞLERİMİZ

* S.ozozel....................................( Sibel )
* Boddim......................................( Esma )..........17.09.1987
* Emelyucel.................................( Emel )
* nazers......................................( Nazmiye )......09.03.1984
* RUMELİLİ.................................( Gülşen )........29.03.1979
* ssensun...................................( Seher )..........31.07.1982
* aslımmm................................. ( Aslı ).............28.01.1985

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDEN GÜZELLER

* asiş..................................26 Ekim ( Asiye ).............15.02.
* alabama............................01 Kasım ( Şebnem )
* myhope.............................05 Kasım ( Ayşe ).............06.12..1974
* Rahel................................14 Kasım ( Emel ).............15.02.1978
* CZC............................................... ( Zeynep )
* nicole78........................................ . ( Merve ).............01.12.1978
* zuzu79............................................ ( Sinem )
* cancer..................................... .......( Merve )..........23.06.1982
* crazybaby................................ .......( Nasip )..........28.01.1972
* 61 esra........................................... ( esra )
* NEŞELİ:))....................................... ( Neşe )
* melankolia..................................... ( Pınar )
* raziş............................................. . ( Raziye )...........03.06.1984

BİZLERDE BU AY UMUDUMUZA KAVUŞABİLMEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

Son düzenleme:
herkese merhabalar kızlar
tek tek isim sayamıtacağım hepiniz gördüğüm kadarıyla iyisiniz allaha şükür
nasipim hoş gelldin canım
aslıcım ve gülşencim testlerinizin iyi çıkmasına sevindim
nazmiyecim canım dinlenmeden ve bol bol c vitamini almadan gecmez o grip
mervecim bir an önce toparlanman ve doktordan aldığın güzel haberlere cok sevindim
emelcim inşallah minik ufaklık yuymuşturda sevindirirsin bizi
razişim canım olur öle şeyler bende eşime ilk öle dediğimde 1 sene dolsun gecsin ondan sona diyodu yoksa doktora imkan yok götüremezsin diodu şükür gerek kalmadı inşallah seninde en kısa zamanda muradın olur
esmacım batuşun resmii yok bu sefer gali,ba
şebo ayşe asiş sinem pınar vedaha aklıma gelmeyenler sizler nasılsınız bi yaramaz<lık yok dimi
merve2 cim hafta sonu nişanınız nasıl geçti havada güzeldi burada

gülşencim doktorum beni 16 haftada çağırdı gerci ben gidene kadar16+4 olucaz ama 3 lü testi istedi ikili temiz çıktıydı benimde bakalım bu ne olcak bide kendini gösterse benim ufaklık çok sevinicem
4 aydayız toplam 3 kilo aldım o da maşallah öne gitti benim göbek 5 aylık hamileler gibiyim gören erkek dio kalça basen herşey eskisi gibi büyüme yok

Sehercim ne güzel az kilo almışın sende benimde yengem 2kilo almıştı 5 aylık olunca. İnşallah sağlığıyla test sonuçlarını da alırsın cnm

Mervem Nasip imt toparlanmanıza sevindim bize yenilgi yakışmaz yola devam..

Bu arada şebnemde 1 kasımda gözüküyor ne durumda acep

nasip canım seni yeniden görmek ne güzel...İnşallah canım bu ay sağlıklı bir sürü hamilemiz olur..
Mervem canım duaların ve dualarınız için sonsuz teşekkür ediyorum..Ben inanıyorumki bu kadar duaya rabbım benı sevindirecektir.Senınde kendini iyi hissetmene çok sevindim..
Merve 2 hemen senı yazyım unutmadan sonra Merve ler karışıyor. Kardeşini tebrik ederim allah tamamına erdirsin..
Gülşen 2 li testinin iyi çıktığına çok sevindim..Kuzey seni ve bizi üzmeyecek..Annesi gibi hem akıllı hem uslu bebek olacak...
Esma canım Batu demek babasına bakmadı..Sen Batu ya babasını şikayet ettin tabi di mi :)))))
Seher canım valla kimseye yorum yapmamıştım ama bence senın oğlun olacak..Tabi sağlıklı olsunda..
Ayşe bakıyorum paso geziyorsun...Sen nasılsın canım?
Raziye canım sen nasılsın? Eşini boşver şimdilik :))) Herkeste olur böyle sıkma canını sen..Hani gidecektiniz doktora ne oldu?
Öznur kız sitem etmişsin gitmişsin...Hadi hamişliğine verdim...Nerdesin...?
Şebo canım sen nerelerdesin ?
Nazmiye canım geçmiş olsun..Arkadaşların dediği gibi limonlu ılık su iç hatta ıhlamur...
Aslı canım merak etme Nazlı kızın seni üzmeyecek..:))) Sonuçlar güzel çıkacak..
Asiye canım senınde haberini sabırsızlıkla bekliyorum hakkımızda hayırlısı olsun..
Sinem öğretmenım sen nerelerdesin iğneler nasıl gidiyor?
Pınar canım sen ne yaptın? Neye karar verdi doktorunuz..
Yeni gelen arkadaşlar umarım sizlerde iysinizdir..İsimlerinizi öğrenirsem daha iyi olacak ..:)))
kızlar tekrar hepinize sonsuz teşekkür ediyorum..dualarınızla beni yalnız bırakmadınız...

nasip canım benı 14 kasım olarak yazabilirsin eğer kırmızılar gelmezse o gün kan vereceğim...Aşılamam mübarek Cuma ya denk gelmişti..Kan da cuma gününe denk gelecek..İnşallah mutlu haberi alırım...

hadi emelcim inşallah
bu arada asiye senden ne haber
şebocum seninde 2 gün geçmiş
ayşem aşkım sende yok değil mi lekelenmeler inş olmayacak

boşladılar bak ikiside yok gelince nasip sen çıkar onlara oklavayı.. nerdesiniz ulennn merak ediyoruzz..inşallahh buay onlardanda alırız güzel haberlerii.

dünürrrrrr sen nerelerdesin yoksa vazmıgeçtin dünürlükten:))))

kızlar elektrikçi geldi elektrikleri kesecekler görüşürüz kendinize iyi bakın
sizi çok seviyorum

canım afp sonucun kac cıktıı

nazmiyeciğim çok net hatırlamıyorum yarın yazarım ama kesinlikle söz...

artık gösterir sehercim.....sen güzel gidiyorsun maşallah....ben 7 kilo aldım benimde göbek süper valla....erkek olması muhtemel o zaman senin...:1rolleyes:

asiyee kan testi yaptırsan ? belki idrarda gözükmemiştir.

Canım geçen ayda 42 günde adet olduğum için pazar günü 42 gün oluyo o zamana kadar bekliycem hasta olmazsam o gün test yapcam. O gün adetim geçeli tam 14 gün oluyo idrard varsa mutlaka çıkar diye düşünüyorum. Bide hasta olcam gibi ağrılarım var bacaklarımda.

Ben yemeğe iniyorum gelince görüşürüz.

ya kızlar ben kusmalar tekrar geri döndüm sanırım 2 gündür kusuyorum başımın ağrısından varmı bunu yaşayan doktorum baş ağrısı olur demişti

selam millettttttttttttkaydirigubbakcemile3
geçmişi okumuyorum işlerim var ama ee kimler merak etti beni bakalımmmmmmCADIARZU
ya teyze oluyonuz biraz merak edin dimi amaaaaaaaa
nasipim benim şu tarihi 14 temmuz yaparmısın canımmmmmmmmmm

AMANINNNNN:sm_cool::sm_cool::sm_cool: hamiş ayşe.....allah tamamına erdirsin....sağlıkla sihhatle güzel hamilelikler canım benim

hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt ayşemmmmmmmmmmmmm canım bitanemmmmmmmmmm allah hayırlı etsin inanılmaz sevinçliyimmmmmmmmmm allah çok şükürrrr:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq: sağlıkla sıhhatle inşallah kucagına al bitanemmm:lepi: yuppiii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…